ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

оз. Басівкут, м.Рівне

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    сок

сок Рыболов

Рейтинг:
    257
    Вибачаюсь що із запізненням але хочу розповісти про риболовлю 21 11 2010.
    Неділя. ранок . туман. Погода шепче. Невитримую домашнього натиску і 10 00 вириваюсь де небуть половити на матч чи мах. Вибір впав на Басік.
    Приїзджаю У Новий Двір , йду від зупинки до моста бачу в тумані двох на лодках полощуть спінінгами, їм охоче помагають із двох берегів приблизно ще десь 15 рибалок. Біля моста підхожу до одного рибалки питаю про резельтати , на живця каже нуль. Переходжу за міст , а тут всьго троє полощуть. Пройшов метрів триста до свого місця , розмотався закинув і на мах і на матч, мотилика , ріпейничка, мокрицю . А у відповідь ТІ І І ШИ И НА А а а.
    Перекурив, забадяжив прикормки прикормив , і біля 12 00 побачив першу покльовочку , плотва грам 100 щя попре. Ага через 15 хв ще парочка грам 30-50, і так до 15-30 результат 36 плотви 1 окушок 1верховодка.
    Біля мене пропливали спінінгісти один лише похвастався що взяв щуку біля 1,5 кг в раоні зем снаряда, у всіх інших нуль.
    28 листопада ранок , на дворі сніг, подуває вітерець , дома сидіти нехочеться, блатую дятька на рибалку закрити поплавочний сезон, він погоджується після моїх розповідей .
    11-00 ми на місці. Прикормився , жду , вітер починає пронизувати а вона не прийшла. Змінюю місце дислакації на більш затишніше, і через 5 хв отримую очікуване занурення поплава, підсічка і знову плотвичка грам 100. Із перемінним успіхом витримали до 15-15, улов 10 плотви та 4 окушка. Спінінгістів бачив чоловік 6 результатів незнаю.

• Нравится Нравится x 27
  2.  
    сок

сок Рыболов

Рейтинг:
    257
    Доброго дня , Тількино неділю назад як закривав поплавок і вчерась (субота 4,12) невсидів вдома, за зимове спорядження і айда о 12-30 на новий двір.
    Приходжу а там мої сусіди скирдують почорному йоршика та окунчика один за одного дрініших.
    Приєднуюсь , лід отним ударом пишні пробивається але вода не виступає. Провіряю пару лінивих лунок нікаво, пробиваю ще парочку сідаю на пулємьот то йорш , йорш, то окушок , окушок. Але мені кортіло вийти на БК де я ловив плотву , зібрався приходжу а там уже ктота біл , ну думаю щас попре. перебиваємо із друзями весь периметр вздож і в поперек результат 5 окунців у мене і в один у товатиша. Вирішили вернутись назад на НДвір там і застала нас ніч. І того грам 700 котячої радості. Рибалок було десь біля 12 чоловік.

• Нравится Нравится x 17
  3.  
    Питон

Питон Рыболов

Рейтинг:
    492
    6 грудня видався вільний час, а так як на серйозний виїзд не готувався, вирішив відправитись на Басівкут. Треба визнати що рибалка видалася вдалою, навіть не тільки як для Басівкута, результат 4кг плотви і тільки 2 окуня, були доволі гарні еземпляри, а також один обрив не зміг завести в лунку( можливо не хватило холоднокровності всетаки 1 зимня рибалка) і судачка біля кілограма завів в лунку так щой морда була на вулиці, а він плюнув в мене мормишкою і пішов додому, ловив все на безмотилку. Лід доволі пристойний сантиметрів 10, снігу на льоді нема, тому думаю дана відлига на 2 дні для льоду шкоди не завдаст, а з другої половини четверга очікуються морзи, якщо вірити прогнозам. Вибачайте, що без фото на риболовлю не готувався вийщло все спонтанно.
    PS.
    Почав рибачити навпроти прокату човнів, практично по середині, клювало добре, але багато дрібязку і запівгодини перейшов лівіше вітряка метрів 150 від берега, зробив 10 конрольних лунок , нащупав де більше клюань там і зупинився. Шукати на дні якісь нерівності вирішив. що марно, дно наче стіл різниця глибини по лунках сантиметри.

• Нравится Нравится x 24
  4.  
    Юра

Юра Рыболов

Рейтинг:
    1.946
    ПідкажІть темному - де на Басівкуті рибачили. Ніколи не був, а водойма ж під носом.

• Нравится Нравится x 4
  5.  
    phantom

phantom Рыболов

Рейтинг:
    505
    Сьогодні були на озері. Хоча результати не дуже, проте, рибалка все одно порадувала. На двох плітках були сліди хижака (можливо судак), що дуже порадувало. Результати викладаю на фото, плюс ще 25 штук випустив, оскільки вирішив багато не брати:D.

Вложения:

• Нравится Нравится x 33
  6.  
    Андрей-SATIV

Андрей-SATIV Отключено за неуплату

Рейтинг:
    387
    Вчора був на Басіку,ловив на мормишку...Клювало з годин 9 до 12-30,потім перерва мабуть видалась,але потрібно було йти вже в справах,зловив 28 штук,йоршики,окунці і 5 плоток...На одній теж були сліди від судака певно..
    П.С.
    Розповідав один дядько,що його знайомий водолаз,з якоїсь там природньої служби...Так вони плавали щоб дослідити наявність риби...Короче сказали,що дуже багато судака,якщо так і далі буде то він за роки 3-4 поїсть дуже багато риби))))От таке,незнаю к добру то чи до горя)))):predator::стыдно:

• Нравится Нравится x 26
  7.  
    Slipknot

Slipknot Рыболов

Рейтинг:
    68
    а так щоб клювать то судака не чутно?

• Нравится Нравится x 2
  8.  
    Konstantin

Konstantin Рыбак в законе

Рейтинг:
    5.354
    Сегодня,вместе с Колей Свирыком решили провести тренировку на озере.Рыбачили с самого утра.Сначала ловили на чертики и результат был неутешителен.Я сумел поймать пару плотвиц и окуней,Колька тоже вымучил пару полосатых и перешел на мотыля.Через некоторое время у меня сильный удар и рыбина явно намеревалась расправится с тоненькой леской,но я вовремя среагировал и отпустил метр лески,потом начал постепенно вываживать,ощущая тупые удары по ту сторону лески...Судачек...немножко не дотянул до зачета и был утоплен...а я думал с судаком все закончилось еще на Горыни:gi-gi:

Перешли на блесны и балансиры...Неожиданно для себя,я ощутил четкую поклевку,но мимо...только прижал...

Немного побродив,мы перешли в район берега,где было немного меньше ветра.К слову хочу сказать,что сильный переменный ветер очень надоедал.
    Нашли несколько зачетных лунок с окунями,а через некоторое время клев прекратился.

Коля предложил переехать в Кустын,на что я охотно согласился.Там окуня надо было поискать,но он клевал более активно.
    ОТАКЕ.

• Нравится Нравится x 26
  9.  
    a-platon

a-platon Рыболов

Рейтинг:
    4.765
    вирішив проскочити в Н.Д. з спінінгом:gi-gi:
    відлига вже кілька днів і думав, що буде достатньо
    місця, щоб покидати, в р-ні мосту промоїна є але не
    велика. переполоскавши майже всі наявні приманки
    вирішив попробувати більш традиційну рибалку в
    зимовий період-мормишку. переїхавши до дамби було
    зловлено кілька окунців та плоточка яким був негайно
    винесений вирок-амністія:gi-gi:
    (фото не зробив сів телефон)
    головне оскому по спінінгу збив всім НХНЧ

Вложения:

• 98.JPG
      98.JPG
      Размер файла:
      38,8 КБ
      Просмотров:
      200
    • 99.JPG
      99.JPG
      Размер файла:
      28,5 КБ
      Просмотров:
      188
    • Нравится Нравится x 24
  10.  
    Вадлімка

Вадлімка Рыболов

Рейтинг:
    752
    Вирішив порибачити в неділю, але ліньки було після свят вставати рано вранці, тому вирішив піти на Басік. На озері був о 8.30, рибаків було багато, я тільки тих якіх видно нарахував чоловік-50. Погода шепче!!!:solnce2: тепло, вітру майже не було. Перша покльовка на 2-й проводці- плотвичка як мізинець, потім почала прокльовуватись чуть більша. Взагалі клювало не пагано. Результат за 2 години -штук 20 плотвиць, і один окунь. Раз шось обірвало, мабудь судак.
    Отже перша рибалка в цьому році мене порадувала. Всіх з Новим Роком, та Різдвом Христовим.

• Нравится Нравится x 27

Поделиться этой страницей