1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

оз. Басівкут, м.Рівне

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем Рівень, 12 сен 2007.

 1. Vob Ler

  Vob Ler гость Временно заблокирован

  В воскресение решил и я попытать счастья на чудо-озере Басив Кут. Утро началось с негатива пьяный сторож(или как его там) лодку которую мы заказали с вечера, положили жерди чтоб заякориться, отдал кому-то другому . Пришлось плыть на алюминиевой.
  Сперва поплыли в сторону старого моста попутно облавливая территорию ОП. Окунь молчит, кое где малька кто-то гоняет, но словить его не получалось. Дошли почти до точки но мне надоело это занятие и мы привязавшись у берега стали ловить верховодку. Прикормили, насадили опарыша и стали ждать жора, но не тут-то было. Верховодка клевала вяло, прикормка её не особо собирала, а раньше на неё рыба слеталась косяками. Половили мы так часа полтора, словив штук 20-25 решаем плыть домой. Пробуем уговорить окуня под берегом у "пропеллера-ветряка" я тренируюсь Уокером, мой напарник микро твистерами и вертушками ОП. Время к полудню, делаем последнюю остановку напротив ямы( она утром по кругу обставлена лодками, чего ловят непонятно). Глубина метра2-2,5. Ставлю Дорадовский воб. Аляска тонущий, натурального цвета и после нескольких забросов прямо под лодкой чёткий удар, даже не удар а вис и после короткие потяжки. Я от неожиданности даже не подсёк. Ещё дав оборота катушки и рыба сошла. По сопротивлению думал хороший окунь. Покидал ещё минут 5 ОП. Поменял воб на такой же только плавающий с окрасом "перч" и опять через несколько забросов в том же направлении под лодкой удар, но этого удара я уже ждал, подсечка вышла мягкой но успешной и судачёк оказался в лодке. Сказать что я удивился - ничего не сказать... Воблер явно не судаковый - раз, время полдень солнце в зените -два, про судака на озере я только слышал -три. Проводку делал потяжки с паузой и чирканием дна иногда.
  PS:После фотосессии судачёк благополучно был отпущен Вот пара фоток:
   

  Вложения:

  • DSCF1359.JPG
   DSCF1359.JPG
   Размер файла:
   1,4 МБ
   Просмотров:
   234
  • DSCF1352.JPG
   DSCF1352.JPG
   Размер файла:
   1,3 МБ
   Просмотров:
   213
  • DSCF1353.JPG
   DSCF1353.JPG
   Размер файла:
   1,3 МБ
   Просмотров:
   215
  • Копия DSCF1357.JPG
   Копия DSCF1357.JPG
   Размер файла:
   166,5 КБ
   Просмотров:
   230
  • DSCF1362.JPG
   DSCF1362.JPG
   Размер файла:
   1,4 МБ
   Просмотров:
   227
  • Нравится Нравится x 29
 2. Nick82

  Nick82 гость Временно заблокирован

  Странно не кто не пишет отчетов)))) Я был на Басовкуте в прошлые выходные, на против понтона (новый двор) с другой стороны было около 30 спинингистов, ловили неплохо окуня.
  Я же поплавал немного на лодке, хотел щучку цыпануть)))) но не судилось, слышал от других что ребята на лодке взяли щучку на 1,5кг.
  А так же знаю что в будни во время дождя ребята на лодке взяли две щуки одна до двух кг., а другая - говорят настоящее бревно.
  В эти выходные беру все что есть и на весла))))
   
  • Нравится Нравится x 18
 3. artcool

  artcool гость Временно заблокирован

  Був на позаминулих вихідних: щучка - 2кг, щучка - 0.7кг, минулі вихідні - щука - 1кг. Результат знайомого: позаминулі вихідні - 4 окуні, минулі - щука - 4кг, щука -1кг, 10 окунів - 300-500грам...
   
  • Нравится Нравится x 18
 4. Nick82

  Nick82 гость Временно заблокирован

  Как и говорил в субботу 17.10 с утра на воде, результат щука около 1 кг (на аглия лонг№3) ., была еще одна поклевка но не реализовал, в воскресенье тишина, не одной поклевки, хотя на моих глазах ребята взяли одну щучку
   
  • Нравится Нравится x 13
 5. shalun_99

  shalun_99 гость Временно заблокирован

  Вирішили разом з Павлом(коропова команда "Полосатік") побороздити простори Басіка в пошуках зубатої. З об'єктивних причин на водойму ми потрапили тільки близько 14:00(дякую herchу). Отже розпитування аборигенів про їхні результати сьогодні, передзвони з Юрою(artcool) і на воду...Юрчик вирішив перевірити ставки в Деражно(і як виявилось не тільки там ).
  Прямуємо до пробитих нашими братушками точок. Павло налаштовує воблерок і покидує з борту(фото1).
  Як досвідченіший на даній водоймі - я на веслах. Перша точка - результату нуль. І куди прямувати? Прислухаюсь до Пашиної поради і прямуємо до кувшинок. На півдорозі до місцевих красунь - вихід хижака. Налаштовуємо приманки і навипередки закидаємо кольорові приманки у воду. Паша - 0. Шалун влучає в ціль(фото2)
  І тут з'являється наш друзяка artcool. Оце зустріч Ми відразу вирішили пригадати чарівну місцину в АР "Крим", Коктебель вона зветься. Дізнавшись про Юрині походеньки у Деражному ми знову повертаємось до роботи
  Павло швиденько починає змінювати точечки і незабаром заслуговує покльовочку і матрос вже в лодці, але він від фотосесії відмовився і занирнув у діряву лоду...
  Я вирішую в корні змінити тактику і гуму заміняю на залізо(блін, за зубатою приплили). Дальнє кидання в кувшинки і зацеп(свіжо куплений катсмайстер), обідно - ДА...Зацеп розпочинає рухатись та чинити супротив. Вже при виважуванні біль нашого плавзасобу, я про всяк випадок вирішив скористатися підсаком...і я побачив супротивника - полосатий Гарненький окунець вже на фотосесії(фото3)
  Павло мене фотографує,відклавши спін у бік, але однією рукою притримує свою палку і...покльовка. Мда, лимони від Павла сподобались сьогодні окуньцям(фото4)
  І настав період безкльов'я...
  Знову перепливаємо і знаходимо цікаву місцину. Я - залізо, "Полосатік" - гума. І...чую - підсак, є щука.Швидкі рухи і підсак у воді, а полосата щука у підхваті. Спочатку було розчарування, окунь, а далі усвідомлення ситуації - який окунь
  І знову - цитрусові рулять
  Сонечко сховалось за хмаринками і відчутно похолоднішало. Отже прийшов час вирушати до дому. Вже на березі я вирішив порівняти Павлушкіного красеня з пляшкою з під пива(1л.)
   

  Вложения:

  • PA100057.JPG
   PA100057.JPG
   Размер файла:
   678,6 КБ
   Просмотров:
   253
  • PA100058.JPG
   PA100058.JPG
   Размер файла:
   678,5 КБ
   Просмотров:
   256
  • PA100060.JPG
   PA100060.JPG
   Размер файла:
   678,5 КБ
   Просмотров:
   261
  • PA100062.JPG
   PA100062.JPG
   Размер файла:
   674,8 КБ
   Просмотров:
   252
  • PA100063.JPG
   PA100063.JPG
   Размер файла:
   676,3 КБ
   Просмотров:
   232
  • Нравится Нравится x 27
 6. shalun_99

  shalun_99 гость Временно заблокирован

  Всім дякую за підтримку.
  По риболовлі! Найрезультативніший виїзд в цьому році відбувся сьогодні. Минулої риболовлі спостерігали за браками, дзвінок в інспекцію, виявився марним. Сьогодні діяли без дзвінка...

  На одну сітку стало менше...
  Без катастрофи не обійшлося, забули взяти якір :( :lol: Павло намагався вполювати окунців за допомогою "Кока-коли" :wink: , я поставив щось подібне і в бій. Воювати було тяжкувато(несла течія), але ми старалися. І вже поблизу "кладовища" Павло бере першенького

  Через декілька хвилин і мені посміхнувся окунець, причому взяв коли приманка тільки на воду впала.
  Далі вирішили спробувати пополоскати воблерочки на руслі, так і доплили до "нового двору" і повний нуль, жодного тичка...Зважаючи на сприятливий вітер, дрейфували підбираючи силікон до вітряка.
  І на руслі у "Полосатіка" сідає гарненький окунець

  Вирішили ще спробувати пошукати щупачків в ліліях, але всі наші сподівання зійшли нанівець, після того як прорибалили там з годину.
  От і все...Без якоря на БК нічого робити, наступного разу сподіваюсь на кращий улов.
   

  Вложения:

  • PB240086.JPG
   PB240086.JPG
   Размер файла:
   682,8 КБ
   Просмотров:
   231
  • PB240087.JPG
   PB240087.JPG
   Размер файла:
   700,5 КБ
   Просмотров:
   245
  • PB240088.JPG
   PB240088.JPG
   Размер файла:
   682 КБ
   Просмотров:
   223
  • PB240085.JPG
   PB240085.JPG
   Размер файла:
   688,7 КБ
   Просмотров:
   225
  • PB240090.JPG
   PB240090.JPG
   Размер файла:
   702,7 КБ
   Просмотров:
   226
  • Нравится Нравится x 29
 7. shalun_99

  shalun_99 гость Временно заблокирован

  Вже о 07:30 на водоймі четверо форумчан, налаштовують свою зброю. Розсідаємося по човнах і до бою. Склад першого човна - artcool,melya і другого - shalun_99 та Толік. Пробуємо впіймати хижака поблизу "лодочної станції" і нічого. Переконую Толіка поставити силікон, на що чую відповідь - Впіймай ти окуня на силікон, тоді і я поставлю. Толя був налаштований на зубасту красуню :P і у воду летіли воблера та колебалки. Змінюємо місце дислокації та прямуємо до вітряка :roll: і там пусто...риба зникла :cry: Але з'являються четверо в човні - друзяки під керівництвом Вєталя(маг.Альбатрос). Хлопці теж полощуть воду приманками, але все марно.
  Щоб був шанс впіймати хоч щось - вирушаю з Толіком за полосатими до кладовища...Одночасно з нами туди дістається і "четвірка". І нарешті починаємо виловлювати окунів...Клювання були слабенькими та оригінальними. Доводячи приманку до човна замітив, що за нею припливли два окуня і один навіть взяв силікончик, ну майже ковтнув :lol: Ще одне цікаве клювання було, коли підвів снасть до човна та відволікся...підіймаю з під човна - є окунчик...А "четвірка" в цей час ловить...а пильні очі Василя Дмитровича, шукають браків за допомогою бінокля...а синок його валить окунців...Вєнтєль навчає молодшого рибалку і теж валить... Вже і приплив artcool з melya і теж виловлюють по одному матросу.
  Трішки затих кльов і всі порозпливалися по водоймі...І тут з камишиків з'являються два тєла та ставлять сіточку. Приймаємо вірне рішення і повідомляємо в "органи" :D Яким було наше здивування коли за півгодини :trolling:вже працювала "кішка" і "об'єкт" вже вилучений(нажаль на гарячому не взяли :cry: :x ). Задоволені, але замерзші ми повертаємося на базу...В активі негусто - сім окунців і жодної фотографії - фотік та запасну шпулю(яка була такою необхідною)забув в авто :пардон:
  ПиСи
  Ще були друзяки на водоймі :wink: Ходять чутки, що взяли гарного окунця. А "четвірка" непогано обрибилися :wink: і ще дещо виловила :wink: Обіцяли фотки...

  Добавлю від себе(Толік),якщо Вовік не проти!
  Взяв окунців на вертушку Мепс Аглія 1 (Блек фьюрі з оранжевими цятками), та Сальмо Хорнет(на рівномірній проводці)!
  Вовка лупив спочатку на дюймовий твістерок - тіло жовте, хвіст червоний, потім - на фіолетовий!
  Хоч зловили мало, зате добре відпочили і попортили нервів бракам!
  Толік, трішки виправлю - дюйм з голівкою 3гр., тіло червоне, а хвостик жовтий і на нього якраз 75% покльовок, а фіолет в рот брало, а ковтати не хотіло...
   
  • Нравится Нравится x 25
 8. Konstantin

  Konstantin Рыбак в законе

  Сообщения:
  408
  Симпатии:
  4.643
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Хотя вчера собирались поехать в Горыньгрод,но машину со двора моему тестю вывести так и не удалось:злой:Аскому надо было сбить обязательно,так давно я ждал своего первого выхода на лед.Принято ришение порыбачить на "Басике"-месте прошлогоднего открытия сезона.

  Сначала я пытался ловить на мотыля,но когда я перешел на безмотылку,то в улове начала попадатся плотвица.Потом позвонила теща,она с тестем были на другом конце озера и я отправился к ним.Пока тесть пил сто грамм за рыбалку со своим знакомым,теща поймала несколько окуней около 100-150гр.У меня чуть не произошол розрыв сердца я принялся сверлить лунки...

  За весь день я почти нечего не поймал,только ближе к вечеру удалось поймать несколько неплохих окуней тоже около 100-150гр.У соседа был сход горбача больше чем полкило.На первом месте по улову оказаласть теща-поймала больше десятка зачетных окуней.

  Ближе к середине водоема,мужики поймали два судака на блесну.По визуальной оценке более 2кг:applodesments:

  Я доволен тем,что размочил сезон зимней ловли,но результатом не доволен...общий вес улова около 1кг.
   
  • Нравится Нравится x 22
 9. a-platon

  a-platon Рыболов

  Сообщения:
  387
  Симпатии:
  2.930
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  35
  був з ранку на басіку. ловив буквально годину детальніший звіт ввечері після роботи. рибалкою задоволений чотири хвоста
   
  • Нравится Нравится x 8
 10. a-platon

  a-platon Рыболов

  Сообщения:
  387
  Симпатии:
  2.930
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  35
  нарешті вдома. почну з самого початку:
  субота ранок 7.20 підйом. легенький перекус розмова з дружиною(тобі на 9 на роботу а куди ти так рано їдеш):злой:
  8.00 на водоймі (трохи переодягаюсь) виходить зразу трохи страшно не знаю який лід.
  (перший вихід на лід) перша лунка серце вилітає, ну яку взяти удочку з якою мормишкою нарешті вибір зроблено
  шестигранне срібло+мотиль . ну вперед перший підйом, другий, третій і на четвертому "випрямляє":somyara: єсть
  полтва доволі нормальна для басіка. почин є напруження знято. ну а далі хтось почав
  балуватись вирішив доконати і доконав кілька піпісочних окунів.
  час летить невгамовно пора на роботу

  P.S вся риба повернута без ушкоджень в "РОДНЫЕ КРАЯ"
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 25