ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

с.Горыньгрод Ровенского р-на

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    Олег-Ровно

Олег-Ровно Рыболов

Рейтинг:
    1.451
    15/05

Заскочив після роботи на пару годин на окушка в Гориньгрод.
    Всього на ставу було пару военних, ганяли твістера з обіду. Бідкались що кльову немає зовсім, хоча в пакетику кожного було пару десятків окушків 70-100 грам.
    Кльову дійсно не було, але вдалось виманити пару окушків на мікроджіг, та кілька нереалізованих тичків. З слів постійних тамтешніх рибалок, на кльов надо попасти, тоді "як у чорних камней".

У става новий орендар. Зразу підійшов охоронець, будь-ласка 15 грн за спіннінг. Сказав, що зариблено 3 тони не малька! 300 гр коропа . Сезон откриваеться 10.06, вроді все до толку, кругом таблички з правилами поведінки, сміття здебільшого прибрано, корчи вирублено, коропець гуляє. Склалось позитивне враження про водойму. Хоча, у випадку дощу, я не знаю як туда заїхати, а виїхати майбудь ще складніше. Да мені і не треба, кажу так, щоб інші колегі були в курсі. Удачи!

• Нравится Нравится x 24
  2.  
    Boroda

Boroda Рыболов

Рейтинг:
    4.254
    Ага, а ще такі дуже люблять казати, з виглядом великої скорботи, що зовсім не клювало, лише три кілограми... :в_натуре:
    Так, з під'їздом до ставу (в дощову погоду), дійсно велика проблема.
    Сама підготовка до початку сезону (10.06) мені теж сподобалась.
    Ціна: на окуня - 15 грн., а на мирну рибу (з 10.06) - 50 грн. + 5 грн екологічного збору, ловити можна тільки на дві снасті з 5:00 (чи 6:00) до 23:00 („резинка” заборонена), не зовсім впевнений, але здається, що є ліміт на вилов коропа.
    Був там 11.05, клювало слабенько, але під вечір вода просто кипіла від окуневих котлів, правда недовго, близько 30 хв. Ось тут-то і відвів душу...
    P.S. Коропи, що ті кити, неспішно випірнали та показували свої спини. Кажуть, що для цієї водойми, трофеї понад десять кілограм, не рідкість.

Вложения:

• 11052009085.jpg
      11052009085.jpg
      Размер файла:
      698,2 КБ
      Просмотров:
      232
    • 11052009086.jpg
      11052009086.jpg
      Размер файла:
      665,4 КБ
      Просмотров:
      225
    • Нравится Нравится x 26
  3.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    24.05.09, Воскресенье.​

Детки болеют и поэтому даже не знал смогу ли поехать. Ночь прошла спокойно около 9 получено добро супруги и около 10 мы (я, Саня (Борода), мой друг и начинающий рыболов Игорь) уже на ставу в Горыньграде – цель окунь.

Когда увидал став то вспомнил, что лет 10 назад был там на карася, но естественно ничего не помню об условиях…

Начали с угла дамбы, я как всегда с железа – вертушек. Очень сильный ветер в «морду», но мой спиннинг довольно прилично кидал, заброс приходилось делать или против ветра или настильный чуть под углом и сразу класть плетенку на воду, чтоб не выдувало петлю…
    Пока я поупражнялся с железом Саша под самой дамбой на твистеры словил два маленьких окушка – переключаюсь и я… Буквально на первых забросах беру парочку более приличных и довольно далеко – метрах в 12 от берега.
    После периодически проклевывался мелкий…
    Саня в кроссовках чуть не искупавшись – съехал по плитам и намочив ноги перешел за дамбу. У Игоря ничего не получается, объясняю, показываю, даю твистеры, но ни как :(.
    Переходим с ним левее дамбы. В надежде найти более крупного окуня я прошелся по левому берегу почти до конца, но видел только как окунь преследовал твистер. Много травы… Спрятавшись от ветра за холмом, попробовал даже попер, но глухо. Понял, что надо ловить то, что ловиться :) - возвращаюсь на дамбу.
    Вкурил тему с мелким окунем – он стоял на обрезе плит, даже могу предположить, что под плитами есть пещерки, т.к. несколько раз после полевки окунь заскакивал под плиты и зацеп… Оставил 4-5 твистеров и Игорь наверно больше (моих) :).
    Поклевки были на всем протяжении всей дамбы, в некоторых местах – на каждой проводке, но мелкий :(
    Т.к. в 14 часов надо было быть дома, не попробовал дроп-шот, а это было б наверно правильно. А еще подумал, что имея с собой удочку метра 4 (хотя бы) можно было просто таскать окуней водя твистер вдоль обреза плит туда-сюда :).
    Итого у меня – 11 шт., у Сани – 4 (отпустил, т.к. были в ведре живехонькие), а Игорь – ОП :(.
    ЗЫ. Рыбачек, что был с утра набомбил думаю кг 3, были еще рыбаки, но у них видимо не было маленьких твистеров:gi-gi:.
    Работали у меня цвета зеленый и фиолетовый, думаю и «машинное масло» было б кстати, но у меня не было.
    Странно, что молчали перламутр, белый и желтый – на других водоемах мои самые рабочие…

Вложения:

• Нравится Нравится x 27
  4.  
    Boroda

Boroda Рыболов

Рейтинг:
    4.254
    Да, за последние две недели, всё очень круто изменилось. Тогда 100 гр. окунь был мелочью, а вчера уже шёл в категории крупной рыбы :wo_kakaya:.
    У меня была не рыбалка, а сплошное «стечение обстоятельств». Сначала, зачёрпывая воду ведром, поскользнулся и частично открыл «плавательный сезон» :diver:. Затем, во время заброса, у меня со спиннинга улетело верхнее колено :somyara: (видимо во время сборки слабо прижал), но было успешно спасено. После этого с забросом как-то не сложилось, кидал очень осторожно, что во время сильного ветра сводило на нет все мои потуги. Потом вытянул чужую снасточку (груз и два твистерка), а на следующем забросе отстрелил свою… Поставил «трофей» и через пару забросов вернул свою назад.
    Позвонил Горыныч и мы начали собираться домой. Окушкам объявил амнистию. А по приманкам оказался даже в небольшом плюсе.

Вложения:

• 24052009091.jpg
      24052009091.jpg
      Размер файла:
      853,8 КБ
      Просмотров:
      237
    • Нравится Нравится x 29
  5.  
    ВикторGVS

ВикторGVS Рыболов

Рейтинг:
    4.996
    Декілька годин провів вГориньграді
    На тандемчик твістерів було зловлено 2 окунці по грам 40-50 і забагрено за хвіст невеличкого товстолоба. Куча холостих клювань.
    А от у товариша на "балду" результат значно кращий - більше 10 окунців.
    Ловили в обідню пору, думаю зранку або ввечері результат був би значно кращим.

Вложения:

• IMG_0269.jpg
      IMG_0269.jpg
      Размер файла:
      713,2 КБ
      Просмотров:
      201
    • IMG_0270.jpg
      IMG_0270.jpg
      Размер файла:
      575,9 КБ
      Просмотров:
      198
    • IMG_0290.jpg
      IMG_0290.jpg
      Размер файла:
      599,3 КБ
      Просмотров:
      190
    • Нравится Нравится x 21
  6.  
    shalun_99

shalun_99 Рыболов

Рейтинг:
    3.016
    Наступні вихідні вирішили присв'ятити вивченню водойми. Буде дуже цікава експедиція. Звіт викладу...

• Нравится Нравится x 10
  7.  
    shalun_99

shalun_99 Рыболов

Рейтинг:
    3.016
    Сьогодні вранці вже було взято два карпики. Один більше кг., а другий на 5-ть кг. Члени карпового клубу розмочили водойму...:в_натуре:

• Нравится Нравится x 13
  8.  
    shalun_99

shalun_99 Рыболов

Рейтинг:
    3.016
    В п'ятницю на водойму виїхав мій кум(Кузьма), а я з товаришем(Балтікою) запланували виїзд на суботу, на ранок.
    Ще перебуваючи дома дізнався про коропа від Кузьми, висидіти ще годину було тяжко.
    Вже об 11:00. ми з Балтікой на водоймі. І через десять хвилин тягну тузіка. В цей час Кузьма з Балтікой не відходять від фідерів - кльов як у чорних камнєй..... Власник водойми, дізнавшись про коропа на 4кг., захотів сам особисто відпустити його у водойму . Без фотосесії звичайно не обійшлося..
    Далі вирішили пообідати та погодувати рибу. Маркер стояв за метрів 80-ть від берега і здається, що відстань для нас зовсім навіть не велика, але ......вітер. Трішки довелося попотіти...Нище фото, вигляд з нашого лагеря на "острів".

Після шостої вечора, приємна звістка - до нас їде(ні не ревізор) - Паша "Полосатік". Так як хлопці вже наловили карася в достатній к-ті, було вирішено зняти пробу з Гориньгродської рибки. Приїзд "Полосатіка" співпав з першою вечерьою. Смажені карасі пішли на ура. :lol: (повезло їм з кухаркою вусатою).
    Чи подіяв допінг чи смачна прикормка, але вечерю мені прийшлось відкласти - ПАРОВОЗ...

Трішки боротьби і перемагає сильніший. Карпуша на 4.2кг
    Друга вечеря затягнулась до 23:00, а далі відпочинок до четвертої ранку. Хлопці почали тягати на фідер, а я солодко спуняв і чекав паровозів.
    О сьомій годині вирішив перезакинутись і яке було моє здивування 8O коли на двох вудочках була риба. Дзеркальному коропцю прийшлася до снаги моя наживка :lol:
    В годині десятій Полосатіку прийшлося відкласти фідер та бігти до коропових палок...
    виважування та зважування і Паша рекордсмен - 7кг. :P

Хочу зауважити, що клювання коропа було як на горох так і на бойли, але крупний короп вибирав бойли(любить він ці кульки). Перевага надавалась бойлам від фірми Bratfishing та смак - ананас та слива(брали в маг. карп профі). На фідер кльов був і на черва і на опариша.
    Власник водойми п. Ігор, наперед дякує всім хто відпускає крупного коропа та гарантує одну безкоштовну рибалку за кожного випущеного красеня.
    Фото, нажаль, видалили модери...Прикро...Ось повний фотозвіт http://rybalka.rovno.ua/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=61&start=45

• Нравится Нравится x 18
  9.  
    Plagus

Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

Рейтинг:
    26.734
    shalun_99, Ты правила Форума читал ?
    нарушаешь пункт 3.14, если не перезагрузишь сейчас же фото снесу все !

• Нравится Нравится x 3
  10.  
    shalun_99

shalun_99 Рыболов

Рейтинг:
    3.016
    Увага! Всім риболовам! 3-5 липня буде закрито половину даної водойми в зв'язку з проведенням коропових змагань. Для лову буде відкрито дамбу та другий берег(навпроти острівця). Детальніше про змагання(а також якщо хтось захоче прийняти участь) див.тут http://fishing-ua.com/showthread.php?t=3698

• Нравится Нравится x 7

Поделиться этой страницей