1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Ловля микроджигом

Тема в разделе 'Способы и методы ловли', создана пользователем Konstantin, 9 май 2008.

 1. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  На продовження теми щодо мікроджигу, відзначу кілька моментів у ловлі мікроджигом взимку із власного досвіду:
  1. Мікроджиг дуже захоплюючий. Навіть у зимову пору загальне безкльов’я із використанням МДЖ дозволяє отримати клювання, хвилюючі моменти того легкого або слабо відчутного „тук” у спін чи в руку. Однак не мікроджигом єдиним!
  2. Взимку ловля здебільшого ведеться на річках, що передбачає врахування такого фактору, як течія. Для прикладу, у нашому Волинському краї переважна більшість річок все таки має досить швидку течію і при цьому відносяться до розряду малих та з великою натяжкою середніх річок. Враховуючи зиму, здебільшого риба буде уникати потужних потоків цієї течії і все таки тяготіти до так званих заплав, завалів, тихих глибин тощо.
  3. Основний об’єкт у ловлі МДЖ взимку все таки окунь, рідше коли щука і значно рідше судак. Принаймні такий висновок роблю зі свого досвіду. Та оскільки взимку час від часу хочеться кинути спіном, відповідно доводиться радіти навіть полосатому хижаку.
  4. Місце застосування МДЖ на річках. Як правило, це так звані місця перепадів: з ями на мілину чи навпаки, бровки, на заплавах, на обратках, поворотах русла, у завалах серед кущів, дерев, навіть міляках. Історія із міляками досить цікава. Мені неодноразово доводилось ловити полосатого і звичайну щучку на глибинах у 20-40 см. Здавалось би, хижак повинен був стояти у ямі і чим поглибше, однак той, хто рибачив не раз узимку міг би час від часу побачити вже для сьогодення типову картину – хвилювання на поверхні у береговій лінії. Для спінінгіста – це добрий знак, що хижак активний навіть у таку пору. Ще років так 3-4 тому таку картину доводилось бачити частіше, ніж зараз, однак час від часу зимовий вихід окуня (та іншого хижака, наприклад щуки) на поверхні або у верхніх слоях води таки відбувається. Як виняток у цьому плані, для нашого краю, є хіба що р. Іква – там такого виходу ще не спостерігав, що для себе пояснюю тою причиною, що руслова частина на цій річці досить глибока як для такої річки. Відповідно перепад із глибини на міль, що сягає 2-4 метрів, мабуть, болюче відзначається на самій рибі.
  5. У місцях перепаду глибин у зимовий період позиція лову МДЖ із глибини на міль є ефективнішою, ніж при облові із мілини на глибину. Можливо, у когось ця практика є подібною з точністю до навпаки, однак такого висновку дійшов вже із досвіду зимових змагань. Хоча, якщо протилежний берег має так звану мілину, а під вашим берегом глибина – це також гарна можливість обловити таке місце. Обидві позиції „з глибини на мілину” і „навпаки” обумовлюють різні проводки. Для випадку, коли ловимо „з глибини на мілину” здебільшого у зимовий період використовую так зване волочіння або пунктир із характерними паузами. Коли ж здійснюємо облов із позиції „із мілини на глибину” переважно застосовую звичайну класику – ступінчаста низька проводка…
   
  • Нравится Нравится x 18
 2. Jacs

  Jacs Рыболов

  Сообщения:
  288
  Симпатии:
  1.513
  Адрес:
  Луганск
  Возраст:
  33
  Зимой МДЖ просто находка и часто поклевку заработать можно исключительно на микроджиг. На последней рыбалке мы с другом ловили довольно активно ловили окуньков, а примерно 20 человек рядом ловили лайт-джигом и за все время не увидели и поклевки.


  Я на разумную критику никогда не обижаюсь, но Кингфишер за такую цену чувствительности мне хватает, просто я тоже знаком со спиннингами Микадо и их вес меня как раз не удовлетворяет, а так довольно нормальные спиннинги на свои деньги.
   
  • Нравится Нравится x 2
 3. Валерий

  Валерий Рыболов

  Сообщения:
  568
  Симпатии:
  5.059
  Адрес:
  Умань
  Возраст:
  63
  Все зависит не от спиннинга ( вернее не только от спиннинга), а в основном, от рук рыболова. В прошлом сезоне у меня на Shimano Catana UL 240 два трофея- щуки 7,5 и 6,55 кГ. Все должно работать в комплексе : удилище, катушка, шнур, руки и самое главное - голова.Это все приходит только с опытом, поэтому не переживайте и ловите большую рыбку и маленькую. Удачи !
   
  • Нравится Нравится x 9
 4. Sem

  Sem гость Временно заблокирован

  Помогите выбрать плетёнку для мдж, максимальный вес приманок 4 г. Ценовой диапазон до 400 грн.
  Взять Mebaru Night Game 0.4号 4lb 150m, или Sunline ROCK FISH PE 120м #0.3/0.09мм ну или же Вашы предложения.
   
  • Нравится Нравится x 1
 5. Magalon

  Magalon *Bilogorodka Fishing*

  Сообщения:
  2.105
  Симпатии:
  5.785
  Адрес:
  Київська область.
  Возраст:
  52
  Я використовую якісну жилку 0.14-0.16.:)
   
  • Нравится Нравится x 1
 6. Sem

  Sem гость Временно заблокирован

  Після ловлі на шнури, не уявляю як ловити на моножилку.:i070522:
   
  • Нравится Нравится x 1
 7. Magalon

  Magalon *Bilogorodka Fishing*

  Сообщения:
  2.105
  Симпатии:
  5.785
  Адрес:
  Київська область.
  Возраст:
  52
  Сергію спробуй!:predator:І губи в окунів ціліші будуть...:gi-gi:
   
 8. Plagus

  Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

  Сообщения:
  6.688
  Симпатии:
  21.024
  Адрес:
  Александрия
  Возраст:
  59
  Бери рок фиш , его используют давно, отзывы только положительные,
  не стоит эскперементировать за свои деньги с Юнитикой..
   
  • Нравится Нравится x 1
 9. Ромко

  Ромко Рыболов

  Сообщения:
  338
  Симпатии:
  1.619
  Адрес:
  Львів, Іваничі (Волинська обл.)
  Возраст:
  28
  Не підходить жилка - тоді хороший флюр. Задоволений повністю. Юзав флюр від Owner 0,14 під аналогічні цілі. Розтяжність суттєво менша, ніж в жилки.
   
  • Нравится Нравится x 2
 10. Sem

  Sem гость Временно заблокирован

  Чим хороший шнур гірший за флюр.?
  Флюр я використовую як поводок.