1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Ловля микроджигом

Тема в разделе 'Способы и методы ловли', создана пользователем Konstantin, 9 май 2008.

 1. B.B.B.

  B.B.B. Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  995
  Симпатии:
  8.828
  Адрес:
  м. Луцьк
  Возраст:
  41
  Відкрив для себе ще один спосіб боротьби із травою, хоч він не завжди спрацьовує, але таки працює.
  Приміром, коли ми нормально можемо ловити у певному місці із головкою джиги у 2-3 грами. Але із настанням весни-літа ці місця заростають (мова не йде про обільну зарослість) - саму тут може виручити варіант зменшення огрузки та розміру гачка. Для прикладу: 0,75-1 грама
   
  • Нравится Нравится x 5
 2. B.B.B.

  B.B.B. Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  995
  Симпатии:
  8.828
  Адрес:
  м. Луцьк
  Возраст:
  41
  Цікавим відкриттям на останній рибалці у Млинові (Рівненська область - див. звіт від 02.08.09 ось тут http://fishing-ua.com/showthread.php?t=2365&page=4) стало і те, що поиміром при відносно слабкій реалізації клювань окуня на шарнірному з"єднанні, поставив звичайну джигу. Засікаємість окуня зросла істотно. Чому саме саме так? - важко відзначити. Проте факт лишився фактом, оскільки ще кілька дні тому у цих же місцях гарно відловився мікроджигом на шарнірі, а тут як все підмінили - лише порожні тички. А тут ставимо звичану джигу, той же самий вантаж і справи пішли на краще.
   
  • Нравится Нравится x 11
 3. Boroda

  Boroda Рыболов

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  3.346
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  47
  Ситуація з точністю один-в-один, також вчора, лише на ставу у Бочаниці.
  На шарнірі успіхом закінчувалась кожна п’ята покльовка, а на звичайну джиг голівку – дві з трьох. (джиг головки – 1 та 2 гр., одно та півтора дюймові твістера).
   
  • Нравится Нравится x 11
 4. ленднивер

  ленднивер Рыболов

  Сообщения:
  464
  Симпатии:
  2.738
  Адрес:
  Кривой Рог, Дзержинка
  Возраст:
  50
  шарнир

  по видимому водоем от водоема отличаеца - на соревнованиях в восияцком работало по крайней мере у меня только шарнир на дюймовом твистере с 3 грм груза, при замене на джиг того же веса или больше - меньше, поклевки прекращались, на шарнир пустых проводок вовремя клева не было. С ув.:somyara:
   
  • Нравится Нравится x 6
 5. B.B.B.

  B.B.B. Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  995
  Симпатии:
  8.828
  Адрес:
  м. Луцьк
  Возраст:
  41
  - більш за все тут склались інші фактори і не виключенно, що саме через погодні. Вже після 02.08.09 насувався циклон західною Україною, який 03.08.09 активізувався у Львівській області (буревій тощо - новини про це повідомляли). У нас же на Волині пройшли добряче грози. Тобто, такі зміни у погоді риба відчуває істотно. Щодо водойм - у той день мої колеги були у на Хріниківському водосховищі (Рівненська область) - результат майже плачевний. Ще один приятель проживає у смт. Берестечко - там картина ще гірша. Таким чином, більш краще спрацювали ті місця, де окуня було достатньо, а ле і він проявив себе надзвичайно обережно у вигляді незначних тичків тощо. І саме варіант джиги, а не шарніру його міг підсікти. Таке буває, що тут поробиш. А бувають такі моменти, коли доводиться взагалі обривати хвостики дюймовим твістеркам і тоді ловиш на огризки і кльов буває іноді просто на ура. Одним словом, наплив різноманітних фаткорів має вирішальне значення на результат рибалки. Завдання від рибака - не зациклюватись на приманках, що працюють зазвичай. Іноді вирішення питання покращення кльову є напрочуд простим. Та все це досвід, який і формується подібними рибалками і подібними змінами у тактичних підходах. Щось таке!
   
  • Нравится Нравится x 9
 6. B.B.B.

  B.B.B. Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  995
  Симпатии:
  8.828
  Адрес:
  м. Луцьк
  Возраст:
  41
  Ребята, відкрив для себе твістерки від Kalipso Flex Bait.
  Власне, відкрив дещо раніше, але сьогодні ну прям поперло. Звіт ось тут http://fishing-ua.com/showthread.php?t=3600
  Хоч і часу мав досить мало та і того хватило.
  Зізнаюсь чесно, самі по собі твістерки без попердньої обробки у воді грати не будуть. Мусив маніпулювати варкою у воді та піджиганням у хвостовій частині.
  Одним словом, ще раз виставляю на фото. Під мікроджиг саме те - та і ціна, приміром у нас в Луцьку упаковка (20 шт.) 10 грн.
  Отже, рекомендую (не реклама - 100%).
   

  Вложения:

  • P1070543.JPG
   P1070543.JPG
   Размер файла:
   304,2 КБ
   Просмотров:
   474
  • Нравится Нравится x 14
 7. Свояк

  Свояк Рыболов

  Сообщения:
  694
  Симпатии:
  4.609
  Адрес:
  Днепродзержинск
  Возраст:
  49
  А "озвучить" можно технологию, желательно подробно и с фото или...
   
  • Нравится Нравится x 2
 8. Boroda

  Boroda Рыболов

  Сообщения:
  1.010
  Симпатии:
  3.346
  Адрес:
  г. Ровно
  Возраст:
  47
  А також темперамент тамтешнього окуня.
  Вчора (04.08.09) був ввечері у Гориньгроді. Десяток окунців, всі виключно на шарнірне з’єднання. А на звичайну джиг головку – пару ударів та відкушений у твістера хвіст.
  На попередній рибалці, велика кількість окунів зривалась вже в повітрі, а вчора – жодного.
   
  • Нравится Нравится x 4
 9. B.B.B.

  B.B.B. Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  995
  Симпатии:
  8.828
  Адрес:
  м. Луцьк
  Возраст:
  41
  - це достатньо відомий і поширений спосіб. У кипячену воду кидаємо твістер, тримаємо 3-7 сек. і виймаємо. Можна тримати і довше, однак після цього резина починає липнути до рук, а це вже перебор.
  Є ще один варіант: маючи два зажими, розтягуємо твістер (у хвостовій частині) у кипятку на 1-3мм. Тут слід бути обережним, оскільки ця резина жорстка. Приміром із Manns та Relax ця процедура проходить менш болісно.
  І третій варіант - беремо голку, шило тощо нагріаємо на вогні і починаємо тим шилом чи голкою тощо обжигати хвостову частину твістера у місці тіла та хвоста - але ця процедура у мене за один раз точно не пройшла (хоч той же Manns та Relax - роблю тільки таким чином).Тобто, Kalipso Flex Bait все одно мусив варити.
  Фоток на жаль не викладу. Сподіваюсь, що пояснив більш менш доступно.
  З повагою, В.В.В.
   
  • Нравится Нравится x 12
 10. B.B.B.

  B.B.B. Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  995
  Симпатии:
  8.828
  Адрес:
  м. Луцьк
  Возраст:
  41
  Після вчора під час рибалки у с. Лище (Луцький р-н, Волинська область) узяв на мікроджиг непоганого карася. Приманкою слугував штучний мотиль на шарнірі в 1 гр.
  Проте найбільш цікавим було те, що карась узяв ось таку проводку: після опускання приманки на дно, робимо різкий підрив і 1-2 обороти катушки, знову опускаємо приманку на дно і знову пішов підрив. Відзначу, що перший закид такої приманки із подібною проводкою приніс різке клювання, однак не підсік, а коли вже кинув вдруге, то і відчув характерну важкість білої риби. Але боротися довго не довелось – карась на фото у березі. Проте цього красеня все одно відпустив на волю. Таким чином, поповнив свій арсенал білої риби на мікроджиг чи ультралайт. Отже, мікроджигом, окрім підлящика, плотвички, бичка, верховодки, бистрянки, коропа ще й маю і карася.
   

  Вложения:

  • P1070697.JPG
   P1070697.JPG
   Размер файла:
   299,2 КБ
   Просмотров:
   306
  • Нравится Нравится x 26