ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Родбилдинг

Общий раздел о спиннинге
  1.  
    Витамин

Витамин гость Временно заблокирован

Рейтинг:
    0
    olejo, при отсутствии опыта в этом деле для начала подойдёт и бытовой. Хотя бланк можно перегреть и им, тогда поломки не избежать.

2.  
    Витамин

Рейтинг:
    0
    Спиннинг для друга на бланке St. Croix 3S66MF2 (Avid) а-ля ЭА Логик.
    Вся фурнитура была переставлена со сломанного на 4 части донора плюс дозаказал феншуйный тюльпан.
    IMG_2013062836642.jpg IMG_2013062844694.jpg IMG_2013062852589.jpg IMG_201306280733.jpg IMG_201306288294.jpg IMG_2013062815467.jpg IMG_2013062830104.jpg IMG_2013062837521.jpg IMG_2013062851229.jpg IMG_2013062859210.jpg IMG_2013062827506.jpg

• Нравится Нравится x 15
  3.  
    СергейК

СергейК Рыболов

Рейтинг:
    70
    Добрый день.

Хорошо вышло.
    Какой тест реальный у этого бланка по твичинговым минноу? от и до если такая инфо имеется.
    Под 130+ собираю каст на SJ783-2-MHX.
    А 3S66MF2 планирую для 100+-.

Спасибо.

• Нравится Нравится x 1
  4.  
    Витамин

Рейтинг:
    0
    СергейК,
    По реальному тесту от и до инфы не имею, но в прошлые выходные хозяин тестил полуфабрикат, так заброс и проводка Рудры ему очень понравились и он остался доволен.
    Но, как по мне, такая "котлета" уже занадто, с вобами до 120мм. в пределах теста справится на ура.
    Вчера-позавчера устранял недоделки, сегодня отдал хозяину, сам сижу жду результатов.

• Нравится Нравится x 1
    • Информативно Информативно x 1
  5.  
    Plagus

Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

Рейтинг:
    26.730
    Виталик, а чего Логик ломанулся ?
    и если бы ещё посмотреть толщину стенок обломков ...

6.  
    Витамин

Рейтинг:
    0
    Петрович, ломанулся на забросе на 4 части, по словам друга ни перегруза, ни захлёста за тюльпан не было. В ЭА отморозились и сказали что вина хозяина.
    Если завтра найду куски бланка, то выложу фотку с толщиной бланка, но я не очень в это верю, т.к. убрал все обмотки с обломков и сложил их в общую кучу.

• Нравится Нравится x 1
  7.  
    Витамин

Рейтинг:
    0
    Нашёл. Толщина бланка, мягко говоря, не радует.
    IMG_2013062939180.jpg IMG_2013062947654.jpg

• Нравится Нравится x 1
    • Информативно Информативно x 1
  8.  
    Витамин

Рейтинг:
    0
    Прям ещё тёпленький.
    Вышел вот такой гламурный рудро-балисонгодёргатель.
    Бланк SJ783-2 MHX, катушкодержатель Fuji IPS16, кольца Fuji К-серии в стальных рамах, рукоять ЭВА.
    IMG_201307171655.jpg IMG_2013071710862.jpg IMG_2013071717725.jpg IMG_2013071726411.jpg IMG_2013071734125.jpg IMG_201307174283.jpg

• Нравится Нравится x 14
  9.  
    Роман 2013

Роман 2013 Рыболов

Рейтинг:
    3
    Добрий вечір! Радий зареєструватись на цьому цікавому пізнавальному риболовному форумі! Власне мене також цікавить бюджетний XUL, SUL спінінг. Декілька постів вище форумчанин згадував про роботи майстра з Луцька, щось такого типу спінінг мене цікавить, а саме для ловлі на легкі мормишки в товщі води, тобто пелагічно. Хотів би щоб бланк працював від самої рукоятки для створення високоамплітудних коливань, тобто саме для розкачки мормишок, тестом до 2 чи 3 ну максимум 4 грам. Я живу не далеко від Луцька, тому буду надзвичайно вдячний за номер телефона майстра чи інші контакти з ним. Також цікавлять ваші відгуки по тих чи інших моделях спінінгів які на вашу думку підходять для моїх умов, хто що пробував, тестував, бажано бюджетні варіанти. Наперід вдячний, з повагою Роман!

10.  
    trans

trans Рыболов

Рейтинг:
    42
    Доброго дня.
    Поскільки вже на декількох сторінках згадуються мої роботи (майстер з Луцька.....),
    хотілося б також подискутувати - чи можливо зробити бюджетний ультралайтовий спінінг з хорошими характеристиками.
    На мою думку - можна, що я стараюся і робити.
    Я розумію що твердження моє дуже суперечливе і викличе масу непогоджень. Та, мабудь, це і на краще - в спорі народжується істина.
    Та й на форум ми заходимо щоб почерпнути щось нове і чимось поділитися.
    Наведу декілька своїх міркувань.
    В певний час я прийшов до висновку, що бланки і в дорогих і в дешевших спінінгів (не доходимо до крайнощів) мало чим відрізняються.
    Справа в тому, що графіт - дешева складова, і тому дати його в матеріал 70% чи 99,4% як продукують сучасні японські виробники - невелика різниця в ціні. Друге діло як волокна повязати, обплести, на який дорн (форму) його одіти і як проконтролювати однорідність, а зараз досить часто неоднорідність матеріалу по всій довжині - ось це і відрізняє дешевий і дорогий бланк.
    Основну частку різниці ціни - становить вартість комплектуючих та роботи.
    Спінінг зібраний в Японії значно дорожчий за спінінг зібраний в Китаї. Але чи такий спінінг значно кращий???
    Якщо бланк і комплектуючі однакові а на збирання виконує "акуратний китаєць" проти "неакуратного японця" - в чому різниця?
    Технології збирання, клеї, лаки - все давно не є секретом і фактично аналогічне.
    До чого я веду - якщо на бланк дешевого (звичайного не будь-якого) спінінга поставити правильно (з врахуванням лінії жорсткості) кільця (також в потрібних місцях і саме такі як потрібно), поставити на арбор ручку (досить часто критерієм купівлі ультралайтового спінінга являється його маса - в магазині тест, надійність..... не перевіриш, а ось вагу - легко. Тому ручку ставлять просто на бумагу (щоб був легкий) - про який баланс і передачу тактильних відчуттів може йти мова) - а я в своїй практиці доповнюю арбор ще повноконтактними діаметральними графітовими шпильками, вакуумними мембранами, роблю також аналогію OSS (щось подібне як в Фінеззи).....
    Дорогі моделі відрізняються комплектуючими (правда не всі знають що різниця в вазі комплекту модних титанових кілець ультралайтового спінінга від стальних становить всього 1-2грами (вкорочення довжини ручки на 1 см чи зняттям товстого шару лаку можна досягти аналогічного результату) і "візуальним наповненням" - "тигрулі, косічки, надписи.....".
    Я впершу чергу ціную спінінг як інструмент, а вже після цього як витвір мистецтва - хоча не заперечую - гарне повинне коштувати дорогше.
    Ну і щодо ціни - я роблю спінінги в свою задоволення і досить часто продаю їх просто по ціні комплектуючих.
    З повагою.

• Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 2

Поделиться этой страницей