1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

с. Колодеже, Горохівський р-н.

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Grek, 3 июн 2008.

 1. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  273
  Симпатии:
  2.321
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  В суботу 18 липня поїхав наш сусід на рибалку з ночівлею, але приїхав на ставку в Степана 3 чоловіка і приспущена вода, риба не клювала зовсім. На ранок в неділю він приїхав із Колодеж до нас в Дорогостаї.
  звіт з Дорогостаїв. http://fishing-ua.com/showthread.php?t=2265
   
  • Нравится Нравится x 6
 2. Sem

  Sem гость Временно заблокирован

  Grek, А як зараз ситуація в Колодижах? може зараз хто їздив? На Паску хочу поїхати, але ше не вирішив куда! Поки на замітці 3 става ( Привітне, Конюхи, Колодиже) може шось порадите?
   
 3. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  273
  Симпатии:
  2.321
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  Був сусід в Жабче за пів дня дві не реалізовані покльовкі. А сьогодні ввечері буде їнформація по Колодежах. Чули шо там де корчі ловлять непогано карася но багато обривів.
  Завтра відпишу конкретніше, і ще чув що плата в цьому році 50 грн.
   
  • Нравится Нравится x 2
 4. Sem

  Sem гость Временно заблокирован

  Кажуть що там Карп хворий?
   
 5. inhelp

  inhelp Рыболов

  Сообщения:
  2
  Симпатии:
  5
  Возраст:
  Оплата там не змінилась , 30 грн.
   
 6. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  273
  Симпатии:
  2.321
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  Да оплата залишилась така сама. Самі ше туда не їздили.Бачив знайомого був кілька раз в цьому році. Він любить ловити в корчах шо на мілині. То в цьому році вже зловив кілька коропів від 5 кг. показував кілька фото відповідно 5,6, і 8кг. Карпи клас. Всі зловлені на горох на дальній заброс. І ми звонили до Степана він підтвердив шо більшість рибалок сидять чисто на карпа. Тай карп краше ловиться ніж карась.
   
  • Нравится Нравится x 4
 7. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  273
  Симпатии:
  2.321
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  Вирішили в неділю 30 травня порибачити в Колодежах. Домовились після бійки Кличка збараемось і в путь. Приїхали в Колодежі зарання зупинились на другому ставку, казали що непогано покльовує карп, трохи ще покімарили в машині і завезли резинки та закинули удочки на пружинки. до самого ранку навіть покльовки не бачили. Було вирішено змотуватись та їхати в їнше місце, вибір впав на Жабче. Тим паче шо не далека дорога, продовження у відповідній темі.
  http://fishing-ua.com/showthread.php?p=74455#post74455
   
  • Нравится Нравится x 3
 8. Grek

  Grek Рыболов

  Сообщения:
  273
  Симпатии:
  2.321
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  36
  Розказую про рибалку. Виїхали в суботу 10 липня не в 13.00 як планували, а в 14.20. трохи затримались. Компанія 6 чоловік двома машинками. Прибули в с.Колодежі в магазинчику біля церкви купили холодного пивка та квасу. Потім дальше в пошуках рибного місця. Зупинились на другому ставку напроти будки хазяїв біля деревяної бесідки. Місце де ми хотіли стати біля дамби було зайняте вже два дні компаніею карпятників. Спочатку застовбили вудочками місце, накачали човника, завезли резинки, та закинули їх на хробаки в очікуванні окунів які потрібно було на уху, а самі накрили стіл в беседці і принялись за вживання спиртних напоїв та холодного пивка. В результаті до вечора було зловлено 8 окунів на уху, та перед темнотою закормили підкормкою ризинки. Ну і взялись за приготування юшки, та шашлика, якого привезли з собою. Стіл був накритий як на весіллі. Уха з кропивою, шашлики, мясце, сальце, ковбаса, овочі і тд.... ну і звісно горілка та пивко ну як на рибалці без цього. Посиділи непогано. ну про це пізніще. Вночі на ризинки кльов був непоганим. Було зловлено відро карасів та кілька карпиків по пів кг. Зранку на макушатник з камишів витягнули красеня коропа заважив на 3.2 кг. Всі рибалкою задоволені крім водіїв ми в неділю день рибака біля водойми зустрічали з хворою головою і в сухомятку. В 11.00 зібрались і в путь, біля магазину в селі ще попили холодного квасу і в 12.00 ми дома пили холодне пивко. Звичайно в цьому році день рибака співпав з днем народженням мого швагра. ну і банкет продовжувався до ночі, в меню копчана та жарена риба, як без цього та шашличок. День рибака вдався. Всіх причетних з прошедшим святом.
  П.С. (доречі перший раз привезли додому горілку, то завжди бракувало, а цього разу 7 пляшку неподужали. Ось така історія)
   

  Вложения:

  • DSC03039.JPG
   DSC03039.JPG
   Размер файла:
   117,1 КБ
   Просмотров:
   412
  • DSC03040.JPG
   DSC03040.JPG
   Размер файла:
   134,3 КБ
   Просмотров:
   331
  • Нравится Нравится x 19
 9. fisherman friend

  fisherman friend Рыболов

  Сообщения:
  160
  Симпатии:
  657
  Адрес:
  м.Луцьк
  Возраст:
  35
  Доброго дня всім рибалкам! Коротенько відписуюсь за вчорашній виїзд.Дорога пролетіла досить швидко,і на місті вирішили заземлитись на першому ставку.Позакидались і почали чекати,досить довго взагалі нічого не рухалось,тому вирішили з другом поснідати.Поки ми пили по чарці,третій наш напарник вперто чаклував над вудками,хоча риба клювати відмовлялась навідріз.До самого ранку взяли аж по одному карасику,і навіть виникла думка,що той,хто пішов спати в машину поступив досить правильнo .Добре,що погода ,хоч була і досить свіжою,аде не дощила.Риба трішки активізувалась,і почало прокльовувати ,то на макушатник,то на опариш,але більше все ж таки брала на хробака.Вимучували 2-3 карасі в годину.Були різні екземпляри,той що на фото середненький.А вже о пів на третю прийшлось збиратись,мій улов склав 4кг різного карася(досить до речі крепкого бійця,що порадувало,бо пручався як карпик).Рибалкою задоволений,відпочинок у таку негоду вийшов в більшій мірі позитивний!
  (Рибалки приїзджали і з Сільця,і з Шепля,та жалілись що кльову нема,отак).
   

  Вложения:

  • P6250101.jpg
   P6250101.jpg
   Размер файла:
   274,3 КБ
   Просмотров:
   403
  • P6250102.jpg
   P6250102.jpg
   Размер файла:
   226 КБ
   Просмотров:
   376
  • Нравится Нравится x 16
 10. демедюк

  демедюк гость Временно заблокирован

  На день рибака вирішили їхати в Колодеже на перший ставок. В суботу десь о 16,30 були на ставку,багато місць було вже занято,в основному карпятниками,але сіли нормально,а народ після нас ще сунув і сунув.Скоро підїхав Степан і взяв з нас по пятдесят гривень.Ловили ми на пружини мастирка.по наживці червяк,піноплст,мастирка,також закинули з товаришем по одному бойлу та макушатнику,З вечора та в ночі майже не клювало зловили по карасю та пару окунців,вже в неділю почали клювати нормальні карасі на 200-400 грам,брало тільки на червя, бойл і макушатнік глухо,багато карпятників з бойлами змотувлись з нулями,тільтки в одної компанії було пару гарних карпів.Дуже порадувала погода після цих дощів,та улов заголом номальний в мене майже 3кг різних карасиків та десяток окунців в товариша трохи більше ,рибалкою залишились задоволені.
   
  • Нравится Нравится x 6