1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Рыбалка в Петриках

Тема в разделе 'Рыбалка в Винницкой области', создана пользователем Акула, 26 июн 2008.

 1. хмель

  хмель гость Временно заблокирован

  Встречал знакомых, которые в прошлом году ездили в Петрык, то говорили, что карпа хватает, но в основном крупный и если даже кормить места, то нет гарантии, что будет поклевка.
   
 2. игорь миронюк

  игорь миронюк Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  27
  Адрес:
  винница
  Возраст:
  47
  Хотим поехать в Петрик на пару дней. Подскажите,как и что и стоит ли брать домик
   
 3. yukan

  yukan Рыболов

  Сообщения:
  5
  Симпатии:
  11
  Адрес:
  Винница
  Нужно обновить информацию об озере в связи с его биологическим изменением.
  После прорыва в озеро рыбхозовской рыбы (б. амур, толстолоб) около 2 лет назад озеро сильно изменилось как внешне, так и по рыбе. Амур выжрал практически весь камыш до самых берегов и полностью острова. Плавунов больше нет, подводной растительности тоже очень поубавилось, поэтому средний и крупный карась стал попадаться реже (по крайней мере на удочку), ёрш так уже не задалбывает и стал редкостью. В избытке появилась уклейка (синька), стало больше плотвы и краснопёрки. Основная рыба теперь - мелкий карась, средняя плотва/краснопёрка и уклейка.
  Уклейка долбит сильно и регулярно у самого берега, если есть любители этой рыбки, рекомендую.
   
  • Нравится Нравится x 1
 4. Velos

  Velos Рыболов

  Сообщения:
  16
  Симпатии:
  61
  Адрес:
  Київ
  Добрий день,
  Хотілося б дізнатися яка зараз ситуація у Петрику. Цікавить, передусім, наявність хижака. Якщо хтось знає скажіть будь ласка яка зараз ціна рибалки та оренди човна.
  Заздалегідь дякую!
   
 5. razor

  razor Рыболов

  Сообщения:
  5
  Симпатии:
  0
  Адрес:
  Винница
  Ну же господа рыболовы поделитесь информацией.... АП
   
 6. Velos

  Velos Рыболов

  Сообщения:
  16
  Симпатии:
  61
  Адрес:
  Київ
  Оскільки інформацією ніхто ділитися не хоче, нею поділюся я.

  Рибалив у Рибачому кілька разів. Один раз на початку травня і кілька разів у середині травня (якщо бути зовсім точним 12-14 травня)

  День перший. Отже, перше знайомство з тутешнею водоймою було не зовсім вдалим. Був початок травня. Пішов я до дамби, де рибалок було на диво мало. Оскільки я там вже давно не був (а коли був, що ще рибальством не займася), вирішив подивитися чи дають човни напрокат. Як виявилося вже ні. Підійшов до одного дачника-пенсіонера і апитав як успіхи. Той відповів мені, що ранок йому вдалося упіймати лише кількох йоржів (ловив на поплавчанку). Запитав яка є риба. Сказав мені, що є товстолоб але він його ніколи не ловив. Спитав чи є хижак. Він на мене трохи здивовано подивився і сказав запитав мене чи окунь це хижак :D:D:D:mozgokljuy::mozgokljuy::mozgokljuy: Я кажу так наче окунь завжди був хижаком. Ну, каже він мені, окунь тут є. Пішов я ловити за дамбу. Ловив на МДЖ. Нажаль окрім незрозумілих обривів (може вузол погано зав'язав) так і нічого от упіймав.

  День другий. Наступна рибалка була у мене 12 травня. Пішов я до дамби досить пізно у вечорі і вдалося мені порибалити дуже мало (може годину). Дорогою до дамби біля мене зупинився якийсь дядько і сором'язливо промовив: "Вибачте, а які у вас там успіхи". Та не знаю - кажу я йому - йду лише вдруге. Ще одного разу по дороі мені облаяла собака і хазяїн цієї собаки заспокоюючи її сказав мені: "На рибалку? Ну сьогодні має щось бути". Як не дивно його слова виявилися пророчими. Буквально на перших проводках мені вдалося упіймати кількох судачків-олівців, яких я одразу відпустив. Потім стало вже пізно і кльов затих.

  День третій. Наступного дня я вже пішов трохи раніше. І тут біля дамби на мене чекала вельми цікава картина. Чоловік 6-7 біля самої дамби ловили судачків (різних розмірів від олівців і до нормальний судаків до 2 кг) і відразу пакували їх у машину. Я став трохи дал від них. Щось постійно довбало мою приманку (можливо "славнозвісний" йорж), проте засікти так і нічого не вдавалося. Трохи згодом упіймав міні судачка, і пішов в інше місце. Все ж таки мені вдалося упіймати окуня (не дуже великого, проте жирного!) і фактично на цьому рибалка закнчилася. Чоловіки, які тягали судаків, пішли святкувати свій вилов у будинок біля озера.

  День четвертий. Йдучи від траси до Рибачого зустрів одного дядька, який поцікавився у мене чи це не я вчора ловив судаків біля дамби. (Я став знамениністю :idea:) Я кажу ні. На що він мені сказав, що хотів запитати мені як успіхи у риболовлі. Я відповів йому, що ловив трохи далі дамби і що клювало не дуже бо тиск був низький. Сьогодні ще нижче відповів він. Далі він розповів мені що і де він ловить (на вудочку з мормишкою), і навіть побачив що я ловлю "на твістери" (ну це майже правда, оскільки я ловив на джиг). Ще розповів він мені про місця де він ловить і на тому ми розійшлися.

  Того дня погода була вкрай похмурою. Біля дамби стояв якийсь дід і щось періодично витягав. Проте, того дня мені удача так і не посміхнулася. Майже до нитки вимокши повертаючись додому я так нічого і не упіймав.


  Висновки. Як казали герої одного фільму: риба є, але навчитися її ловити. Підходів до відкритої води у тих місцях небагато. Дуже бажано мати човен. Тоді, як на мене, можна знайти перспективні місця. Ще одна цікавинка тутешніх місць. Тутешній клімат досить відрізняється від клімату, наприклад, Києва.. Там весна приходить пізніше, а осінь починається раніше (вочевидь дається взнаки наявність озера). Тому, як на мене, риба повинна відходити від нересту пізніше, аніж у київській області (знову ж таке це лише моє припущення).

  Якщо будуть якісь питання, спробую дати на них відповідь.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 1