1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Помогите рыбку опознать

Тема в разделе 'Ихтиология (повадки рыб ...)', создана пользователем Defender, 25 июн 2007.

 1. yray

  yray Рыболов

  Сообщения:
  925
  Симпатии:
  2.225
  Адрес:
  черновцы
  Возраст:
  57
  В принципе от этого толстолоба толку в водоеме мало, во-первых он на Украине не нерестится, во-вторых он кроме планктона ничего не ест. Все равно рано или поздно его бы браки выловили, а так он вроде как на снасть пойман ( если конечно это правда , в чем я малость сомневаюсь ).
   
 2. xJOKERx777

  xJOKERx777 Рыболов

  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  0
  Адрес:
  Краматорск
 3. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.104
  Симпатии:
  22.960
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Цікаві факти про рибу

  Смугастий розумник

  Вчені проводили безліч експериментів і прийшли до висновку, що окунь - одна із найрозумніших риб. Жив раніше в одному Каліфорнійському басейні незвичайний видресируваний окунь. За свистком проходив через обруч у басейні, а потім... ВИСТРИБУВАВ З ВОДИ на руки свого господаря, де отримував частування! З прісноводних риб, поряд з окунями, дуже кмітливими виявилися пічкури і карпи.

  Про що може розповісти луска риби?

  На відміну від інших тварин, риби ростуть протягом усього життя. Впродовж року зростання риби йде нерівномірно і знаходиться в прямій залежності від умов її існування, зокрема, забезпеченості їжею, від температури води, концентрації кисню і багатьох інших факторів середовища. Всі зміни росту риби відображаються на лусці і кістках, де, як на стовбурах дерев, утворюються річні кільця, число яких свідчить про вік риби.

  Для досвідченого фахівця луска може розповісти не лише про вік риби, але і те, в якому віці вона вперше брала участь у нересті і скільки разів. За лускою можна дізнатися довжину, яку риба досягала за кожний прожитий рік, час її перебування в річці і морі. Навіть про перенесені впродовж життя рибою хвороби іхтіолог може дізнатися маючи трохи луски.

  Ревіти Білугою

  Цей вираз вживається найчастіше в просторіччі. Він означає "дуже сильно, несамовито кричати, плакати". Сучасна форма цього виразу - ревіти білугою - нерідко викликає подив. Дійсно, в сучасній мові білуга - це риба з породи осетрових. Ревіти вона, звичайно, не може. Говорять: "адже німий, як риба". В чому тут справа? Було висловлено таке припущення: спочатку цей вираз звучав інакше, а саме: ревіти білухою, тому що тут, мовляв, мова йде про звуки, що видаються полярним дельфіном, морською твариною, що і називається в сучасній мові білухою. Заміна білухи на білугу приводиться в деяких популярних книжках як приклад "лінгвістичного парадоксу".

  Однак немає жодних доказів того, що у цьому виразі коли-небудь застосовувалося слово білуха. Говорили і говорять тільки ревіти білугою. За даними Картотеки Давньоруського словника Інституту російської мови АН СРСР, в одному з рукописів 1535 року йдеться про те, що "ревіти можуть леви і білуги". А в більш пізніх письмових пам'ятках знаходимо вже фразеологічне поєднання ревіти білугою. Справа в тому, що здавна в російській мові слово білуга означало і велику рибу з породи осетрових, і полярного дельфіна. У сучасній російській мові білуха - це єдина назва полярного дельфіна. Білугою ж тепер називають тільки рибу. До речі, білуга це найбільша прісноводна риба у світі, а найдорожча в світі ікра знову ж ікра білуги і називається «діамантова».

  Чому щука і окунь нерестяться раніше інших риб?

  Ранній нерест щуки і окуня має захисне значення для забезпечення розвитку їх ікри та молоді, так як проходить у період, коли хижаків ще немає або вони малоактивні. Крім того, терміни нересту щуки і окуня – пристосовані до забезпечення їх молоді їжею. Раннє ікрометання щуки забезпечує її молодь кормом у вигляді молоді інших риб, яка іде на нерест пізніше. До моменту масової появи інших мальків, молодь щуки досягає значних розмірів і переходить на хиже харчування.

  Риба не м'ясо, голод не тітка

  Тісний зв'язок капібара з водою призвів до цікавого казусу. Близько 300 років тому католицька церква раптом віднесла цих тварин... до риб. Перетворивши звірів у риб, церковники зняли заборону на вживання м'яса капібара під час посту. Колись в Європі святі отці зробили те ж саме з бобром.


  Скільки видів риб населяють води нашої планети?

  У сучасній фауні налічується понад 20 тис. видів риб і рибоподібних - більше, ніж ссавців, птахів, плазунів та земноводних разом узятих.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 24
 4. Пацюк

  Пацюк гость Временно заблокирован

  Поймал недавно окушка, быгы не знаю, отпустить или не нужно?:стыдно:
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 3
 5. Spinner

  Spinner Рыболов

  Сообщения:
  583
  Симпатии:
  3.038
  Адрес:
  Днепропетровск
  Возраст:
  33
  Засуши на тараньку к пиву, запаса на годик наверное хватит :)
   
 6. a-platon

  a-platon Рыболов

  Сообщения:
  387
  Симпатии:
  2.930
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  35
  Смотря какого если того что слева то подумай
  я бы не отпустил:D
   
  • Нравится Нравится x 2
 7. Пацюк

  Пацюк гость Временно заблокирован

  Всю жизнь мечтаю порыбачить в океане. Был в ЮАР, надеялся, что местные организуют рыбалку на акулу, но работы было столько, что море только из окна видел.:(
  Пролет...
   
  • Нравится Нравится x 1
 8. stal1n

  stal1n Рыболов

  Сообщения:
  162
  Симпатии:
  1.191
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  хто підскаже, що це за риба?
  на другому фото вона третя знизу
  все зловлено на річці Стир фідером
   

  Вложения:

  • IMG_3618[1].JPG
   IMG_3618[1].JPG
   Размер файла:
   128,4 КБ
   Просмотров:
   330
  • IMG_3621[1].JPG
   IMG_3621[1].JPG
   Размер файла:
   240,5 КБ
   Просмотров:
   352
 9. Sywooch

  Sywooch НаМУХлыстовик

  Сообщения:
  4.552
  Симпатии:
  11.288
  Возраст:
  77
  stal1n, похоже на язя или даже подъязка :)
   
 10. Рассеяниц

  Рассеяниц Рыболов

  Сообщения:
  674
  Симпатии:
  1.440
  Адрес:
  Киев
  Возраст:
  38
  Не смущай товарища приставкой под.... Это язь (Luciscus izus).. Хотя, хвостовой плавник аномально широкий
   
  • Нравится Нравится x 2