ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Те що крупний лящ часом може поласувати мальком, не секрет, про це писав ще Сабанєєв. В одному з радянських журналів я читав навіть статтю про спінінгістів з Новосибірська, які цілеспрямовано ловили ляща спінінгом в ріці Обь. На залізо, вертухи і коливалки. Але мене здивувало інше - лящ це риба великих водойм, з просторими плесами і глибинами...а тут двокілограмовий лящ у річці-невеличці, яку в окремих місцях переплюнути можна.

• Нравится Нравится x 3
  2.  
    fisherman friend

fisherman friend Рыболов

Рейтинг:
    993
    Я звичайно не сильний іхтіолог,але бачив схожу картину на стариці Стиря в Підгайцях,луцькі риболови знають,що вона по всіх параметрах нагадує Лугу.Так от,ми там спінінгували з другом і бачили,як самка ляща з берегової лінії водоростей випливала відганяти двох плотвиць ,які напевно атакували її кладку.А потім хтось із місцевих розповів,що ще трохи раніше,один рибалка зловив двох лящів на поплавчану,під два кілограми кожен.Мене це також дивує,адже по всіх параметрах такі водойми явно не підходять під параметри водойм,де мешкає крупний лящ.Можливо він туди заходить з крупніших водойм,адже враховуючи і кормову базу ,і пресинг місцевого населення,не думаю,що він просто міг би дорости до таких розмірів.

• Нравится Нравится x 7
  3.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    на карті глянув, що р. Луга впадає у р. Західний Буг. Можливо, лящ заходить на вашу річечку, щоб віднереститись!?

• Нравится Нравится x 1
  4.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Взагалі-то невеликі підлящики грамів до 300-400 періодично попадаються поплавочникам, я сам бачив їх в уловах разом з плотвою і густерою. Частіше це трапляється весною при високому рівні води, заходить з Буга. Але не доводилось ще чути про заход крупного ляща. Тим більше, що нереститися йому ще не час...Хоча, хтозна - може в нас екологія настільки покращилася)))

• Нравится Нравится x 2
  5.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    А в деяких до дна ями не дістати,колись заведу -це між Лобачином і Хрипаличами.Можу завтра.Якби не Буг то мабуть вибили все.Ще чув від власника ехолота 6.5м,сам тяжко уявляю.

• Нравится Нравится x 3
  6.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Саме так, лящ був зловлений на зимувальній ямі десь 1-1,5 км від з.Буга! Лящ був зловлений за спину.

Доречі Віталій, прекрасна берегова лінія довжиною біля кілометра з великою кількістю ям, та мостом. Фотографії зроблю на тижні, (Це я натякаю на змагання або фест :) )

• Нравится Нравится x 2
  7.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    На карті можеш показати.Чи далеко від трасси?

• Нравится Нравится x 1
  8.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    В картах не дуже розбираюсь, повертав перез дзотом, вже вїхавши в Устилуг.
    Від траси десь 1-1,5 км

Вложения:

• Нравится Нравится x 6
  9.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Був і я сьогодні на річці. Пройшовся від Автотеми на Федорівці вниз по течії до очисних. Результат нульовий. Пробував різний силікон, різні проводки. Дошкуляв легкий морозець - шнур і кільця постійно обмерзали, не знаю як кого, а мене це дико дратує:( Рівень води дещо піднявся, але не критично, берег усюди доступний. Зіпсувало настрій те, що берег річки сильно забруднений, особливо в межах с.Федорівка. Купи сміття, пляшки, бите скло, будівельні відходи - біля самої води. Не фотографував, було бридко на це дивитися...Наші люди гірші від свиней, потім самі ж захочуть відпочивати і купатися там, де гадять. І дивуватимуться - а хто ж це зробив?...Ганьба і нашій зарічанській сільраді, яка не може або не хоче припинити це паскудство...
    Знаю таку ямку, метрів 5 добрих якщо не глибше. 15-грамова головка вирішує проблему, можна простукати дно))) В таких місцях можуть бути соми.

• Нравится Нравится x 10
  10.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    З 11 до 17 і жодної хваткі.Від Хрипалич вниз по течії майже до Пятидень.Ловив Пульсом 1.8 ,дальність майже така сама як і в Братфіша 2.7,3-2 метра різниця .зато твітч краще виходить.Зустрічав ще спінінгістів казали була покльовка.Як завжди сіли батарейкі в фотіку,міг сфоткати бобра та щось схоже на ласицю тільки чорну,дуже багато качок.Вертаючись додому зустрів чотирьох браків що збирались ставити сітку на старому руслі ,тількі настрій зіпсували.Пробував звонити в інспекцію -ніхто не бере.Приїхали голодаючі на бусі Опель жовтого кольору номер АС5703**(дві останніх не памьятаю),погиркався трішки з ними а толку.

• Нравится Нравится x 6

Поделиться этой страницей