ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Кого не зустрічаю на річці - усі рибаки (і телевізорщики) відмічають, що цього року з`явилося багато окуня, хоч і дрібного. Один малий хвалився, що йому в телевізор піймалося за раз 15 окунців. Може, нарешті вдасться відвести душу і половити смугастиків на спінінг)))

• Нравится Нравится x 6
  2.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Я також стількі малого окуньця не бачив в Лузі скількі рибачу.

• Нравится Нравится x 3
  3.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Я на це так дуже надіюсь:), але в нас в річці не менше мілкої щуки, тому траба бути готовим до втрат:(

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Сергій на цей раз ти мені маєш показати мастер клас по окуню в тебе дуже гарно виходить.

• Нравится Нравится x 1
  5.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Окунь не боїться металевого поводка, тому обійдемося без втрат - звісно, якщо не чіпляти оті здоровенні китайські троси:) Аби він лише клював. Через місяць-два побачимо

• Нравится Нравится x 1
  6.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Блін, я почерврнів:) Просто твій черіфул, висів не на спінінгу, а на вербі:) в цьому весь секрет
    (до речі таранька вдалась дуже смачною, тому треба буде з понеділка повторити:))

Добавлено через 1 минуту
    Я не спеціаліст, звичайно, але не погоджусь!

• Нравится Нравится x 2
  7.  
    Pallas

Pallas Рыболов

Рейтинг:
    5.253
    даремно, я сам перевіряв, якщо ловити на попер то окуню до лампочки сталька там чи флюр :)
    сорі за офтоп.
    запитання по Лузі. чи є місця на річці від Володимира до Устилуга (поза населенеми пунктами) де можна половити, чи там все заросле?

• Нравится Нравится x 2
  8.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Я якщо на воблера? Я знаю що я на Соловичах кидав з повідком, окуні супроводжували приманку, але не брали, а коли поставив флур, то зразу прорвало. Имхо!
    А чому саме поза населеними пунктами?

Добавлено через 14 минут
    Сорі за:offtop: продовження дискусії про використання повідків можна продовжити тут http://fishing-ua.com/showthread.php?t=4664
    І зрозумійте, я не ствержую, (на спінінг спіймав лише 28 окунів:) я хочу найти золоту середину, щоб і з уловом бути і приманок не втрачати

• Нравится Нравится x 2
  9.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Свою думку я готовий відстоювати, але нав`язувати не стану:) Поки що, немає в Лузі критичної маси окуня, щоб він стабільно брав на спінінг. Але в любому випадку, дрібної щуки в ріці навалом, і ловити без поводка - це садо-мазохізм))) ІМХО А флюр щука перекушує на раз.
    Звичайно, є такі місця, і половити можна. Глибокі ділянки русла і ями не заростають. Причому і в межах населених пунктів))

• Нравится Нравится x 4
  10.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Вчора під вечір виходив на пляж,годину ловив на воблери.Заробив пару виходів окунців та нарешті з'явились клені-два стартонули з під берега до Чабіка,щось їм не сподобалось.Проходив хлопець-спитав чи ловлю на твістер,мол тут нічого не клює(як потім вияснилосьвін мав на увазі віброхвост).Це питання спровокувало мене і я вирішив спробувати МКД.Спочатку поставив 2гр,було забагато,поставив 1.3,ні по кончику ні по шнуру падіння не бачив тому попробувавши під ногами ритмічно крутив котушку,пів або третину оберта ручкі.Результат не затримався Фото 0273.jpg Було ще два клювання,одне з стаскуванням твістерка.Під вечір скупнувся ідзадоволений пішов до дому.Бачив Німого він видурив щучку грам 600,і мав схід,дуже здивувався коли я показав окунця і де його зловив,окуня забрав так як засікся він в районі жаберно їкришкі і дуже кровавив.

• Нравится Нравится x 19

Поделиться этой страницей