ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Semenuik
    Дякую за змістовну відповідь. Шнурочка я би прикупив собі , так що я теж в долі (правда, якщо ціна в межах розумного). Та і не тільки шнурок, а й хробаки ті що по ссилці теж хочу собі та і ще багато що хочу щоб зловити того маленького окуньця :)
    Я не за повідки питався а за види проводок на нашій лузі.
    ок.
    а що братфішінг вже такий поганий ? Я ще ним і щуку хочу ловити. Та припекло і я йшов на базар з метою купити спінінг і все. Ніщо б мене вже не зупинило. Одну шкарпетку вже маю... зношу, куплю іншу.

• Нравится Нравится x 2
  2.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Не переживай я купив колись у Володимирі спін 0-10,подарував сину а він ним на Західному Бузі атомку 21гр жбурляв.В більшості спінів тест занижений особливо в бюджетних.

• Нравится Нравится x 1
  3.  
    Ромко

Ромко Рыболов

Рейтинг:
    2.433
    Раз не зламається, другий, п'ятий, десятий...енний, але колись таки і трісне і, можливо, на приманці, яка цілком входить в тест. Навіть стосовно перевантажень Кроїв, Лумісів, Ламігласів на більшості форумів точаться суперечки. Втома матеріалу річ серйозна, крім того не всі деформації є пружними, деякі також є пластичними, особливо при перевищенні тесту. Непомітні в своєму розвитку, вони призводять до плачевних наслідків. А при використанні бюджетних спінів ймовірність заробити поломку вища. Це звичайно не стосується товстостінних склопластикових і їм подібних, де тест вказується "від фонаря", всюди є винятки. ІМХО
    З повагою. ;)

• Нравится Нравится x 6
  4.  
    Oldest

Oldest Рыболов

Рейтинг:
    1.250
    Зайшла таки щучка у Лугу із Буга!
    У суботу зранку виїхав пробити річку від устилузького мосту майже до кордону. Ловив на різні приманки, та найрезультативнішим виявився валкер - при закиданні під лозу на протилежному березі буквально на всплескові взяла добра зубаста, як показало зважування - 3463гр.
    Окунець на мікрухи брав ісправно і відразу ж повертався у рідну стіхію, туда ж відправилися і шнуркі недомірки, яких було зловлено 6шт.

Вложения:

• ust2609.jpg
      ust2609.jpg
      Размер файла:
      74,6 КБ
      Просмотров:
      121
    • Нравится Нравится x 19
  5.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    а я сёдня и удара не увидел

• Нравится Нравится x 3
  6.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Вискочив я сьогодні, на річку помікроджигувати, з 18 до 19-30 впіймав кілька спортивних полосатих,:wo_kakaya: риба ну просто дууууже прошена стала, виручав Нідл від Бейт Бріза. Сусід теж впіймав матроса, і здається теж підсів на МДЖ :) Фото не робив, бо не було що фотографувати, і рибилка велась в ускореному темпі, часу не було зовсім, о сьомій вже майже не видно :(
    До речі в суботу ввечері, сусід бачив в р-н Устилуга підвоха, який вполював швайку в 300 грам, і одну кілушку, мало нам бракош, то ще і підвохи появились:злой:

• Нравится Нравится x 10
  7.  
    Travian

Travian Рыболов

Рейтинг:
    218
    А що таке підвох?

• Нравится Нравится x 2
  8.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Як для тих країв, це просто бомба трофей, аж не віриться, що там є така щука (нема відповідних глибин), скільки не говорив з місцевими, то казали що більше 1.5 кг. там дуже рідко влітає.
    ВІтаю!!

Добавлено через 54 секунды
    Підводний мисливець.

• Нравится Нравится x 7
  9.  
    Oldest

Oldest Рыболов

Рейтинг:
    1.250
    Не знаю, з якими місцевими ти спілкувався, та Йонович (директор устилузької ЗОШ) на тому відрізку і по 5 по 7кг піднімав!

• Нравится Нравится x 1
  10.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Уххххх, сьогодні вдалось вирватись на річку поспінінгувати перший раз в цьому році. І скажу, що конкретно зацепив мене спінінг.
    Місце вилазки – пятиденський міст. Дуже хотів попасти спершу туди, так як Semenuik розказував, що там є окунь. Поставив леску 0.18, бейт бріз , сфотографувавши його на пам’ять, так і знав що прийдеться з ним сьогодні попрощатись. Присів під мостом , перший закид , покльовка, і окунець через пару секунд на березі. Я в шоці, мій брат теж. Через пару проводок знову покльовка, потім знову. Після 4-го окуня червяк не витримав бомбардування і слідуючий окунь стягнув його з гачка. Ставлю другий (останній). Відразу покльовка, і знову полосатий на березі. Потім індокачки вирішили що вистачить мені , і шубовсьнули в воду з всієї дурі прямо в мене перед носом. Йду далі… Став справа за метрів 100 від моста на ямі і знову покльовка. Тягнучи з глибини на ультралайтовий (якщо можна назвати мій Bratfishing) спінінг ладошечні окунці здавались півкілограмовими. Витягнув ще 3 штуки і пішов доганяти брата, який кидав силікон на щуку. Коротше адреналіну море, але ще все попереду. На слідуючій ямі покльовка, фрікціон розривається, і хтось з великою швидкістю тягне мого хорбака на дно. Я , по своїй необізнаності і браку досвіду став швидко затягувати фрикціон. Секунд 15-20 боротьби і залишився я з обірваним кінцем лески. Руки і ноги ще довго трусились. Хто б це міг бути ?? Можливо щука ?? Незнаю, але та зараза останній мій бейт бріз вкрала. Ставлю силікон на щуку і доганяю брата. Через пів години взяла щучка на білий з чорною спинкою MANS. Можливо Tarantul_wm ще доповнить, але йому щось сьогодні не так щастило як мені. Пару виходів щуки і все.
    По дорозі до зупинки, заскочили на пів години на заплаву лісного. Вимучив на рожевий віброхвіст ще одного окунця.
    Ось така рибалка сьогодні була. Відкрив для себе спінінг по новому, емоцій куча.
    п.с. дякую Semenuik за бейт брізи. Завдяки ним я зловив десяток перших окунів на спінінг. З мене пиво !!!

Вложения:

• Нравится Нравится x 19

Поделиться этой страницей