ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Сьогодні я і Володя Pylypiuk вирішили провести тестування нових снастей, я спінінга, а Вовка катушки зі шнуром. Для тестування вибрали річку Лугу, а саме старицю в с.Тростянка, старицю розміром 30 на 150 м човпуть кожен день, хто чим може, хто сітями, хто ятерями, а ми човпли мікроджигом :) Кльов був дуууууже прошений, працював лише перевірений Нідл, маньячки і воблера мовчали! На стариці я все ж таки видурив кілька спортивних полосатих, потім прийняли рішеня переїхати на "апендицит", і по дорозі заскочили в Пятидні, де я ще видурив окун4ика, і мав схід. Приїхавши на "апендицит" я зробив уже традиційний заброс через забор на Лісне, де зразу ж впіймав "бонусного" полосатого:gi-gi: фото 4. На самому ж "апендициті" було безліч клювань (майже на кожній проводці) але дивним чином ні я ні Володя не протянули не одного дальше трьох метрів, зазвичай окунь сходив на перших півметрах :( не можу зрозуміти чому!
    Також вдалось протестувати нову Японську гуму Mayson Shaggy Shad 2" яка себе досить не погано показала (краще як Кейтех) смердить просто ужасно :) Дякую Володя за силікон, і за компанію!
    Поганий кльов всеодно не зіпсував нам настрою :)

Вложения:

• SAM_3053.JPG
      SAM_3053.JPG
      Размер файла:
      413,2 КБ
      Просмотров:
      173
    • SAM_3056.JPG
      SAM_3056.JPG
      Размер файла:
      183,8 КБ
      Просмотров:
      151
    • SAM_3057.JPG
      SAM_3057.JPG
      Размер файла:
      185,1 КБ
      Просмотров:
      156
    • SAM_3063.JPG
      SAM_3063.JPG
      Размер файла:
      198,3 КБ
      Просмотров:
      189
    • SAM_3069.JPG
      SAM_3069.JPG
      Размер файла:
      154,3 КБ
      Просмотров:
      173
    • SAM_3064.JPG
      SAM_3064.JPG
      Размер файла:
      279,1 КБ
      Просмотров:
      150
    • Нравится Нравится x 21
  2.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Вчора з ранку пробував зловити окунця-за 40 хвилин -0,тількі одне клювання на самій мілині.Видно дрібна щучка вилитіла-стягнула Бейт Бріза,налякала малька і втікла.Сьогодні вирішив покидати кастінговими снастями,крутився пару годин в районі пляжу- заробив клювання дрібної щучкі.Ще дуже багато зіллля чіпляється за приманку,ліва рука аж позеленіла,замучився чистити.Странно ,но не було рибачків,був ще один на живця,хоча зіллля на березі каже що навідуються спінінгісти.

• Нравится Нравится x 11
  3.  
    Pylypiuk

Pylypiuk Рыбачище!

Рейтинг:
    488
    :offtop: правильно ) дякую. рибалка - це спорт; спорт - здоров'я - неф... нема чого курити на рибалці )

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    а я думал все в такую погодо по-домам сидят)

Добавлено через 17 часов 26 минут
    пошёл я тоже покидать после обеда на речку,не выдержал...
    со старой плотины и до моста в парке словянский...нифига не поймал,зато достали с пацаном "трофейный" виброхвост фирмы релакс с металическим поводком самодельным и на 8 граммовой головке.он был зацеплен за корягу возле берега между разбомбленым мостом и новым,на заречье.Мне кажется что это Мыколы luga был выброхвост=)а потом я его оборвал.как пришёл,так и ушёл)
    вот и весь улов)

• Нравится Нравится x 5
  5.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Точно мій,поводок був обломаний.:poplavok:

• Нравится Нравится x 2
  6.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    ага)
    был обломан)))

• Нравится Нравится x 1
  7.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    ...Ну ось нарешті і я вчора вибрався на річку. Не був уже давненько, останнім часом роботи багато. Задумав пройтись від старої греблі і до Зарічанського мосту та пляжу. Вийшов тільки-но стало розвиднятися. Першим неприємним сюрпризом став нічний приморозок. Пропускні кольця, ролік жилковкладача моментально вкривалися льодом. Через кожні пару закидів доводилося це неподобство зчищати. Як я це "люблю"!
    ...Другим неприємним сюрпризом стало те, що у воді усе ще чимало зілля. Але я мав коливалки-незачепляйки, поверхневі воблери, тому ця трава не дуже дошкуляла. Та й на силікон можна ловити, із легкими головками.
    ...Третій сюрприз чекав мене в р-ні стадіону ЗОШ№1. Там я намертво засадив у великий корч Джакала Черрі. На щастя, мав із собою кішку на міцному капроновому шнурі. Дрин там здоровий, тому аж зіпрів поки його смикав. Саме він на фото. Воблер вдалося врятувати.
    ...Жодного клювання я не заробив, був лише один вихід невеликої щучки під берегом. Також не зустрів жодного рибака, тому не знаю яка взагалі була в цей день ситуація з кльовом. Так дійшов я майже до старого мосту, йдучи по правому берегу. Там попід хатами, є маленька кладочка у воді. І тут трапилася остання халепа, яка перекреслила усю рибалку. Місце це хороше, не раз вдавалося з тої кладочки брати щупаків. І хоч кладка вже підгнивша, вирішив-таки спробувати. Але тільки-но я спустився до води і ступив крок - виявилося що тверде на вигляд дно насправді топка трясовина. В яку я моментально провалився спочатку по коліна, а потім по пояс, та ще й впав. Все що встиг зробити - відкинув спінінг на сухий берег, дуже боявся вгробити котушку. Із цієї смердючої багнюки я ледь вибрався, думав навіть залишуся без чобіт - ноги засмоктало капітально. Вигляд в мене був ще той! Сталося б це в теплу пору - не біда, відмився б в річці. Але зараз не травень місяць, і мусив я шурувати додому, і то в темпі. Тут вже було не до фотографування))) Йшов назад під річкою, намагаючись не лякати людей. Отака вийшла риболовля. Шкода втраченого дня, але часом і таке трапляється. Це загартовує характер))) Не страшно. Колись візьму в Луги реванш))

Вложения:

• Нравится Нравится x 14
  8.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Писав, писав звіт, і вже дописав до кінця (блін то був найдовший звіт про рибалку на Лузі :() і випадково нажав на якусь клавішу, і все стерлось :( Хай тепер хтось інший пише, а я викладаю деякі фото!
    Всім учасникам зустрічі дякую за компанію!
    На фото: Я, Вовка (Pylypiuk), Вітя (Variag), Коля (luga), Ваня (окунь)

Вложения:

• SAM_3070.JPG
      SAM_3070.JPG
      Размер файла:
      195,3 КБ
      Просмотров:
      163
    • SAM_3071.JPG
      SAM_3071.JPG
      Размер файла:
      202 КБ
      Просмотров:
      152
    • SAM_3072.JPG
      SAM_3072.JPG
      Размер файла:
      243,2 КБ
      Просмотров:
      147
    • SAM_3073.JPG
      SAM_3073.JPG
      Размер файла:
      233,9 КБ
      Просмотров:
      155
    • Нравится Нравится x 17
  9.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Мав бути найдовший звіт а виявився найкоротший :) Та не переживай, певно у всіх таке трапляється рано чи пізно.

Я вже давно собі за правило взяв писати відповіді в Microsoft Word і тобі рекомендую.

Все таки чекаю звіту.

п.с. Були сьогодні на Лузі в районі Федорівки з 16 до 18. Покльовок не було.

• Нравится Нравится x 4
  10.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    я то отчётов писать не умею,но спасибо за компанию)
    рыбалочка пойдёт)

• Нравится Нравится x 4

Поделиться этой страницей