ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    Pylypiuk

Pylypiuk Рыбачище!

Рейтинг:
    488
    :offtop:
    Dura lex, sed lex. З латині - Закон суворий, але це закон.
    Хоча, якщо розібратись, то той закон тільки нас і стосується. А іншим - він зовсім не закон і не такий суворий.

• Нравится Нравится x 6
  2.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Попав випадково на річку 2-го січня після обіду. Був біля словянського парку. Течія дуже швидка від дитячого пляжу майже до нависної кладки.Поняття немаю як там ловити. Одне єдине місце де трохи позакидав - це зимувальна яма за метрів 100 від кладки. Там на третій проводці вцепився окунець. Дуже жадібно взяв ультрафіолетового твістерка. Після покльовки з швагром замочили відкриття сезону 2012, налили пару крапель полосатому другу, випустили і пішли до дому.
    Всіх з Новим Роком !!!

Вложения:

• Нравится Нравится x 22
  3.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    только что пришёл с речки.был в словянском парке и ничё не словил и напарник тоже.ветер,погода сучья)
    был Андроха что был на фестах,то говорит не одной поклёвки,хотя вчера клювало.были и щукари на живца,у них тоже галяк.
    розведка боем перед фестом прошла неудачно,откаке)

• Нравится Нравится x 11
  4.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    був на річці з9.00 до 12 .мав два клювання ,жодне не реалізував.

• Нравится Нравится x 15
  5.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Зранку вийшов на річку, незважаючи на "зимову" погоду. Вибачайте хлопці що я не брав участь у фесті - фест це надовго, а вільного часу в мене небагато. Та й не показав би я результату з своїми снастями і технікою. Хотілося отримати за мінімум часу максимум задоволення, і не про рибу йдеться, а про сам процес. В програму входило опрацювати річку від Старої катедри нижче до Лобачинського мосту; заодно бодай трохи відновити здоров"я після новорічно-різдвяних свят. Річка на цій ділянці мілководна, тому ловив на коливалку Rapala. До того ж в теплу пору року тут майже суцільні топі, і добратися до води непросто. Був вихід невеликої щучки, вона піднялася за блешнею, але не атакувала. Я дійшов до мосту, і трохи нижче по ямках. Засніжена річка фантастично красива, погода супер, тиша і спокій. Також випробував кілька нещодавно куплених воблерків, які ще не бачили води. Враження залишились дуже позитивні - вже чекаю весну. Коли вже вертався, на пляжі під берегом коливалку атакував окунець. Атакував жадібно і відчайдушно, але був він настільки дрібний що навіть 5см блешня була йому не по зубах. Що ж, мені такого й не треба, хай росте)) Відпочив супер. Краєвидами річки ділюся. Бажаю усім колегам гарного відпочинку і позитивних вражень!

Вложения:

• DSCN8217.jpg
      DSCN8217.jpg
      Размер файла:
      214,8 КБ
      Просмотров:
      140
    • DSCN8218.jpg
      DSCN8218.jpg
      Размер файла:
      358,1 КБ
      Просмотров:
      145
    • DSCN8219.jpg
      DSCN8219.jpg
      Размер файла:
      243,6 КБ
      Просмотров:
      144
    • DSCN8220.jpg
      DSCN8220.jpg
      Размер файла:
      227,8 КБ
      Просмотров:
      141
    • DSCN8221.jpg
      DSCN8221.jpg
      Размер файла:
      347,7 КБ
      Просмотров:
      175
    • DSCN8222.jpg
      DSCN8222.jpg
      Размер файла:
      309,1 КБ
      Просмотров:
      146
    • Нравится Нравится x 22
  6.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Сьогодні нажаль попасти на фест також не вийшло, ( хоч на юшку все таки потрапив, юшка була смачна :)), так як треба було завести жінку в Любомль, поки жінка вирішувала свої справи, я рвонув на місцеву баюру, вона майже вся була вкрита кригою, але з краю була ділянка де лише був невеличкий шум від снігу, я поставив Тіні Мегалона, і видурив невеличку щучку, випустити я її вирішив в Лугу, так як там її всеодно браки затовчуть :( Випускати поїхав з дітьми, діти залишились задоволені, я теж, так як щучка довгий час була в пакеті і вижила.
    SAM_3427.JPG SAM_3434.JPG SAM_3436.JPG SAM_3437.JPG
    Ну і декілька краєвидів
    SAM_3440.JPG SAM_3441.JPG

• Нравится Нравится x 38
  7.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Сьогодні метою вилазки було розловити новий спінінг, та відпочити від святкових буднів :i070522: На вулиці -2, трошки снігу насипало за ніч, виглядає :solnce2:, що не може на радувати око, о 13 год дня ми з Миколою протоптуєм перші стежки по снігу, що добратись до рідної річки, навкруги ні душі, зимова Луга радує око і душу. А якщо коротше, то я рибалкою задоволений, відпочити вдалось:)
    SAM_3470.JPG SAM_3473.JPG SAM_3474.JPG SAM_3475.JPG SAM_3476.JPG

• Нравится Нравится x 23
  8.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Добавлю, ще декілька фото, щоб було видно, що не тільки повітрям дихали, і по снігу лазили :D. Спінінг розловив, задоволений на 220%
    а китайці молодці :applodesments::bm:
    SAM_3478.JPG SAM_3480.JPG SAM_3481.JPG SAM_3482.JPG SAM_3483.JPG

• Нравится Нравится x 28
  9.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Туж відпочив гарно,хоча риби не виловив,але пару явних клюваннь заробив.Подобається така зима.Води трохі добавило.Сергій дякую за компанію.

• Нравится Нравится x 12
  10.  
    Sem

Sem Рыболов

Рейтинг:
    7.517
    Когда же эти П...ДОРАСЫ выздыхают :злой: Опять бл...ди электрикой били речку, куча рыбы с переломанными позвоночниками :(

• Нравится Нравится x 5

Поделиться этой страницей