р. Луга

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем AleXXX, 25 июл 2008.

  1. Vanya I P

    Vanya I P Рыболов

    Сообщения:
    227
    Симпатии:
    960
    Возраст:
    36
    Доброго дня. Класна рибка. До речі бачу тут люди по всій Україні вже пишуть що річки невеликі вимирають, заростають, міліють. Знаю що наша Луга вже давно почала цей процесс, але все ж також знаю що крупної риби в нас ще спіймати можна. В мене, точно не памятаю чи то в минулому, чи в позаминулому році, ще під самим берегом, біля мосту в парку Словянському зійшов голавль, чи то язь (точно не скажу, скоріш за все шо то був саме язь) кіло так за два, при чому з 2014 року в мене такий другий зійшов, а менших біля кілограмових штуки чотири. Зловив я одного десь за 800 грамм, і одного десь 600. В батька також крупні сходили. А взагалі ще минулого літа бачив кабанів в районі заріччя.
     

  2. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    ...Навіть у таку спеку Луга може подарувати приємні моменти.
    Цього літа більше "працював" з вудочкою - складав компанію сину, той любить посмикати) Легка, тонка снасть, прикормка, опариш на маленькому гачку - і юшка гарантована) Плотвичка, краснопірка, верховодка, густера, підлящики. Цього літа в річці на диво багато окуня.
    З спінінгом трохи слабше. Наразі, не маю жодної щуки на рахунку в цьому сезоні. Зазвичай в середині серпня вона вже починає покльовувати, але позавчора "обстукав" джигом лобачинські ями- повний ноль.
    Сьогодні спробував ловити головеня, тут трохи веселіше. Щоправда, голавлик незачьотний, тому був відпущений в рідну стихію. Чудова приманка - Usami Nishin, неодноразово приносив головенів та язів, ще добре показав себе Roger Surf від Kosadaka. Були хороші виходи, але в таку спеку на річку треба виходити чим раніше.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 3
  3. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    А ось так ми з сином ловили на поплавчанку в липні)
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 2
  4. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    ...А це сьогодні. Ультралайт рулить. По голавлику і окуню спрацював Jackall Chubby кислотного кольору. По щучкам- Archback від StrikePro, чудовий воблерок, проводка твіч, тобто легенькі ривочки з паузами. Але риба замаленька, тому відпущена. Ну, хоч спортивне задоволення, і то добре).
    Але ловити треба зранку, до сонця. Вже в 7.30 був вдома.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 8
  5. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    Сьогоднішній вихід приніс двох невеликих щучок та окуня. Син відкрив рахунок по щуці, спінінговий дебют! Успіх приніс воблер Alpha minnow від StrikePro, проводка легкий твіч.
    ...Одну щучку довелося забрати, бо трійник намертво засів у зябрах(
    Ну і маємо нового бійця-спінінгіста в наших рядах)).
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 7
  6. AleXXX

    AleXXX Рыболов

    Сообщения:
    337
    Симпатии:
    2.363
    Адрес:
    Владимир-Волынский
    Возраст:
    44
    Сьогоднішній ранок приніс одного голавлика, хоча зробили з сином непоганий тур: від центрального пляжу і вниз за течією до Білих Берегів. Рівень води знизився, раніше переспективні точки або обміліли, або заросли. Залишив у зіллі воблер Alpha minnow, який потішив щучками. Лазив за ним у річку, але так і не знайшов. Луга забрала данину за шикарну покльовку головеня) до всього треба ставитися спокійно.
    Щука по ходу сидить в зіллі, ми бачили виходи, але взяти звідти рибу нереально. Та й сонячна погода не для неї. Іншим разом.
     

    Вложения:

    • Нравится Нравится x 11