ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Сьогодні зранку знову виходив на річку. Результат ноль, жодного тичка. Але я навіть і радий що нічого не зловив, саме нерест починається. Заважав ловити сильний вітер, складно контролювати проводку. Спробував нову резину від Релакс - віброхвости Термінатор. Це копія маннсовського Предатора, резина дуже м"яка. Грає супер, але матеріал дуже ніжний, щука рватиме таку резину в лапшу. По ціні дешевші від Маннса. Отаке.

Добавлено через 6 минут
    Вважаю за потрібне відповісти, бо ваш пост вважаю особистою зневагою і випадом в мою адресу. Бути гуманістом і високим естетом - це ваше право, але мою родину і мене особисто будь-ласка не чіпайте! У чому варварство? Я зловив рибу у дозволений час, дозволеними снастями і дозволеного розміру, між іншим. Тоді виходить що рибу краще взагалі не ловити - бо вона однаково вже не дасть потомства. Щука вже зимою уся з ікрою, а ловлять і не кривляться. Ще й фільми про це знімають. Краще з браконьєрами боріться, з сіткарями та електриками..
    Сорі за оффтоп. Більше не повториться.

• Нравится Нравится x 13
  2.  
    Бодя

Бодя Рыболов

Рейтинг:
    265
    Для чого взагалі такі пости? Провокація чи що? Людина нічого не порушила, а писати в цій темі аби набити рейтинг то не діло. А де Ваші звіти про рибалку??? Можна подумати, ви ніколи риби з річки додому не приносили? Вибачайте за оффтоп, просто накипіло!!!:censored:

• Нравится Нравится x 6
  3.  
    ribec

ribec Рыболов

Рейтинг:
    612
    Ну по-моему тут размышлений много по этому поводу... как бы вроде и по закону все поймал, хотя скорей всего по минимальным меркам.. никаких притензий быть и не должно, с другой стороны человек сам себе должен отдавать отчет что в следующий раз он будет на том месте бесполезно мотать катушку. А на самом деле это недоработка рыбохороны, все знают что щука сразу после сходя льда идет на нерест, потому запрет надо начинать с середины марта...

• Нравится Нравится x 3
  4.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Сколько людей столько и мнений. Только некоторые товарищи меряют двойным стандартом. Наверное все видели фильм Кузьмина "Зимний спиннинг в Подмосковье" - где он и его друзья ловят мартовскую щуку, с икрой, и не стесняются ее забирать - причем меньшего размера чем моя? Или кормят собак щурятами-недомерками? Но Кузьмин - авторитет, его никто не обвиняет в варварстве! Почему же?...А зимняя ловля щуки, которая считается престижной - хотя в рыбе уже икры полно? Но никто не считает это варварством.
    А электрики после которых вообще ничего живого не остается, или какой-нибудь завод который может выбросом убить всю реку - они кто? Герои труда?
    Все. Давайте говорить о рыбалке. Каждому свое...ИМХО

• Нравится Нравится x 6
  5.  
    Ромко

Ромко Рыболов

Рейтинг:
    2.433
    Ну раз пішла така тема, то і я вставлю свої 5 копійок. Забігаючи наперед скажу, що це лише думки вголос, а не опис того як я поводжусь чи підтримка когось в дискусії. ;) Проблема, коли щуку забирають до нересту, але вже з ікрою, не перебільшена? Заборона ловлі в нерестовий період пов'язана, якщо не помиляюсь, в першу чергу з запобіганням перешкоджанню нересту. Та і всіх риб це стосується, зимою більшість риби з ікрою. Тоді і осінню не забирати, бо потім вона буде з ікрою, і літом...З іншої точки зору краще забирати тільки самців, це менше шкодить популяції, але все-таки, отакі в мене думки вголос. :в_натуре: Більша кількість щучої молоді ще не гарантує, що вся вона виживе і буде мати нормальні умови для росту і розвитку: кормова база і таке інше. Іншими словами: нікому достеменно невідомо наскільки сильно збільшення кількості ікри впливає на кількість щуки.

• Нравится Нравится x 3
  6.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    І осінню риба з ікрою і літом з ікрою,якщо хоче людина випустити випускає а хоче з'їсти-з'їдає,в розміри проходить,снасть ,час і місце-проходять- тоді смачного.Саме страшне для риби в нерест її необережність,руками ловити можна,щуку б'ють "остями",затягнути бреднєм,поставити путанку в місті нереста-це біда,спробуйте зловити рибу саме під час нересту дозволеною снастю,не думаю що улов буде дуже великім,якщо і буде зовсім.

• Нравится Нравится x 9
  7.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    нормальная была щучка!
    но я о другом)
    я сегодня поймал две рыбки нахлыстом,правда первую забагрил а вторая на фото.
    мешал ловить ветер и рябь на воде.
    и мне кажется ещё трошки рано ловить на мушки.
    отаке:bm:
    З.Ы.:браконьеров на речке как говна(((

Вложения:

• Нравится Нравится x 10
  8.  
    Artfabber

Artfabber Рыболов - теоретик Команда форума

Рейтинг:
    9.398
    ИМХО, на мушки ловить успешнее тогда, когда летают натуральные мухи! :)

• Нравится Нравится x 2
  9.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    rotsaK,
    я только учусь,хочу быть уже прошареным когда вылетят майские жуки и всякие другие насекомые)

• Нравится Нравится x 4
  10.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Ходив на річку в суботу. Погода супер для активного відпочинку, але риба не ловилася. Жодного тичка. А от на живця мужики ловили - маленькі щучки грам по 300-500. Це напевно та дрібна щука, яка ще не нереститься. А я на що тільки не пробував, ноль. Замінив шнур на моно 0.18 без поводка - також не допомогло. Окуня не бачив, а верховодка вже гуляє (Ваня, успіхів з нахлистом!). Обкатав на воді воблерки, які придбав зимою, дещо дуже сподобалося))

• Нравится Нравится x 8

Поделиться этой страницей