1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

р. Луга

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем AleXXX, 25 июл 2008.

1. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.341
    Ну що ж, прийшов новий рибальський сезон)
    У квітні здійснив декілька вилазок на щуку. Результат був нульовий, попри гарну погоду та умови ловлі.
    Тоді вирішив переключитися на головня та язя. З цим справи краще) тільки шкода, що робота не дозволяє частіше виходити на річку.

Вложения:

• Нравится Нравится x 7
  2. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    919
    Доброго дня. Класна рибка. До речі бачу тут люди по всій Україні вже пишуть що річки невеликі вимирають, заростають, міліють. Знаю що наша Луга вже давно почала цей процесс, але все ж також знаю що крупної риби в нас ще спіймати можна. В мене, точно не памятаю чи то в минулому, чи в позаминулому році, ще під самим берегом, біля мосту в парку Словянському зійшов голавль, чи то язь (точно не скажу, скоріш за все шо то був саме язь) кіло так за два, при чому з 2014 року в мене такий другий зійшов, а менших біля кілограмових штуки чотири. Зловив я одного десь за 800 грамм, і одного десь 600. В батька також крупні сходили. А взагалі ще минулого літа бачив кабанів в районі заріччя.