ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    Андрей Славкин

Андрей Славкин Рыболов

Рейтинг:
    46
    Sem, приятно узнать что памятные места не исчезают,я с удовольствием читаю комментарии о рыбалке на Луге,ведь моя первая в жизни рыба поймана там,это была колючка

• Нравится Нравится x 5
  2.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Спека страшна стоїть, і схоже на те що у річкової щуки весняний жор кінчився. Сьогодні зранку, коли небо захмарилося, вийшов на Лугу. Рівень води низький, багато зілля - настає момент, коли треба вже не бомбити "по площадям", а шукати місця засідок щуки. Часто ловля відбувається на сплеск - коли видно як вона б"є малька. Те що багато зілля в річці, для мене жодних проблем не створює, навпаки - в кайф зловити рибу там, де усі плюються))) Але сьогодні щука не проявила активності, дві години ходив по "Білих берегах" - ноль. Верховодка гуляє вовсю. Бачив напівп"яного мужика, який розставляв телевізори. Я вкотре дивуюся людям: можна якось зрозуміти 10-літніх пацанів які ловлять на таранку (і то більше купаються ніж ловлять), чи старенького дєдушку, який просто не має сили полювати на щупаків і ловить щось "тєліком". Але коли це робить здоровий дядя з серйозним обличчям - виглядає смішно. За півгодини він вийняв 3 плотвички - на вудочку за цей час реально булоб зловити десяток. Якщо погода не зміниться, відкладу спінінг і візьмуся за поплавчанку...

• Нравится Нравится x 14
  3.  
    Андрей Славкин

Андрей Славкин Рыболов

Рейтинг:
    46
    AleXXX, С удовольствием читаю ваши отчеты,это все мне очень знакомо,жаль что очень далеко от этих мест.А где же ваши отличные фото?

• Нравится Нравится x 1
  4.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Вот небольшой экспромт - утро на реке)) Правда качество не ахти.

Вложения:

• Нравится Нравится x 13
  5.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Теж безмежно люблю рідну Лугу. Все дитинство провів біля неї. На ній зловив першу свою величезну, як тоді казалось, плотву. В ній все дитинство купався. В районі старої плотіни (від першої школи до лубачинськоо моста) знаю кожну ямку,. І обідно коли , сьогодні мені знайомий розказує як бачив що кілограмових язів весною сіткою ловили на плотіні біля осртова. Казав що загребли більше десятка. А вони всі точно на нерест йшли :( Нема слів...

Ось ще моїх пару фотографій позаминулорічної давності

Вложения:

• рр1.jpg
      рр1.jpg
      Размер файла:
      1,5 МБ
      Просмотров:
      115
    • IMG_5218.jpg
      IMG_5218.jpg
      Размер файла:
      394,9 КБ
      Просмотров:
      133
    • IMG_5239.jpg
      IMG_5239.jpg
      Размер файла:
      1,6 МБ
      Просмотров:
      123
    • IMG_5253.jpg
      IMG_5253.jpg
      Размер файла:
      407,3 КБ
      Просмотров:
      122
    • Нравится Нравится x 13
  6.  
    Андрей Славкин

Андрей Славкин Рыболов

Рейтинг:
    46
    AleXXX, Уважаемый рыболов,мне не столько важно качество как то что я (благодаря вашей отзывчивости) могу видеть родные края.Примите еще раз мою благодарность.Извините что я ухожу от тематики рыбалки.

Добавлено через 11 минут
    FiziK, Молодой человек,к сожалению не знаю вашего имени и у вас великолепные фото.Какая яркая Волынская природа.Очень люблю Лугу.Тоже могу как говорится с закрытыми глазами пройти от плотины до Лобачина. На счет браконьерства в наши годы было спокойнее.Никаких сетей,телевизоров,путанок.Ну а если были то немного.Много тогда ходило как их называли с подрывкой.Интересно сейчас эта снасть осталась?С уважением.

• Нравится Нравится x 6
  7.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Есть, есть...и подрывки, и еще множество всякой мерзости, которой убивают реку. Если б не заходила рыба из Буга, давно бы все вычерпали подчистую. И берега загажены сплошь и рядом. Наш народ не заслуживает иметь такую красивую природу ИМХО :(

• Нравится Нравится x 6
  8.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    ...Планував з`їздити в Бегету, але не вийшло - довелося випробовувати рибальську вдачу на нашій достославній річці. Враховуючи погоду, я був настроєний на щуку. Але пройшов вниз по течії від Білих берегів до лобачинського моста, ретельно обловлював усі мало-мальські щучі місця - ноль. Пройшов нижче за міст, по ямах - так само ноль, і навіть не видно було щоб щука малька ганяла. Дійшов я так до очисних, і вирішив змінити тактику і спробувати половити окуня. Замінив шнур на моно, причіпив обновку - Salmo Tiny. Роблю закид під гілки дерева, сплеск, підсічка - і тримаю в руках верховодку. Спочатку думав що забагрилася, але рибка надійно зачепилася губою за трійник воблера - усе чесно. Відверто кажучи, такого трофея я не чекав! Отак несподівано відкрив сезон по білій рибі:) Потім я ще пробував так ловити - кидаючи під дерева, вздовж берега, маленьким Хорнетом, але на нього реакції не було. Пробував сплавляти Tiny з моста по течії - і знову верховодка атакувала воблер, зловив ще одну. Напевно, воблерок цей згодиться і на голавля (але там де він міг бути, сьогодні було досить людно - корови, народ з вудочками, забагато шуму). А оскільки я озброївся фотоапаратом, то порадую усіх колег лужськими краєвидами.

Вложения:

• DSCN0315.jpg
      DSCN0315.jpg
      Размер файла:
      375,1 КБ
      Просмотров:
      146
    • DSCN0317.jpg
      DSCN0317.jpg
      Размер файла:
      278,1 КБ
      Просмотров:
      138
    • DSCN0318.jpg
      DSCN0318.jpg
      Размер файла:
      270,9 КБ
      Просмотров:
      147
    • DSCN0323.jpg
      DSCN0323.jpg
      Размер файла:
      429,2 КБ
      Просмотров:
      180
    • DSCN0324.jpg
      DSCN0324.jpg
      Размер файла:
      715,7 КБ
      Просмотров:
      145
    • DSCN0321.jpg
      DSCN0321.jpg
      Размер файла:
      562 КБ
      Просмотров:
      138
    • Нравится Нравится x 24
  9.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Був на річці зранку, мав сход щуки. Красиво атакувала воблер серед зілля, але взяти не вдалося. Часом, щастя всміхається і рибі))

• Нравится Нравится x 9
  10.  
    Андрей Славкин

Андрей Славкин Рыболов

Рейтинг:
    46
    AleXXX, Спасибо за фото,помещаю их в свою папку,на досуге любуюсь чудной Волынской природой.А могли бы Вы сделать снимки с противоположного берега (если конечно это Вас не затруднит) напротив военторга,мне очень памятны эти места,пожалуйста.У нас в Подмосковье сейчас затишье,карась только отнерестился,плотва еще трется,остается одна уклейка.Сегодня улов-67 штук,опарыш.Погода чудесная,а как у вас.Рыбнадзор работает хорошо,гоняет косыночников,прочую шушеру.Ловить разрешают на одну удочку с одним крючком.

• Нравится Нравится x 4

Поделиться этой страницей