ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    FiziK

FiziK Рыболов

Рейтинг:
    1.233
    Грузопід"ємність відіграє велику роль, але сама форма поплавка відіграє не меншу. Чим тоньше тіло поплавка тим він чутливіший, але , нажаль, і нестійкіший. В ідеалі в повний штиль і в водоймі без течії найдоцільніше ловити на тонкий поплавок мінімальної грузопід"ємності. Але таки умови рідко бувають. Я пробував 8 грамовими поплавками на нашій течії ловити - все одно груз сунеться по дні. Є спеціальні плоскі поплавкі "Карлусо". Колись хочу спробувати ними половити.
    Це якісь міфі про тонку леску: скільки ловив, леска 0.1 не путалась. По друге парусність в неї менша і її менше буде здувати вітром/течією. Я , навпаки, не можу заставити себе ловити на товстішу леску. Що хто б там не казав, але чим тонша леска тим більше покльовок. Нераз на це звертав увагу в Соловичах при ловлі плотви. Я ловив лескою 0.1, місцеві 0.16-0.2. Поплавок один біля одного, наживка що в них що в мене - опариш. В мене покльовки одна за одною(навіть наживка до дна невстигала долітати) , в них одна в 2-3 хв. . Треба якраз знайти цю золоту середину між тим "щоб не путалось не рвалось" і частотою клювання. Але ще раз кажу - 0.14 це ДУЖЕ багато. В двух словах чим тоньша лекса тим більше клювань і більший кайф від вивуджування. А якраз за цим кайфом ми їдемо на рибалку.
    На рахунок міцності: зацепившись за поліняку лескою 0.1 - ледь порвав її (думав кінчик на вудці поломається).
    так, дійсно, вже замітив. Грузики не потрапили в кадр
    Пару раз пробував - нажаль позитивного результату не вдалось досягти. Що вдавалось, то ловити невеличку плотву та маленьку густерку під стаями прикормленої верховодки. Тобто після двохгодинної ловлі верховодки опускаю наживку майже на дно.
    Бачив, що ловлять непогані екземпляри, але по пару штук в день. Так мені нецікаво.

• Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 1
  2.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Вітаю усіх форумчан, в суботу знову рибалив махом на тому ж місці біля греблі. Кльов був як на Чорних камнях! Правда багато було дрібної уклійки, але траплялася і така що приємно в руки взяти, як наприклад на фото. Відібрав 50 штук крупніших, а всього за ранок зловив не менше двохсот. Оце рибалка)) Ходили хлопці з спінінгами, але в той ранок щука активності не проявляла. Рівень води суттєво знизився, але на заплаві ще мокро.

Вложения:

• IMG_0148.jpg
      IMG_0148.jpg
      Размер файла:
      193,6 КБ
      Просмотров:
      206
    • IMG_0149.jpg
      IMG_0149.jpg
      Размер файла:
      163,5 КБ
      Просмотров:
      209
    • IMG_0150.jpg
      IMG_0150.jpg
      Размер файла:
      192,1 КБ
      Просмотров:
      197
    • IMG_0151.jpg
      IMG_0151.jpg
      Размер файла:
      358,1 КБ
      Просмотров:
      184
    • Нравится Нравится x 9
  3.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Усіх із наступаючими святами! ...Сьогодні вирішив половити спінінгом, і спінінг сказав своє слово)) Попалася щучка на 600 грамів, спрацював чорно-білий Manns Predator 3 на джизі 3г. і мав ще одне не реалізоване клювання.

Вложения:

• IMG0020A.jpg
      IMG0020A.jpg
      Размер файла:
      131,5 КБ
      Просмотров:
      179
    • IMG0021A.jpg
      IMG0021A.jpg
      Размер файла:
      110,4 КБ
      Просмотров:
      174
    • IMG0022A.jpg
      IMG0022A.jpg
      Размер файла:
      212,8 КБ
      Просмотров:
      171
    • Нравится Нравится x 15
  4.  
    Олег G

Олег G Рыболов

Рейтинг:
    22
    Привіт всім!! Прочитав повідомлення AleXXa та раненько о 06.00 на Лугу напроти Василівської церкви. І осьо на першому забросі теж спрацював чорно-білий Manns Predator, попалась щучка на 900 грам. Відпустка прочалась ( приїхав до батьків) хоча відірвав свого кльового Юзуріка. на Світязі він працював чудово. Завтра раненько виїду на Зимно і обвязково візьму фотоапарата та Швагра.

Вложения:

• P5022632.JPG
      P5022632.JPG
      Размер файла:
      445,4 КБ
      Просмотров:
      184
    • P5022627.JPG
      P5022627.JPG
      Размер файла:
      320,2 КБ
      Просмотров:
      191
    • Нравится Нравится x 13
  5.  
    Олег G

Олег G Рыболов

Рейтинг:
    22
    Привіт. Рибалка відбулася хоча і не в Зимно. Швагро проспав, а я вирішив побистрячку перевірити свої місця, результат 500 гр. на фото. Всього рибачив 20 хв, проснулась доця і терміново викликала тата додому.

Вложения:

• IMG_0589.JPG
      IMG_0589.JPG
      Размер файла:
      228,6 КБ
      Просмотров:
      206
    • IMG_0587.JPG
      IMG_0587.JPG
      Размер файла:
      155,4 КБ
      Просмотров:
      188
    • Нравится Нравится x 1
  6.  
    Magalon

Magalon *Bilogorodka Fishing*

Рейтинг:
    10.682
    Тезка невже нею(500гр) можна прокормити сім*ю? Чим Ви хвастаєтесь?:(

• Нравится Нравится x 2
  7.  
    Олег G

Олег G Рыболов

Рейтинг:
    22
    Доці на сніданок саме це. А взагалі я хвастаюсь тим що добре відпочиваю.:142: Чудово, вийшов раненько, порибачив, послухав пташечок і дитині на сніданок свіженька рибка. Що ще треба? і не морочусь кілограмами. :zachet:

• Не нравится Не нравится x 1
  8.  
    Magalon

Magalon *Bilogorodka Fishing*

Рейтинг:
    10.682
    Ніхто ж не против доброго відпочинку...Розмір щучки от про що я...На цьому форумі (та і взагалі)це не вітається...З пов.

• Нравится Нравится x 1
  9.  
    Олег G

Олег G Рыболов

Рейтинг:
    22
    добре, про розмір ні слова, головне процес:fisher:. Але ж у нас на Лузі люба риба це трофей, все повибивали, поперетягали сітками, потравили різними гадостями. от памятаю в дитинстві (нетакому вже далекому) можна було щось впіймати :poplavok:

• Нравится Нравится x 1
  10.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Може це і оффтоп - але підтримаю Олега G. Людина зловила рибу, хай і невелику - але чесно. І одразу ж "гуманісти" накидаються за те що приніс трофей додому. Щука дійсно не найбільша, але це вже "столовий" розмір. Я від півкіло також забираю,і не бачу нічого поганого в тому щоби побалувати домашніх...далеко не у всіх є можливість часто виїздити на рибалку і ловити дійсно пристойного хижака. Якщо хтось керується правилом піймав-відпусти - це ваше право...але не варто нав`язувати особисті погляди іншим...ІМХО

• Нравится Нравится x 2

Поделиться этой страницей