1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

р. Луга

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем AleXXX, 25 июл 2008.

1. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Користуючись чудовою погодою, вибралися сьогодні на річку всім сімейством. Прихопив снасті - не стільки з надією щось зловити, просто збити оскому. І тут виявилося, що моя жінка, вперше взявши в руки спінінг, може орудувати ним не гірше мужика. Воїстину, ніколи не пізно розкривати свої здібності)) Дав спробувати і малому (5 років), для нього спін виявився завеликий, але думаю техніку заброса освоїть швидко.
    Нічого не зловили, це було яскраве сонце між 15 та 16.00, але біля Федорівського моста бачив як мужичок взяв непогану щуку на живця.

Вложения:

• Нравится Нравится x 15
    • Улыбнуло Улыбнуло x 3
  2. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Був на річці, пройшовся по мілководних ділянках, де щучки гріються під весняним сонцем. Щуки беруть, але це щуки-недомірки по 200-300 грамів. За півтори години заробив 4 клювання, три зловив одна зійшла. Ясна річ, такий улов повертався в річку. Забрав лише одну щучку, яка забагрилася трійником під зябра і явно не мала шансів вижити.
    Клювання були до 8 ранку, потім вийшло яскраве сонце і як відрізало.
    Неприємно бачити купи сміття на березі. У Євросоюз нам таки ранувато! Дикуни в Європі не потрібні. Мусимо спочатку змінити нашу совкову свідомість. Чисто не там де прибирають, а там де не смітять.

Вложения:

• IMG_0910[2].JPG
      IMG_0910[2].JPG
      Размер файла:
      233,4 КБ
      Просмотров:
      199
    • IMG_0911[2].JPG
      IMG_0911[2].JPG
      Размер файла:
      524,1 КБ
      Просмотров:
      197
    • IMG_0912[1].JPG
      IMG_0912[1].JPG
      Размер файла:
      599,3 КБ
      Просмотров:
      190
    • Нравится Нравится x 16
  3. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    Привет Владимир-Волынцам,кто знает что сейчас на Луге?

4. luga

luga Рыболов

Симпатии:
    5.272
    тиждень тому все було на місці,вода ,риба.

5. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    Ну а что по щуке может кто на днях пробовал поймать?

6. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    Хочу спробувати половити щуку на Лузі на воблери,завжди ловив на живця,спінінгістів на Лузі бачив тільки з силіконовими приманками і з блешнями. Підкажіть що краще на весну-літо взяти крім гліссера,які моделі,заглиблення, на фото вперше бачу мысцевих з воблерами. Порадьте щось

7. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Вчора і сьогодні виходив половити головня. Вчора зранку вдалося одного взяти, коли було сонце. Ще один зійшов. Коли почалася гроза, кльов як відрізало.
    Сьогодні з азартом вибіг на річку перед роботою, але не вдалося зловити. Погода швидше щуча, а не голавлева. Після сильного нічного дощу вода піднялася сантиметрів на 10, трохи каламутна. Зараз би вийти, але сиджу на роботі ((
    Хлопці, хто ловить головня - питання тактики: йти вгору проти течії, чи вниз по течії? Теоретики пишуть що краще йти проти течії, ніби тоді риба не бачить спінінгіста. Але я давно маю теоретиків в одному місці...цікавить особиста думка і спостереження?

Вложения:

• Нравится Нравится x 12
  8. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Vanya I P, знаю хлопців, які з успіхом ловлять на Лузі щуку на воблери...хоча в основному, дійсно, місцеві більше ловлять на силікон. Звісно, це найдешевші і найдоступніші приманки.
    Сам я останній рік ловлю майже виключно на воблери.
    Щодо конкретних моделей, це залежить від умов ловлі: глибина, сила течії, наявність рослинності. Те, що пораджу, суто моє ІМХО, бо крім умов ловлі - є ще розмір гаманця...приманки ж недешеві.
    Для глибини 0-30 см (мілякі, зілля при поверхні): Jackall Tiny Megallon (дорого!), Strike Pro JL-038, Yo-Zuri Hardcore 0 (також недешево), Jackall Cherry 1 footer (також недешево).
    Для глибини до 1м: Jaxon Karas 8см, Salmo Minnow, Salmo Perch, Jackall 10cc (недешево), Jackall Cherry (недешево), Yo-Zuri Hardcore 1 (недешево).
    Воблерів глибше 1 - 1,5м в мене взагалі нема...в глибоких місцях користуюся звичним силіконом.
    Надаю перевагу воблерам типу кренк або шед, вони мають свою активну гру. Цього року хочу повчитися твічити... Усе вищесказане ІМХО.

• Информативно Информативно x 2
    • Нравится Нравится x 1
  9. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    AleXXX, а якщо не секрет то де на Лузі та і взагалі в яких місцях ловиться головень? Читав що на перекатах але якщо чесно то я не можу зрозуміти що таке перекат. Це ділянка де мілина зі швидкою течією? Максимум де я хожу це від плотини до зарічанського мосту ну і трохи за нього. Минулого четверга ходив на живця на щуку,спіймав дві кілограмові одна в одну,але хочеться спробувати білу рибу на спінінг,бо біля мосту в нашому парку бачив під берегом не то плотву,не то голавля,не то краснопірку сантиметрів як на око оцінив 35-40, такої свинки я на лузі ше не бачив, мені навіть думка прийшла що то карп з червоними плавцями. Лящів то бачив і на багато більших

10. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Vanya I P, звісно не секрет...я також ловлю в цій місцевості, і взагалі 90% рибалок на річці в межах міста. Є точки де тримається головень. І не обовязково це має бути перекат.
    Пляж біля зарічанського мосту; старий міст; кладка біля школи №1...плотіна і ділянка нижче по течії. Знайти головня не проблема, більше вирішує снасть, правильно підібрані приманки, ну і як подати приманку головню. Його тому й багато в річці, що риба обережна і не дурна.

• Нравится Нравится x 1
    • Информативно Информативно x 1