ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Сьогодні зранку виходив на Лугу. Вода пре, за ніч прибуло сантиметрів 20 (помітив різницю, бо ввечері гуляв з малим на пляжі). За тиждень піднялася на метр, якщо не більше.
    На поведінку голавля рівень води, може, і не впливає. Але на рибака впливає. Підходи до перспективних точок затопило, без забродів хрєн доберешся. А там де можна підійти, не сховаєшся. Я голавля бачив. Але і він мене бачив, а тому не брав, подлєц. Від 5 до 7 ранку лише один холостий удар.
    За браком часу далеко я не ходив, від плотіни і вниз до Автотеми, там головневих точок небагато.

• Нравится Нравится x 5
    • Информативно Информативно x 3
  2.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    765
    AleXXX, вчора був сам на Лузі,води мама-караул,нічого особисто в мене не клювало,навіть верховодка ДУЖЕ слабо брала і всплески риби я бачив рідко і то невеликі,а ловив з 6 до 15.А взагалі хочу запитати вас на рахунок кольору воблерів на голавля,які більш перспективні?

3.  
    vbshandra

vbshandra Рыболов

Рейтинг:
    0
    Вчора також був на річці... хотілось вполювати головня, але активності не було зовсім... думаю треба трохі почекати щоб вода спала

4.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Я впевнений, що головне у воблері - це характер його гри, та робоча глибина. Колір - це другорядний фактор. На одній рибалці може клювати і на повністю чорний, і на прозорий, і на кислоту... Голавль більш вибагливий до гри воблера на течії ніж до кольорів.
    Тут уже є тема про воблери на головня, багато корисної інформації від "матьорих" голавлятників))

• Нравится Нравится x 1
    • Информативно Информативно x 1
  5.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    В понеділок з 5 ранку до 12 дня провів на річці, під пекучим сонцем. Хотів зловити головня, але вдалося піймати лише окунька на Салмо Тіні - хоча це взагалі не окуневий воб.
    Головня бачив. Лише на одній точці, де є тінь від дерев. Але воблери він не брав, ходив слідом, майже до берега.
    Рибалка відняла масу здоров"я, жара така що ледь не зімлів. Але дякі висновки для себе зробив.
    Не вірте "стратегам", які стверджують що голавля краще ловити в саму спеку серед білого дня. Точніше, це можливо лише там де є тінь (навислі над водою дерева, високі круті береги) - такий характер має Луга в районі Устилуга. Нижче Володимира ріка тече по відкритій місцевості, і риба стає вкрай пасивною під пекучими променями сонця. До того ж важко маскуватися. Навіть окунець клюнув у затінку під берегом. Весь мій досвід каже, що в таку погоду краще відкласти спінінг і зайнятися іншими справами ІМХО.
    Також я визначив кілька перспективних точок, де може стояти головень коли активний. І продумав тактику ловлі на майбутнє.
    Так що навіть невдала рибалка може багато чого навчити)))

Вложения:

• IMG_0947[2].JPG
      IMG_0947[2].JPG
      Размер файла:
      228 КБ
      Просмотров:
      130
    • IMG_0949[1].JPG
      IMG_0949[1].JPG
      Размер файла:
      336,2 КБ
      Просмотров:
      118
    • Нравится Нравится x 7
  6.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    765
    AleXXX, порадь куди можна поїхати на маршрутці чи автобусі,машиною,або пройтись пішком на Лузі не в межах міста, хочеться на нові місця бо одне і те саме надоїло,а я далі ніж за плотину і за першу школу НІКОЛИ не ходив,а наугад не хочу.

7.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
  8.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Vanya I P,
    Пройти вздовж річки зараз можна. Єдина проблемна ділянка - це нижче плотіни, де русло розділяється. Але там можна обійти по вул Устилузькій. Далі можна йти в звичайних гумаках, забродів у мене нема. Мокро, але терпимо, бувало гірше. Нижче Федорівки береги високі, там без проблем. Я йду по правому берегу, там підходи зручніші.
    Якщо по голавлю, ну то риба специфічна. Йому треба укриття, любить навислі над водою дерева, корчі, обривисті берега. Така місцевість вже ближче до Хрипалич і далі. В Устилузі взагалі місця бомбезні.
    Можу дати пораду - не бійся ходити як кажеш наугад. Це навіть треба робити, бо інакше річку не розвідаєш і рибу не знайдеш. Спінінгіста як вовка ноги кормлять

• Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 1
  9.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Чи можна спровокувати щуку на удар серед липня місяця, на річці в межах міста? Виявляється можна)) Тільки вставати треба раненько. І розмір улову не рекорд.
    Щучку пошкодував за стрімкий удар і відважну боротьбу.

Вложения:

• IMG_0976[1].JPG
      IMG_0976[1].JPG
      Размер файла:
      254,3 КБ
      Просмотров:
      135
    • IMG_0977[1].JPG
      IMG_0977[1].JPG
      Размер файла:
      152,1 КБ
      Просмотров:
      135
    • Нравится Нравится x 11
  10.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    765
    AleXXX, і я був на Лузі тиждень тому,також спіймав одну невелику на живця,хоча всплески бачив коняк серйозних.А два дні тому ходив на вечір то навіть верховодка не брала,за дві з половиною години спіймав три рибки.Скажіть а голавля пробували в цей час ловити?

Поделиться этой страницей