ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р. Луга

1.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Vanya I P, на головня виходив, але без успіху. Тому вирішив хоч щуку зловити.

2.  
    Pallas

Pallas Рыболов

Рейтинг:
    5.253
    дещо з невеликим запізненням хочу накатати звітик. у вівторок після 17 год вдалося потрапити на річку в районі П'ятидень. Перед рибалкою задзвонив до Семенюка Сергія запитати про риболовні місцини, він порадив саме туди їхати. Начитавшись звітив і вислухавши кілька історій про гарних головнів і язів, вирішив і собі спробувати вполювати хоч когось. Якщо головень, то звісно ж - чабік вам в поміч. Вже на першому закиді фрикціон заспівав приємну пісню. Отримав добрячу порцію адреналіну поки тягнув цього красеня через очерети-зілляччя. Рибалив хвилин 40, ще через кілька закидів на тому ж участку всілася на чабіка і зубата, такого ж розміру, її вже не фоткав. всі попливли в рідну стихію підростати. нехай ще порадуюсь в майбутньому. Наступні 2 дні не отримав навіть і клювання, але так як вода прозора, то рибу бачив, гарні головешки за кіло(на око) навіть не реагували на приманки.

Вложения:

• DSC_0125[1].jpg
      DSC_0125[1].jpg
      Размер файла:
      372,3 КБ
      Просмотров:
      194
    • DSC_0127[1].jpg
      DSC_0127[1].jpg
      Размер файла:
      680 КБ
      Просмотров:
      181
    • Нравится Нравится x 16
  3.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    750
    Pallas, Доброго вам вечора.Хотів би запитати на рахунок рибалки на голавля в районі Пятидень.Їздив туди в суботу, пробував на маленькі воблери,нічого не зловив, не мав і покльовки, тоді було жарко хоча надіявся на хмуру погоду. В принципі спінінгіст я не який тож можливо саме тому і нічого не взяв, це перша спінінгова рибалка на голавля. Ішов від дороги в сторону Тростянки, де не мішав підходу комиш там і кидав,в основному на ямах,входах і виходах,ну і де-не-де між ямами на більш мілких місцях,хоча все добре заросло і кидати не міг. Бачив рідкі сплески риби в основному саме в районах ям.Також за всю ту рибалку бачив два пропливаючих біля себе голавля,я сам стояв над нависаючим обривистим берегом а вони падлюки пропливли метрах в двох від мене і не злякались,та я сам злякався,подумав спочатку шо товсті щуки,сонце трохи сліпило,один був більший,на око думаю 1.5кг не менш,другий трохи менше.Оце і весь результат рибалки.Тож хочу запитати куди конкретно кидати воблер,тобто на ямах чи між ними,і де краще вести приманку в товщі чи ближче до поверхні,ближче до зілля чи на чистих місцях,і в якому там районі взагалі краще ловити,може треба було вертатись в сторону Хрипалич?Скажу чесно я думав шо там буде перекатний "рай",а я не бачив майже жодного,одні ями,ну хіба біля самої дороги є якась мілина. А може я сам не зрозумів шо таке перекат, яка там глибина приблизно.Якшо можете то відпишіть,хотілось би від місцевих отримати пораду більш конкретно як всетаки його там піймати,на який колір і розмір воблера, маю від 2 до 4 cм,якою проводкою,в яку погоду і т.д. Дуже вам дякую.

4.  
    Pallas

Pallas Рыболов

Рейтинг:
    5.253
    Я не спєц по головлях, просто в таку погоду захотілося половити саме його. Воблер закидав у вікна між зіллям, одного десь там і похоронив. Ловив зліва від жд моста метрів 30 і вниз по течії метрів 100. Далі не ходив.
    Ну і не зовсім місцевий, часом доводиться бувати просто. По воблерах, працював чабік в кольорі AY і вертушка маньячка, все решта мовчало.

• Нравится Нравится x 1
  5.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    750
    Позаминулої середи ходив половити на річці в межах міста з батьком.Він всяку різнорибицю на опариш і тісто,а я щуку на живця. В нього кльов був не дуже,трохи верховодок,декілька плотвиць і один підлящик на якого в мене і клюнула моя найбільша щука.Взяла перед Зарічанським пляжем під самим берегом,заважила рівно 2 кг,довжиною 66 см,радувався-ненарадувався. image (1).jpg батько теж уловом задоволений image (5).jpg .Більш покльовок не було,хоча щука ганяла живця добре в той день,а може і не тільки щука.

• Нравится Нравится x 4
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  6.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    750
    Також бачив немалого голавля,в районі першої школи,який вискочив з-під зілля коли я кидав хорватське яйце,вийшов саме слідом за приманкою,але зупинився,розвернувся і поплив назад.Тож хочу поцікавитись а осінню його ловлять?

7.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Вагався зранку - йти на річку, чи не йти? Але була чуйка, що таки щось вполюю)) Погода - саме те що треба.
    ...Щука сіла на перших закидах. За воблером виник бурун - удар, і шалений кордебалєт. Щука опиралася відчайдушно, а під берегом зайшла в зілля, звідки я її ледь виколупав. Боявся що зійде, але рибина намертво сіла на трійники Хардкора. Заважила 1,200.
    Через кілька хвилин майже в тій самій точці сідає друга - по відчуттях не менша першої, але зійшла. Я подумав, що природа вирішила що з мене досить. Але через кілька хвилин сідає третя! І це на відрізку метрів 50. Ця вже менша, 600 грамів. Усе це було між 7.30 і 8 ранку. А потім треба було йти на роботу.
    Шлунки щук були абсолютно порожні. Припускаю що риба тривалий час була пасивна, і активізувалася при зміні погоди.

Вложения:

• Нравится Нравится x 9
  8.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    Сьогодні знову ловив зранку. Знову 2 щучки, трохи менші: 500 та 900 грамів. Меншу випустив, більшу забрав. Чудовий ранок на річці))

Вложения:

• Нравится Нравится x 8
  9.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    750
    Сьогодні з 15:30 до 19:30 ходив на розвідку на Лугу,хоча ні нащо особливо не надіявся бо цілий день сонце пекло.Ловив виключно на живця,купив на базарі перед рибалкою карасиків,правда не дуже малих,сантиметрів по 12-15,шо і підвело.Ловив від Зарічанського мосту і за Словянський міст з пів кілометра,на річці активності майже не бачив,маю на увазі сплески.Але перед пляжем на повороті під самим берегом клюнула щука,правда гачок зацепився за комиш разом з нею,я тільки бачив як вона з хвилину бовталася на поверхні у всій красі,ну і зійшла,ну і відразу вдалося відірвати з того комишу і мій гачок,на вигляд риба мала близько кілограму.Через пів години ще покльовка біля Словянського мосту,дістав,карандаш грам 300-400,і ще одна була покльовка тут же,але мене поряд не було бо поставив жерлицю.Фото не робив бо не мав чим,але і на таку рибалку не надіявся,тож задоволений.Зілля ще гниє і ще не осіло як слід,минулої осені у цей час вже було набагато чистіше

• Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 2
  10.  
    Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Рейтинг:
    750
    Ходив на Лугу минулого четверга і сьогодн як завжди на живцяі-по нулям,от тільки в четверг мав за день эдину покльовку ввечері але зійшла під берегом сантиметрах в 50,і при самій поверхні.Клюнула біля зілля і потягнула в саму його гущу,тож я підсікав відразу,того мабудь і зійшла,хоча трохи поборовся з нею,на вигляд мала не менше кілограму.Але більш нема чим похвастатись,ловив і на поплавчанку і на донку з живцьом,і на жерлиці,які також ставив на дно і нуль,навіть покльовочки не було,пробував і на ямах,на входах-виходах,і на мілині-на перекатах,і на пляжах,НУЛЬ,хоча бачив спінінгістів то один зловив дві невеличкі,бачив де-не-де рідкі сплески,тож щука не вимерла.В четвер на одній ямі забув жерлицю,взагалі забув,сьогодні знайшов,живець бадьорий,не покусаний,місце чисте біля водоростей,вихід з ями,сьогодні там бачив добрі сплески,тож і щука там крутилась і не погана.Отож не розумію чи це мені шось не фартить,чи може то слід переходити в ті райони де більші ями,може більшість риби вже переходить на глибші ями?Бо я ловлю все в районі міста,від першої школи і трохи не доходячи до інтернату.Може в сторону Зимного чи в сторону Устилугу треба йти,де серйозніші ями?

• Информативно Информативно x 1

Поделиться этой страницей