1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

р. Луга

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем AleXXX, 25 июл 2008.

1. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    AleXXX, на річку не ходив вже майже три місяця,не знаю толком шо і як,а на живця ви бачили шоб ловили?Крім вас чи знаєте як зараз з кльовом щуки?Тобто вже більш менш ловиться чи тільки рідкі поодинокі випадки?І якшо вже можна пробувати ловити,то де зараз краще,наприклад на самих ямах,на входах виходах з них,чи зовсім на мілких ділянках десь під берегом?А білу рибу не бачили чи хоть чули шоб зараз ловили?

2. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    Сьогодні декілька годин був з батьком на Лузі,я ловив щуку на живця,батько білу рибу,ловив на тісто,манку і опариш. Погода не дуже,дощ,вітер холодний,але досить успішно клювала риба.Щуку не важив,не маю чим, але на вигляд менше кілограма,думаю грам 700-800 плюс-мінус,плотва дуже не погана,але ще нереститься,з ікрою.
    IMG_6394.JPG IMG_6395.JPG

• Нравится Нравится x 12
  3. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Схід сонця над Лугою. Відкрив сезон по білій рибі!

Вложения:

• Нравится Нравится x 13
  4. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    AleXXX, ці місця це як за першою школою і далі в сторону Устилуга?І як голавль вже клює активно чи ще тільки починає прокльовувати?Сам вже декілька разів ходив на річку,на щуку,клює не дуже,одна покльовка за рибалку максимум,але кожен раз бачив у воді здоровенних голавлів,біля інтернату бачив найбільшого,деякі з латаття випливають і тікають коли до води підхожу. Бачив і спінінгістів голавлятників в межах міста,ішли зі сторони Зимна в сторону Заріччя,казали шо вже ловили непоганих,але за містом,забув місця які вони називали.А в межах міста казали шо тільки сплески конкретні видно,але приманки не бере,принаймні в них в цей день нічого не брало.
    А у вас за рибалку тільки одна рибка взяла чи шо ще бачили?

• Информативно Информативно x 3
  5. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Vanya I P, був лише один удар. Місця - мілководні перекати, закидав воблер у прогалини між зіллям на течії. Активності риби я не побачив. Зазвичай видно як головень гуляє, сплески на воді - не було. Навіть дивно.
    В межах міста головень також хоче їсти. Але щоб зловити, треба виходити ще до світанку, поки тихо і безлюдно. Бо вдень на березі купа народу, шум і гам.

• Информативно Информативно x 2
    • Нравится Нравится x 1
  6. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    Був сьогодні на Лузі,риболовів майже не було,хоча і вихідний день,видно вони знали......
    Кльову за 6 годин так і не бачив,спіймав лише три верховодки на опариша,в якості живця.Щучої покльовки також не бачив,сплесків на воді за цей час бачив лише три,але шось не мале,в воді риби також майже не бачив,лише деякі поодинокі плавали,ну а мальок не рахуэться.
    Одне порадувало по рибалці коли взявся пробувати ловити своїми воблерами,мав одну атаку невеликої щучки на воблер кислотного кольору,все було на моїх очах,вискочила з прибережного зілля і вдарила приманку.Та цікаво було не побачити покльовку,а взагалі ловити на составні приманки,було просто цікаво гратись,тепер кріпне бажання половити взагалі без щуковки на живця,а лише самими воблерами.

• Нравится Нравится x 2
    • Информативно Информативно x 1
  7. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    AleXXX, хочу піти один день половити виключно на спіннінг,пріоритетно голавля,тож хочу поради куди піти,чи пішком від першої школи і далі вниз по течії,чи краще доїхати маршруткою до пятидень,до мосту,і припустимо вниз в сторону устилуга,чи вверх в нашу сторону,чи триматись приблизно того району?Також скажіть,який день краще обрати по погоді,коли хмарно,чи коли ясно,жара,вітряно чи коли більш-менш тихо.Ловити краще з ранку,ближче до обіду чм під вечір?Ще скажіть в даний час голавля вже можна ловити на мілині,перекатах,чи він ще в районі ям?І на рахунок тактики ловлі то краще іти вверх по-течії чи спускатись вниз?
    Багато задаю питань,але я взагалі ше ціленаправлено на голавля не ходив,тож нічого толком не знаю,втім відео на ютубі я трохи подивився,і орієнтуюсь хоч в яких місцях голавля особливо часто ловлять,але все ж всюди свої нюанси,ми з вами ловимо саме на Лузі,тож в кого як не в вас мені краще запитати бо я голавлятників наших і не знаю,ми і земляки з одного міста,тож прошу відповідей.

8. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Vanya I P, не скажу що я вже такий досвідчений голавлятник...На Лузі багато місць, де тримається головень і язь. Навіть в межах міста. В Пятиднях і Устилузі я не ловив, але судячи з того що я бачив - місця бомбезні. Туди їздять і наші володимирські голавлятники, і нововолинці. Якщо в межах міста, то можна ловити на відрізку від центрального пляжу і далі вниз до старої греблі...По тактиці, рекомендується йти вверх по течії, але я особливої різниці не бачив. Погодні умови...на відміну від щуки, може брати і серед дня в жару - але в цю пору на річці тьма людей, шум,гам, пасуть худобу і т.д. Інколи хмарність і дощ позитивні, в тому плані що менше народу на річці совається і риба не така обережна...
    Ну і снасть - я добився успіху лише максимально облегшивши спінінг: жилка моно 0,18 прозора, маленька застібка-американка. І ніяких повідків.
    Будемо пробувати) Бажаю успіху!

• Нравится Нравится x 1
  9. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    AleXXX, завтра хочу поїхати в Пятидні,по ситуації отримав жилку але 0.20,попробую без повідка,але самі місця то як краще іти на мілину,перекати,чи і на глибоких місцях пробувати?

10. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Щоб встигнути годинку порибалити перед роботою - доводиться вставати о 4-й ранку. Хотілося зловити головеня, але цього разу не пощастило...На першому ж закиді був удар, і одразу сход - взяв біля берега, майже під ногами. Кажуть, погана прикмета, так воно й вийшло, більше клювань не було, хоча риба гуляла.
    Vanya I P, вже о 5 ранку на річці відпочивають п"яні долбодятли з музикою - про якого головеня може йтися? Хочеш упіймати, шукай тихі місця.

Вложения:

• Нравится Нравится x 4