1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

р. Луга

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем AleXXX, 25 июл 2008.

1. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    Сьогодні і я був на Лузі в Пятиднях,їхав маршруткою,був на місці десь в восьмій годині,якби сів на найранішу то приїхав би в сьомій.День сьогодні жаркий,тихо,майже без вітру.Від мосту я з початку пішов вверх,проти течії,місця там в принципі не погані, як мені здається,пройшов метрів 300,не мав ні удару,ні риби навіть не бачив,сплесків не було жодного за дві з половиною години. Навіть коли з дерев,кущів падала всяка живність.Розвернувся,пішов назад,від мосту пішов вниз по течії,також думаю метрів 300,і тут на перекатах,які ішли один за одним,я на ту тварюку хоч надивитись зміг,стільки я їх ше ніколи не бачив,різнокаліберні від ладошечного і навіть менше,до добрих свинюк,я навіть не знаю скільки в них було.Голавлів в районі пів кілограма,навіть не треба було толком видивлятись,вони собі гасали кружились один з одним,доганяли,тікали один від одного,фіг знає шо їм робилось.Мене вся та риба бачили по-любому,хоча я і на колінах підходив, до води але ж берега не зарослі,а як ставав то і ті шо були метрах в десяти від мене розбігались.Сплесків все одно не бачив жодного,а був до обіду.Риба майже вся стояла ближче до дна,особливо найбільші особини,а я ше як на зло взяв лише плаваючі і повільно тонучі воблери.Перекидав все шо мав,а взяв 9 чи 10 штук,різних розмірів,кольору і форми.На сплеск риба як я побачив або майже не реагувала,або взагалі розбігалась,час від часу деякі ішли за воблерами,навіть крупні декілька разів з глибини піднімались,але тим то і закінчувалось,відпливала назад.Я вже і джигом на їстівну резину пробував,такий же голяк,підпливала,ішла за приманкою і в якийсь момент розверталась.Правда зловив на першому ж закиді під берегом злобного окунця)))
    Тож нічого не розумію,шо за на.....?

• Информативно Информативно x 4
    • Нравится Нравится x 1
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  2. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Сьогодні зранку аналогічна ситуація: головні пасивні, на воблери не реагували, максимум - супроводжували приманку. Але - я з того не переймаюся. Колись я напружував себе поясненнями, пробував вести записи, виводити якісь теорії...Буде його час - клюне, нікуди не дінеться, їсти йому треба. Зараз я просто рибалю, коли є вільний час. Зустріти ранок на річці це краще, ніж сидіти дома.

• Нравится Нравится x 7
  3. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Тема заглохла, але є на те причина: з рибою цього літа справи кепські...Сьогодні прогулявся річкою - не стільки для того щоб зловити, скільки щоб подивитися, що і до чого.
    Мушу сказати, що річка виглядає жалюгідно. Внаслідок спекотного бездощового літа рівень води критично впав. В межах Володимира-Волинського Луга нагадує густий зелений борщ, а не водойму: річка ледь тече, і зілля напевно більше ніж води. В таких умовах і на вудочку не всюди порибалиш. Для спінінга єдино можливі варіанти - або силікон на офсетнику без підгрузки, або коливалки типу Minnow Spoon. І лише де-не-де можна провести поверхневий воблер...Риба є: двічі щучки виходили на Minnow Spoon, але хижак очевидно пасивний. Воно й не дивно: вода як парне молоко, а сонце пече безжально. Зараз би дощу! Не грозу, а потужний циклон, який накрив би всю західну Україну днів на 3-4. І риба оживе).

Вложения:

• Нравится Нравится x 6
  4. Vanya I P

Vanya I P Рыболов

Симпатии:
    911
    Зате для живичників будуть супер умови в осінній період,коли зілля почне падати то появиться багато "вікон",цікавих заплав,прогалин.Так як сам люблю ловити щуку на живця,то знаю кайф такої рибалки,навпаки не люблю коли зілля осінню мало.Але вцілому шо води так мало та і річка настільки заростає то звичайно капєц.З таким успіхом років за десять буде річка буде схожа до Риловиці чи Турії

5. luga

luga Рыболов

Симпатии:
    5.272
    IMG_20151017_144453.jpg IMG_20151017_144501.jpg

• Нравится Нравится x 11
  6. luga

luga Рыболов

Симпатии:
    5.272
    IMG_20160206_131822.jpg жерех перший

• Нравится Нравится x 11
  7. luga

luga Рыболов

Симпатии:
    5.272
    нарешті зловив щучку в цьому році

Вложения:

• Нравится Нравится x 7
  8. luga

luga Рыболов

Симпатии:
    5.272
    SV

Вложения:

• Нравится Нравится x 10
  9. luga

luga Рыболов

Симпатии:
    5.272
    був ще бичок і море клювань

Вложения:

• Нравится Нравится x 5
  10. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.574
    Сьогодні чи не вперше за півроку вибрався на Лугу, вже так кортіло взяти спінінг в руки, подивитися на річку! Зловив язя, який заважив 700 грамів, ранок видався приємний)
    Заодно і воблерок розловив. Спостерігати, як рибина атакує воблер з нульовим заглибленням, а потім виваджувати на ульталайтовий спінінг - суцільне задоволення.

Вложения:

• Нравится Нравится x 14