ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Рыбалка в с. Дорогостаи Млыновского р-на

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    DEMONN

DEMONN Рыболов

Рейтинг:
    35
    Дорогостаи Ровенская Область!!!
    Прекрасная рыбалка, в сторону Млынова ехать!!!Цена 30 грн!!!!Карась на 200 и больше грамм, Крупный Карп, Щука и другое!!!Хорошое место для отдыха!!! Но правда на ночь рыбалка ЗАПРЕЩЕНА!!((( КМ 40 от Луцка
    По-поводу других вопросов Обращайтесь!!!)))

Вложения:

• Улов.jpg
      Улов.jpg
      Размер файла:
      623,8 КБ
      Просмотров:
      411
    • 2.8.jpg
      2.8.jpg
      Размер файла:
      910,9 КБ
      Просмотров:
      395
    • Нравится Нравится x 14
  2.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Рибалка там дествительно класная но в ету Неделю кльова небило за весь день около 4 кг и то с трудом на третьому ставу там оплата 30 грн.
    Там есть 4 ставка 10 -15-30-100 или 150 грн ми ловили только на 2 и 3 ставу там очень мало мест так хто успевает занять место тот и половит но и от места тоже много зависит.

• Нравится Нравится x 9
  3.  
    shalun_99

shalun_99 Рыболов

Рейтинг:
    3.016
    Де саме? Якісь орієнтири...

• Нравится Нравится x 1
  4.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Рибалка в Дорогостаях 17.08.08.

Приїхали ми на 3 став там оплата 30 грн десь о 3 ночі і чекали поки розвиднеться сиділи на березі і дивились як від блискавок світиться небо можна було подумати що погоди не буде і буде велика гроза потім небо затянуло хмарами і розвиднилось пізніше, десь о 5 год приїхав сторож і возмущався шо ми сидемо біля води, доречі там заборонено ловити вночі та знаходитись поблизу ставка разом з машиною також заборонено ловити на ризинки, заходити в воду та плавати на човнах. І так про саму рибалку клювало слабенько ловили на пружине з пінопластом на гачках заправляли горохову мастирку, а на поводок вище пружини чіпляли на гачок червяк, більше покльовок на поводок з червяком. Протягом дня декілька раз моросив дощик но це даже в краще сторону стало трошки прохолодніше і десь в 14.00 ми почали збиратись.
    Результат 5 кг карасів і 2 карпа 800грам і 2.5 кг. зловлені на поводок з червяком та на спінінг на чорну вертушку з жовтими пятнами одна щучка одна зішла і кілька ударів.
    наші сусіди на спінінг зловили одну щуку десь на 2 кг. і одна зішла та білого амура на 1.5 кг.
    Зі слв месних рибаків то по весні щука брала краще, і шо там е непогані окуні.
    Питали чи дають зимою ловити, то вроді дозволять но це ше невідомо.

Вложения:

• DSC00647.JPG
      DSC00647.JPG
      Размер файла:
      323,5 КБ
      Просмотров:
      351
    • DSC00648.JPG
      DSC00648.JPG
      Размер файла:
      350,8 КБ
      Просмотров:
      386
    • Нравится Нравится x 16
  5.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Коротко об месности.

Добиратся на став надо через плле примерно 2 км от села Дорогостаи дорога плохая а в дождь вобще не какая можна сехать комуто в огород на самом берегу кругом крутие берега и дамба ровних подходов к воде нет. Просто в аську ктото написал как там можно порибачить инвалиду я так понял с коляски только я прочитал сообщение по аське как оно пропало и немог найти кто писал. Уви рибалка там для инвалидов неполучится. Извените если чтото не так написал.

• Нравится Нравится x 7
  6.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    После 2х недельного перерива.

Так сложилось что у моей сестри 30-31.08. била свадьба рибалка отпадала, то приготовления, то продукти. Да ещо на свадьбе мне должность попали бить сватом перевязали рушником и целую свадббу бегал людей ганял шо б не скучно било ну и шо б трезвий никто домой не ушол. Ну вот неделька прошла и ми; я тесть и тестя швагро собираемся на рибалку. Так как там не разрешают бить около води ночью то ми начали собиратся в 03.30 и уже в 04.00 виехали в догогу сначала заехали в ночной магазин кое что докупили з продуктов ну типа пива и води и гдето в 05.10 били на берегу. Ночь такая тьомная сидим ждем и тут тесть ошарашил нас новостю что он не взял мастирку ( ето у него первий раз такой казус с мастиркой) уже 2 раза било такое з червяками. Темно ми вигружаем удочки они остаются ждать расвета, а я поехал домой по наживку. По дороге назад чуть не збил зайця но успел затормозить
    короче в 06.20 я бил на месте. Они начали забрасивать удочки на пружини я пошол покидать спининг ну и первую рибу словил я на белую колебалку атом 12гр гдето грам 400 начало есть. Потом трапеза сели перекусили конечно же випили так как я за рулоьм то пил только пиво до обеда вийдет. Карась клевал слабо но большой гдето по 300-400 гр иногда попадал поменьше . Потом полоскал дальше воду белой колебалкой и только как поменял на жолтую то сразу поймал на дамбе щучку на 1 кг. дальше апять затише. Гдето в обед ещо одна щучка 300 гр тоже на колебалку такая с наклейкой в форме рибки перламутровая. В 14.00 собрались и уехали на 16.00 у куми именини нада пойти уважить и конечно же випить. В итоге 30 карасей и 3 щучки слабовато но результат.

• Нравится Нравится x 14
  7.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Коротко о рибалке.

Знову пришла неділя так як не поїхали на гриби бо прошла інформація шо дуже мало то поїхали знов в Дорогостаї. Погода одним словом халадрига та щей моросив дощик добре шо куфайки взяли і тормозок, то грілись. Улов непоганий десь 6 кг. в основному карась та трошки карпіків. По щуці повний ноль навіть ударів не було і не тільки в мене а ще й в остальних щукарів яких на диво було багато, хоча месний казав що в суботу одну на 1 кг щуку зловив та 2 сходи.

• Нравится Нравится x 9
  8.  
    Vetal

Vetal Рыболов

Рейтинг:
    94

Всім привіт, був в суботу в Дорогостаях. Спіймав свою першу в житті щуку на спінінг, невеличка кілограмова проте перша і заслужена. Взяв її на "колебаку" половина якої покрашена в жовтий колір а половина в салатовий. Одна зійшла під самим берегом, закидав і перехлестнуло леску на катушці, блешня впала метрів 6 від берега, і відразу різкий удар і відчуваю сильний супротив, катушкою скористатись незміг через вище вказані причини, покликав поруч рибалку на допомогу з підсаком та він довго йшов, але все ж прибув тільки я підтягнув її до підсака а вона розворот і в напрямку озера, зійшла........ Шкода гарна щучка була... НА рахунок карася можу сказати одне карась гарний але чомусь клювати не хотів, хоча поруч з нами сидів мужик то він на спутнік і пінопласт кілограм 10 карася набамбурив. У нас не брало. Поруч ще був ставок за 150 грн, але там я бачив сторож по средині висипав біля 7 мішків комбікорму, так що на клювання на тому ставку мені здаєтсья розраховувати не варто. Ось така от рибалка будуть питання звертайтесь. Ні хвоста Вам ні луски..

• Нравится Нравится x 12
  9.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    А в неділю карась клював.

В неділю 28.09 мені поїхати не вдалось но їздив мій тесть з своїм швагром та їхній знайомий сиділи на початку ставка перед шлюзом на дамбі на самій мілині. Результат на двох чуть більше 10 кг карася на пружини. Ще казали що біля них на макушатник витянули карпа на 4 кг. та бачили як іноді витягували щучок були і більші і менші значить в неділю клювало краще.

• Нравится Нравится x 8
  10.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993

Grek
    , а поконкретніше можна? На що ловились?

• Нравится Нравится x 2

Поделиться этой страницей