ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Рыбалка в с. Дорогостаи Млыновского р-на

Рыбалка на водоемах Ровенской области
  1.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.760
    Мене в неділю на рибалці не було, а мій тесть не цікавиться спиненгом просто сказав шо бачив.
    А от ті що я ловив а це десь 7-8 шт то половину з них на вертушкі а половину на колебалкі, а месні і на твістери і віброхвости ловлять.
    Висновок: там щука бере на всьо і не перебирае харчами от тільки її там не дуже багато.

• Нравится Нравится x 10
  2.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.760
    В погоні за щукою.

Так як 2 тижні підряд їздили на гриби ти на цей тиждень було вирішено що їдем на рибу. Приїхали на водойму в 6.00 почекали до 7.00 і почали розложуватись. Тесть з швагром на пружини ловлять а я пішов за щукою. Крім мене ще було чоловік 7 із спінінгами. До 9 год майже нічого не клювало тільки щучка і окунь в рибаків в мене 0. Потім після 9.00 як вишло сонце почало покльовувати. Помаленько витягували. Бачив як один хлопець років 16-18 зловив 4 та кілька сходів, в осноаному по 1.5 кг. були і більші і менші його батько зловив одну. Він був самим результативним в той день. Потім пішов до своїх перекусив і з новими силами пішов знов пробував міняти різні приманки і тільни поставив воблер схожий на окуня отримав винагороду 1.5 кг щука на третьому забросі. Ще пів годинки покидав відчуваю хороший удар протянув кілька метрів і сход ще роблю заброс та не чую воблер не впираеться пливе по воді витягую а попередня гражданка зламала лопасть на воблері. Поставив силикон та був ще один сход та кілька ударав. Потім на жовту вертушку зловив окуня грам 350 ось і весь мій результат ,а тесть з швагром зловив карпіка на 400 грам та 40 карасів. Та в 16.00 ми поїхали додому Рибалкою залишились всі задоволені.

• Нравится Нравится x 12
  3.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.760
    Знову Дорогостаї

Навіть нема про шо розказувати за час з 7 ранку і до обіду на мотиль мастирку та червяк карась зовсім не клював ні в кого ми зловили на 3 чоловіка 6 карасів та 3 окунці. За весь час що я бачив зловили 3 щуки по 1.5 кг приблизно в проміжку (9-11год) з дамби та одну як ми збирались в 13.00 а от рибаків було наверно чол 20 а той більше. В мене ж був тільки один сход достойного екземпляра думаю такаж сама десь на 1.5 кг. на атом 14гр. десь метра 3 протянув та зійшла а так більш нічого, та ще бачив як на зимові блешні з шлюза один хлопець тягав раз за разом окунців. Ось і все більше розказати нема про шо кльову то не було.

• Нравится Нравится x 8
  4.  
    stal1n

stal1n Рыболов

Рейтинг:
    1.207
    на мою думку в таку пору року вже не варто сподіватись на кльова карасиків, вони вже не беруть, збиваються в величезні зграї в глубині та впадають в зимній анабіоз :i070522:

• Нравится Нравится x 4
  5.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.760
    Дорогостаї 02.01.2009р.

Дорогостаї 02.01.2009р.
    Приїхали ще затемна. Почекали хв. 30 пішли на лід в розвідку чи нормальний лід. Пробили лунку лід нормальний почало розвиднюватись начали ставити жерлиці, коли поставили вже половину було 2 покльовкі но хала стих. Потім ще кілька вистрелів на протязі 30 хв. Витягнули 3 окуня по 350-400 грам, та одна жерлиця з вимотаною лескою наверно щука затянула в кмиші і зацеп наглухо пришлось обірвати.
    Потім прийшов сторож та каже шо з кожного хто на дригалку по 30 грн. а хто жерлицями то по 5 грн. за жерлицю. Ну ми повозмущались та почали змотуватись хай самі ловлять за така гроші. І коли збирались вистрелив ще один фляжок до жерлиці побіг мого тестя швагро, а жерлиця крутить вимоталась вся жилка почав Юра витягувати кричить неси багор поки я прибіг з багром він вже витянув на лід здалеку вроді якусь шапку, підійшов ближче а це ондатра. Правда гачок не в морді, а в лапі наверно видирала то зачепилась. Я підхожу до неї хочу відчепити, а вона на мене кидаеться, якось відчепив та заштовхав назад в лунку. Так як було 11.00 годин вирішили поїхати в Журавичі район с.Клубочина на торф’яники.(далі)http://fishing-ua.com/showthread.php?t=1469
    Потім 10.01.2009р. Звонив в Дорогостаї розпитував про ціну казав шо приїзжайте про ціну домовимось на місці, но все ж випитав про жерлиці сказав гривні 3, на я вважаю що це багато. Хоча на це і треба було розраховувати бо літом скільки не питали хазяїна про зимову рибалку то так і нічого не розказував, чи буде давати чи не буде, і яка буде ціна.
    Тел хазяїна 8 (050) 0209585 Пальонка Микола.

Вложения:

• P1020002.JPG
      P1020002.JPG
      Размер файла:
      329,6 КБ
      Просмотров:
      314
    • P1020001.JPG
      P1020001.JPG
      Размер файла:
      348,8 КБ
      Просмотров:
      292
    • DSC02753.JPG
      DSC02753.JPG
      Размер файла:
      358,7 КБ
      Просмотров:
      301
    • Нравится Нравится x 15
  6.  
    Абракадабра

Абракадабра Рыболов

Рейтинг:
    99
    20.01.09 в 12 год.попавв на Дорогостаї.Рибалка коштує 15 грн.,про жерлиці не питав.На ставі було пара місцевих.
    Ловив окуня на блєсну,брало з 13 до 15 год.,виловив 10 окунів 200-400 г.

• Нравится Нравится x 11
  7.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.760
    Правильно ми то були по першому льоду то хазяїн ціну не міг скласти. Побачив шо ніхто не хоче ловити то і подумав шо з ціною троха переборщив.
    Но ми зробили виснови і зимою туда більш не поїдем.

• Нравится Нравится x 4
  8.  
    Абракадабра

Абракадабра Рыболов

Рейтинг:
    99
    1.02.09 Рибачили до обіда,шукав окуня з блєсною.В результаті пару раз поцарапав рибу і все,повний нуль.Інші рибаки-схожа ситуація,лише один натрапив на хорошого окуня(що сам бачив),виловив 4-5 шт. і все.Жерлиць було виставлено по ставку штук з 30-40 і до обіда без результата,лише пару холостих(причини не знаю,не питали).

• Нравится Нравится x 8
  9.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.760
    Їздили на рибалку на 3 став 19 липня. Оплата в цьому році 40 грн. Ловили із сторони де лісок на крутому березі. Клювало тільки на пружинки і іноді на червяка шо на поводку біля пружинки. У нас на двох улов відро карася і знами був ще знайомий то в нього крім карасів на пружинку ще 1 карп на 3 кг. Кажуть що щуку періодично ловлять, і шо в цьому році будуть ставок спускати шоб вибрати щуку.

Вложения:

• DSC02834.JPG
      DSC02834.JPG
      Размер файла:
      504,9 КБ
      Просмотров:
      189
    • DSC02836.JPG
      DSC02836.JPG
      Размер файла:
      447 КБ
      Просмотров:
      249
    • Нравится Нравится x 17
  10.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.760
    Були на рибалці мій тесть з швагром. Погода була саме на карпа. Наварили гороху. Ловили принципом заходиш у воду з поводком кидаеш груз та підсипаеш ше жменю гороху на поводки. На горох стояло 4 удочки на всіх були покльовкі. Ще було 2 макушатника і кілька пружин. Одного макушатника карп обірвав а на пружинки кілька карасів. Ось їхній улов карпиків було 3 одного відали знайомому.

Вложения:

• DSC02852.JPG
      DSC02852.JPG
      Размер файла:
      466,2 КБ
      Просмотров:
      293
    • DSC02844.JPG
      DSC02844.JPG
      Размер файла:
      455,1 КБ
      Просмотров: