1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Млинів

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем yustar, 4 сен 2008.

 1. Питон

  Питон Рыболов

  Сообщения:
  44
  Симпатии:
  489
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  51
  Вчора колективом у складі 6 чоловік відвідали Млинівське водосховище. З ранку починалось все не погано, було виловлено декілька екземплярів гарного окуня і декілька сходів пристойної риби. В 11 годин вирішили пообідати, так як враховуючи досвід останніх поїздок в дане місце, з 12 годин починався не поганий кльов. Але не цього разу :p після обіду в рибалці був повний спокій, природа дрімала і навіть дехто з нашої компанії завдяки такому кльову встиг задрімати на ящику на декілька хвилин. Були на водоймі до 17 годин і так кльову не побачили , лише після 16 годин трошки проклюнулась плотвичка. Ну і завдяки такій рибалці шлях додому був довгим з зупинками по трасі у відповідних закладах тому не задоволених не було, рибалка і відпочинок вдались :applodesments: :ura: !!!!

  P.S.Попри слабий кльов на даній рибалці, сьогодні був приємно вражений, взявши з балкона рибацький ящик, щоб почистити рибу, виявив там 2 кг. риби, серед яких 6 гарних окунів (найбільший 400гр.) і декілька мірних плотвиць.
   

  Вложения:

  • 19022011595.jpg
   19022011595.jpg
   Размер файла:
   126,2 КБ
   Просмотров:
   296
  • 19022011598.jpg
   19022011598.jpg
   Размер файла:
   104,1 КБ
   Просмотров:
   244
  • Нравится Нравится x 25
 2. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  668
  Симпатии:
  4.796
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  В суботу втрьох розпочали ловити біля стадіону. Години до 10-ї було лише по декілька окунців, найбільший грам 200.
  Переїхали на "ворота" в розрахунку на краснопірку. Лід там тоненький 5-10см, прозорий, що мабуть не зовсім добре сказувалось на рибалці. Видно було як шугається риба під ногами. Сверлили на невеличких острівцях снігу. Клювало тут живіше - в перемішку невеличкі окунці, плотва і густерка. Краснопірка попалась лише одна грам на 70.
  До вечора кожен насмикав по 1,5-2 кг таранькі.
   
  • Нравится Нравится x 22
 3. Макс Млинов

  Макс Млинов Рыболов

  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  90
  Адрес:
  Луцк - Млинов
  Возраст:
  Вчера рыбачил в районе Аршичина. Стартовали с колегой недалеко от "где моют блоху ":) посредине (бывалие знают). Корм и мотыль на нескольких лунках и до 11.00 седим не пулеметах:ura: . Небольшого размера густера. После обеда удалились подальше от собравшейся толпы. Пробурив три десядка лунок нашли три "кубла":gi-gi: с мерной, довольно, плотвой :gi-gi: к вечеру добиваю ящик и иду домой. Как хапуга блин... Ну не удержался%). А вы говорите рыба не берет.

  P.S. правда маленький момент... Когда ловили густерку то с колегой шли почти в ногу... Ну а когда нашли крупняк то результат 1 к 10 в мою пользу. Все таки жилочка 0,06 и тоньше пока еще в Млынове рулит... Колега ловил на более "грубую" снасть чуть-чуть не то....:)
   
  • Нравится Нравится x 16
 4. Konstantin

  Konstantin Рыбак в законе

  Сообщения:
  413
  Симпатии:
  4.656
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Уважаемый,давайте не будем вводить людей в заблуждение.Такая лесочка абсолютно не подходит для Млынова.Разве,что рыбалка может получится с огромным количесством обрывов мормышек.С товарищем мы ловили на лесочки 0,074 ,то у товрища минус 5 мормых,а у меня минус одна(крупняк не влетал).А ехать в Млынов и набивать ящик откровенной мелюзгой,то выбачайте это далеко не шик.Всмысле ловить можно и порой нужно,но только в редких случаях.
  Объяснить разницу в уловах могу еще и разной проводкой,ужь больно млыновская рыбка к этому щепетильна.Любит она медленное опускание с подыгрыванием и хоть ты тресни.
  Не сочтите за спитч в вашу сторону,просто хочу внести ясность,как человек не раз бывавший на рыбалке в Млынове.
   
  • Нравится Нравится x 8
 5. Питон

  Питон Рыболов

  Сообщения:
  44
  Симпатии:
  489
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  51
  Хотілось би і фото побачити :в_натуре: !!! А для Млинова 0,06 це дійсно не те, це зарання відмова від можливості взяти хорошу рибу на яку ця водойма ще багата, я вже декілька років тут принципово не використовую навіть 0, 08, суть же не втому щоб набити ящик густйорочччкою і плотвичечччкою, яка дійсно активно клюе в районі де миють блоху, ця водойма дозволяє влаштовувати полювання на достойні екземпляри, як ніде в інших місцях нашого регіону. Цим повідомленням нікого не хочу образити, звичайно кому що подобається.
   
  • Нравится Нравится x 9
 6. Rostislavovich

  Rostislavovich Рыболов

  Сообщения:
  111
  Симпатии:
  787
  Адрес:
  Млинів
  Возраст:
  34
  Так це нічого дивного. Це притаманне Млинівській водоймі да і не лише Млинівській. В самого не раз бувало (в літку) коли я з товаришем ловимо майже на кожному закиді окуня (не піпісічного) на протязі декількох годин , а потім зустрівшись на березі з іншими рибалками які одночасно з нами рибалили тільки чють дальше від нас а в них лише декілька окунчиків.:solnce2: Також буває коли двоє в одному човні і один ловить а інший навпаки і приманка така сама але шось не йде.
  Майбуть "Макс Млинов " підібрав той ключик який був потрібний того дня і в результаті мав гарну рибалку.
   
  • Нравится Нравится x 9
 7. ВикторGVS

  ВикторGVS Рыболов

  Сообщения:
  668
  Симпатии:
  4.796
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  48
  Одна із головних складових улову, саме для Млинова, - місце ловлі.

  Друге - правильна мормишка і сбалансована снасть.

  Ну і проводка важлива в тому плані, що із двох рибаків, які будуть ловити поруч, зловить трохи більше той, хто робить цю саму проводку краще.
  Але із самою супер-пупер проводкою можна залишитися з нулем, якщо не там ловитимеш, де сьогодні клює.

  Біля стадіону є декілька уловистих точок, де скупчується окунь. І лише в окремі рідкі дні клює по всій акваторії, коли буває жор і риба активно рухається. На крупного окуня є ще точка в районі дамби, ти її знаєш. Ці точки добре відомі місцевим. Деякі з цих точок працюють роками, деякі щороку нові. У місцевих затятих рибаків інформація поширюється швидше Інтернету. І вже зранку, маючи інформацію звечора, вони прямують туди, де клювало напередодні.
  В неділю, наприклад, біля стадіону, кльов був слабенький, а от на воротах масово "валили" краснопірку. Сьогодні ситуація змінилася. Кльов знизився. Біля дамби ОП, на "воротах" Толік зловив лише біля 2-х кг краснопірки (він, доречі, в Млинові на рибалці через день).

  І, до речі, ловить він часто-густо на 0,06. От тільки на моє превелике переконання, не тонка "лєска рулить", а сбалансована снасть - чим менша мормишка, тим і тонша потрібна жилка, а сама по собі товщина волосіні рибу не шугає.
   
  • Нравится Нравится x 11
 8. Макс Млинов

  Макс Млинов Рыболов

  Сообщения:
  4
  Симпатии:
  90
  Адрес:
  Луцк - Млинов
  Возраст:
  В принципе я и ожидал примерной реакции.:) Млынов и вправду очень интересный водоем.. Спорить не буду. Что до фотографий -то сорри нет фотика. Люди с которыми я общаюсь верят мне на слово... Решил закинуть пару ответов только ради того чтобы внести немного окраски в отчеты по этому водоему. Просто люди которые реально ловят молчат, и тихонько между собой в узком кругу расказывают где, на что, и как. Что до самой рыбалки. Толщина жилки, размер мормышки и т.д.ничего обьяснять не буду, есть куча литературы где эти вопросы обсосали со всех сторон. Что до размера пойманой рыбы и обрывов, через это проходит каждый но ничего со временем рука набивается. Если кто то считает что я ганяюсь за "дешевой" репутацией, сорри просто хотелось подсказать людям , которые что то понимают, что Млынов довольно интерестный водоем в плане тренировок, и можно ловить разную рыбу в разных местах. И картина не такая грустная как кажется на первый взгляд... Еще раз извините, дальше в отчетах буду старатся писать типа "был, ловил на блоху, рыба не клевала":стыдно:
   
  • Нравится Нравится x 9
 9. Питон

  Питон Рыболов

  Сообщения:
  44
  Симпатии:
  489
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  51
  Я не думаю, що варто так агресивно реагувати, кожен відстоює свої переконання і кожен по своєму правий. Більшість на даному форумі має чималий досвід і з усіх цих спорів кожен всеодно щось зможе взяти. А на рахунок вузького кола, то проаналізуйте Млинівський форум і отримаєте не таке вже й широке, до того ж більшість знайомі якщо не прямо то заочно, так що не соромтеся діліця інфою ! !

  Хлопці - корисна інформація, дякую, але все таки офтопна...
   
  • Нравится Нравится x 6
 10. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  Мав нагоду потрапити із приятелями на рибалку (береговий спінінг).
  Млинів-Береги, Рівненська обл., р. Іква.
  Хоч і вирвались після 11 год., однак смак зими відчули сповна. Таки було морозно, вітряно, сніжно…
  Порадувала ця зимова вилазка кльовом. Перші закиди і перше клювання, і перший риб…
  Виручає фіолет на звичайній повільній ступіньці. Перевіряю нову резину від Біг хамера – ось тут і результат – відчутне клювання і знову полосатий.
  Одним словом, далі уся ловля звелась до двох резин – хто кого!? Лишаємо Млинів і мандруємо у с. Береги. Там вочевидь погодні умови проявились куди суровіше – долина. Вітру є де розгулятись..
  Зігрівало душу сонечко, яке так і пробивалось час від часу.
  Картина повторилась – беру 3 хвоста. І вертаємось знову до Млинова на „пасажок”.
  У Млинові отримую ще п’яток клювань, із яких 2 реалізовую. Підраховую результат по хвостам – 5:4 на користь нової резини. Ось і сам здивувався.
  Хамер повів себе нескромно. По покльовкам – промовчу…
  Риболовля виявилась вкрай корисною і цікавою, чого і всім бажаю!
   

  Вложения:

  • P1160917.jpg
   P1160917.jpg
   Размер файла:
   44,8 КБ
   Просмотров:
   231
  • P1160927.jpg
   P1160927.jpg
   Размер файла:
   45,4 КБ
   Просмотров:
   233
  • P1160939.jpg
   P1160939.jpg
   Размер файла:
   65,9 КБ
   Просмотров:
   221
  • P1160940.jpg
   P1160940.jpg
   Размер файла:
   40,9 КБ
   Просмотров:
   233
  • P1160941.jpg
   P1160941.jpg
   Размер файла:
   70,6 КБ
   Просмотров:
   216
  • P1160922.jpg
   P1160922.jpg
   Размер файла:
   101 КБ
   Просмотров:
   222
  • Нравится Нравится x 34