1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Млинів

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем yustar, 4 сен 2008.

 1. Питон

  Питон Рыболов

  Сообщения:
  44
  Симпатии:
  489
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  51
  Вчора рибачив в Млинові, окунь був не активний зате плотва радувала. В 7 годин були вже на льоді температура по датчику машини -9, за хаилин 10-15 зловили півтора десятка плотви і виставили жерлиці (плотва треба сказати непоганих розмірів для жерлиць аж занадто...), поки виставляв п`яту жерлицю на першій загорівся прапорець, я вирішив що живець збив і пішов її перезарядити, навіть багра не взяв, а виявилося що це реальна покльовка. В результаті 7 год. 20 хв. щука 1,5кг на льоді, ну і звищайно відчуття що сьогодні щукане не дасть відпочивати, але це була перша й остання покльовка в цей день ! Клювання плотви було активне до 10 годин, потім кльов трохи пішов на спад, але покльовувало цілий день як на чортика так і на блоху, лунка підмерзала цілий день, а зранку навіть сильно. Результат риболовлі 3,5кг плотви (лише один окунь грам 300-400) і щука . Лід доволі товстий, місцями на довжину шнека бура.

  P.S. Вибачайте за кількість фото, їздив з колегою який на рибалці перші рази, тому приходилось трохи розпилюватись на рибалку і на навчання, а ще взяв жерлиці це ще додатково витрата часу і на фотосесію часу %) ...
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 36
 2. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  13.03.11

  Недільний виїзд... Район від технікума до стадіону
  Десь до 9-ї години покльовував непоганий окунь на мотиля, далі затишшя, збирались навіть переїжджати в Аршичин після розмови з Konstantin"ом. А десь о 15-16-їй знайшли те, що шукали. Окунь від 150 до 600 грам клював не часто, но ж-и-р-н-и-й!! Були і сходи, і обірвані мормишки...
  Колега надибав підлящика і якого! Зловив штук 7 від 200 г і найбільший мабуть більший за пів кіля! Ловили в одних місцях, проте ні я, ні швагро жодного підлящика так і не піймали. Та й взагалі лящ для Млинова на сьогодні рідкість.
   

  Вложения:

  • Photo-0004.jpg
   Photo-0004.jpg
   Размер файла:
   111 КБ
   Просмотров:
   242
  • 13.jpg
   13.jpg
   Размер файла:
   107,9 КБ
   Просмотров:
   238
  • Нравится Нравится x 38
 3. Konstantin

  Konstantin Рыбак в законе

  Сообщения:
  410
  Симпатии:
  4.646
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Вчера,в компании 9 человек,рыбачили в районе Арчишына.
  Народу было море.Рыбу найти было непросто,но клевала она неплохо,если правильно делать проводку(в основном покачивание на опускании).
  Петя(Питон) сразу начал таскать на чертика рыбку,но с обязательной подсадкой местной "казявки".Джус тоже определился с тактикой и потаскивал плотвицу на упомянутою краказяблю.По несколько рыбок с лунки потягивал и я.Прошло немного времени и мне порвало снасть,что -то не маленькое.
  Клев прекратился и мы сели обедать.Во время обеда рыбацюги начали снова махать руками,но когда мы возобновили рыбалку,клев пропал снова.

  На глазах у всех,двое провалились под лед,но успешно выбрались.Через некоторое время еще один чувак провалился в том же месте.Вечером,один мужик умудрился провалится под берегом.Местами лед очень ломкий,особенно опасно возле русла и камышей.

  Во второй половине дня,я нашел рыбу рядом с местом где моют блоху и заметив у меня неплохой клев,народ начал подтягиватся ко мне и даже занимать мои лунки.Пришлось смещатся.
  После 15-ти лунок ни поклевки,но найдя плотву я снова начал пулеметную рыбалку,хотя меня снова начали оббуривать.Кстати,рыба не особо боялась бурения и,как мне показалось,реагировала позитивно на засветление лунки.
  Столько времени на коленях я еще не стоял...с 7:30 и до 17:30!!!Устали все и,казалось,тяжело было даже говорить.
  В итоге,Петя надубасил 4,8кг из которых пару зачетных окуней.У меня и у Джуса около 4кг,ребята тоже неплохо половили,когда поняли что и как надо делать.
   
  • Нравится Нравится x 32
 4. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  20.03.11

  Лід вже крихкий, не скрізь вийдеш і не всюди пройдеш. Ловили і біля стадіону, і біля технікуму, побували і в Підгайцях. Там взагалі на лід не потрапили - б"ється з одного удару пішні.
  Як і минулої неділі рибу знайшли ближче до обіду в заливі навпроти стадіону. Спочатку були йорші, штук 40, а потім пішов і окунь. Багато дрібного, але регулярно влітали екземпляри по 150-400г. Клювало до самого вечора на "козу", "банан".
  Закрив для себе зимовий сезон на мажорній ноті, розчехляю спінінг
   

  Вложения:

  • Photo-0006.jpg
   Photo-0006.jpg
   Размер файла:
   160,6 КБ
   Просмотров:
   284
  • Нравится Нравится x 39
 5. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Мої вітання шановні рибалки. Щось ніхто нічого непише про Ікву, бачу треба трошки обновити тему. Вчора з друзями побував на цій річці результат три головня, які взяли на "Silver creek Z" від SSV і два окунця виловлених на оберталку. Рибалили до 12год. і дальше поїхали в Хріники.
  Фото додаю:

  Фото0211.jpg Фото0212.jpg Фото0215.jpg
  Фото0218.jpg Фото0219.jpg Фото0220.jpg
   
  • Нравится Нравится x 51
 6. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Мої вітання шановні рибалки. Сьогодні відвідали р.Іква, незважаючи на низький рівенеь води рибалка вдалася чудова. В мене в активі один головань, який взяв на "Chabi Minnow", Олексій з Віктором також взяли по декілька непоганих екзимплярів. І на кінець в мене взяв жерех на оберталку "Aglia Long Cast" від "Mepps".
  Фото додаю:

  Фото0248.jpg Фото0240.jpg Фото0243.jpg
  Фото0241.jpg Фото0245.jpg Фото0246.jpg
   
  • Нравится Нравится x 48
 7. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Мої вітання шановні рибалки. Сьогодні побував на р.Іква, на силу вимучив три невеличких головня два окуня і кілька верховодок, працював звичайний чабік і чабік мінов. Вся риба було втоплена. По під берегом стоять досить пристойних розмірів головні, але брати нехочуть. Загорів, покупався, находився, знов покупався, ось така вийшла рибалка.
  Фото додаю:

  Фото0403.jpg Фото0408.jpg Фото0410.jpg
  Фото0413.jpg Фото0414.jpg Фото0404.jpg
   
  • Нравится Нравится x 41
 8. kolia23

  kolia23 Рыболов

  Сообщения:
  66
  Симпатии:
  713
  Адрес:
  смт.Млинів Рівненської обл.
  Доброго вечора. Получилося вирватися сьогодні під вечір на водосховище. Окунь був прошений але все таки вдалося виловити паро екземплярів.
  Зображення0407.jpg
   
  • Нравится Нравится x 29
 9. X-Rap

  X-Rap гость Временно заблокирован

  З берега? На лодках дозволяють плавати(з моторчиком)???
   
  • Нравится Нравится x 1
 10. kolia23

  kolia23 Рыболов

  Сообщения:
  66
  Симпатии:
  713
  Адрес:
  смт.Млинів Рівненської обл.
  з сьогоднішнього дня можна плавати човнами і з моторчиками. а зловив з берега. а сьогоднішній улов з човна - десяток окунців і один щупачок кілограмовий. трохи штормить на річці.
   
  • Нравится Нравится x 11