1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Млинів

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем yustar, 4 сен 2008.

 1. Абракадабра

  Абракадабра гость Временно заблокирован

  В цих місцях місцеві ловлять білу рибу в основному на мормишку з підсадкою "блохи",не знаю правильної назви цієї букашки але думаю,що це і є той самий" козак".Сверлиться лунка в місці де на дні є кропивка,палкою з розгалудженням намотують та виймають зілля на лід і вишукують там цих "блох".
   
  • Нравится Нравится x 7
 2. Vetal

  Vetal Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  82
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Да "блоху" то я знаю ще "бокоплав" називають а ось, "козак" то це здається інша якась букашка чимось схожа на "учитку" що живе в таких хатинках на течії. Хоча може бути і таке що "козак" то і є той самий "бокоплав" стверджувати не буду...
   
  • Нравится Нравится x 4
 3. Горыныч

  Горыныч Горыня Никитич

  Сообщения:
  1.654
  Симпатии:
  12.454
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  55
  это видимо ручейник
   
  • Нравится Нравится x 4
 4. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  Коли в Млинові дістаєш накручені на палку водорості (саме так добуваються блохи, козаки, бокоплави), то там стільки різних жучків і їх так багато, що видається ніби водорості шевеляться. Точно не скажу чи одне й те саме "блоха" і "бокоплав", але "козак" - це трохи інша букашка і це точно не ручейник. "Козак" темнозеленого кольору, як і бокоплав, довжиною близько 1см, майже циліндричної форми з чорненькою головкою. Місцеві частіше на нього ловлять ніж на бокоплава. Як правило, попадається крупніша риба.
  Р.С. Знайомий минулої зими з намитим в Млинові "козаком" ловив в Хріниках, де, до речі, "козака" немає (принаймні я пробував шукати і не знайшов). Так от там теж непогано ловив на нього крупного окуня.

  Добавлено через 2 часа 48 минут
  Як правило саме в районі Узлієва, навпроти ферми, ловлю і я. Там теж одні із самих уловистих місць водосховища. Шукати рибу потрібно або поблизу русла, яке проходить під узліївським берегом, або на різних ямках-горбах, яких в тому районі є дуже багато посередині плеса. В тому районі знаходиться багато джерел, мабуть тому там і тримається взимку риба, от тільки при довготривалій відлизі потрібно бути уважним (утворюються промоїни).
   
  • Нравится Нравится x 10
 5. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  22.01.09

  Мормишка з мотилем.
  Сьогодні кльов був значно слабшим, а ніж попереднього разу. Рибу потрібно було бігати шукати. А непоганий кінцевий результат (2,7 кг - підлящик, плотва, окунь, краснопірка, йорж) тільки тому, що повно відкритих лунок і не потрібно бурити - ходи собі від лунки до лунки.
  В районі, де ловили ("ворота") лід тонуий, повно промоїн під берегом. На вихідні при такій погоді там не половиш.
  Біля дамби лід значно кращий і до вихідних думаю простоїть.
   

  Вложения:

  • млин1.JPG
   млин1.JPG
   Размер файла:
   933,9 КБ
   Просмотров:
   351
  • 22.01.09.JPG
   22.01.09.JPG
   Размер файла:
   917,7 КБ
   Просмотров:
   328
  • Нравится Нравится x 16
 6. Vetal

  Vetal Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  82
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Колеги підкажіть а як лід в районі Узлієва біля ферми, варто їхати на вихідні чи це вже небезпечна "забавка"
   
  • Нравится Нравится x 2
 7. Лещатник

  Лещатник Рыболов

  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  24
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Не знаю,як в районі Узлієва біля ферми, але в район Підгайців їхати не рекомендую. Вчора (23.01) там були с приятелями, то двоє провалилися під лід, ледь витягли. Так, що ркаще біля дамби. Крупний окунь клюва та плотва.
   
  • Нравится Нравится x 7
 8. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  От в одному журналі побачив статтю про ловлю крупного окуня на "жука" на р.Видриця. По фото зрозумів, що їхній "жук" - це і є наш "козак"
   

  Вложения:

  • козак1.JPG
   козак1.JPG
   Размер файла:
   20,6 КБ
   Просмотров:
   426
  • Нравится Нравится x 6
 9. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  01.02.09. район с. Аршичин .
  Лід надійний, приморозило. Лише відкрите русло під узліївським берегом. Район "ворот" - від очерету і до самого берега суцільна відкрита вода.
  Кльова сьогодні взагалі не було. До обіду в активі було лише 2 окуня, грам по 100 і 150. Вже йшли на берег, зупинилися неподалік машини, де вдалося протягом кортоткого часу зловити десятка півтора невеличких пліток і густерок. Отаке.
   
  • Нравится Нравится x 14
 10. Vetal

  Vetal Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  82
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Вчора 05.02.2009 року виїзд на риболовлю, було вирішено відкинути робочий будень і змінити на риболовне свято.... Приїхали в Узліїв біля 8.30 , їхали дуже довго так як стояв густий туман. Проїзджаючи по мосту в самому Млинові, були налякані що не буде льоду так як один риболов сидів на лодці.... Але коли приїхали до ферми і вийшли на лід то все стало на свої місця. Почали сверлити відразу біля камишів при вході на лід, але нуль.... Просуваємось далі в бік русла, чути голоси рибаків значить всі там. Ідемо туди перші 3 опускання приносять мені 3 невеличкі підлящика далі в лунці тихо, хоча місцеві ловлять плотву одна за одною. У нас поки такий результат: у батька 1 окунець маленький, у батькового друга Толіка 0, у мене 3 підлящика. Рухаюсь сверлю шукаю, нуль....Вирішено іду за "блохою" яку миють поруч, знаходжу біля 15 штук повертаюсь до лунок але кльов "відрізає" і у всіх настає тишина аж до 14 години. Хоча до цього часу батькові вдалося піймати трофейного окуня на "стоячую с мотилем" , згодом батько піймав ще гарну плотку і окуня. А я все ще був з 3 підлящиками, а Толік з 0 в графі улов. Мною було вирішено змінити мормишку на жовтий "банан" і йти з "блохою" на гачку шукати плотву. І я знайшов її не багато але півтора десятки насмикати вдалося. Далі риба знову втратила активність і все рибалка закінчилась. Що варто відміти це хамську поведінку місцевих (Дубенських) які напилися як "свині" розкидали по ставку купу пляшок, кульочків, сміття... Плюс ловили на жерлиці і забирали щучок вагою грамів 150 - 200.....Ноу коментс. І щей до того всього після декількох пляшок оковитої, розповідали мені що я сів на "його лунку" і "валю з неї рибу" хотілось дядька навчити "рибацької вічливості" але було багато цих "крутих рибаків" тому вирішив конфлікт не розпалювати, за для свого ж здоровя, а мирно перейти на іншу лунку. Хоча прийшовши на цю лунку той "рибак" так нічого і не витягнув. 15.30 збір і виїзд додому. По дорозі ще бачив цікаву річ замерзший короп в льоді, шкода гарненький екземпляр фото додається. Висновок риболовлі : ловити треба і на мотиля і на "блоху" рибу треба шукати. Що ж до льоду то він товстий але чи довго протримається незнаю. Усім ні хвоста ні луски. P.S : Якість фото не дуже- "мобілка"...
   

  Вложения:

  • 05022009(001).jpg
   05022009(001).jpg
   Размер файла:
   359,3 КБ
   Просмотров:
   475
  • 05022009.jpg
   05022009.jpg
   Размер файла:
   425 КБ
   Просмотров:
   399
  • 05022009(002).jpg
   05022009(002).jpg
   Размер файла:
   252,9 КБ
   Просмотров:
   489
  • Нравится Нравится x 18