1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Млинів

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем yustar, 4 сен 2008.

 1. Юра

  Юра Рыболов

  Сообщения:
  161
  Симпатии:
  1.872
  Адрес:
  Рівне
  Возраст:
  Питання по Млинову

  ВикторGVS вітаю з гарним уловом :wo_kakaya:!

  Хочу запитати, на що ловили в Млинові?


  Юра, спрашивать и обсуждать отчеты можно в темах "отчетов" :)
   
  • Нравится Нравится x 4
 2. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  Мормишка з одним мотилем, надітим кілечком Мормишка Салмо золотиста з чорним кембриком, прибл. 0,5г. (Юра, ти міг бачити такі мормишки у Кості). Але це не суттєво. Однаково брало, наприклад на чорну мураху. Важливою була проводка - для краснопірки виключно на опускання. Попадались (не мені) екземпляри до 300 грам, можливо навіть більші. Моя максимальна - грам 200, зате зловив найбільше. Зробив по хитрому: пішов метрів за 50 в сторону від всіх рибаків, "нащупав" місця і тихенько собі тягав, ніхто не оббурюваві мав вільний простір для пошуку активної риби. Техніка ловлі проста: 3-4 пусті проводки в лунці і далі по кругу, періодично повертаючись до уловистих лунок.
   
  • Нравится Нравится x 8
 3. Vetal

  Vetal Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  82
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Да читаю цей звіт і по "білому" заздрю адже 17.01.09 сам був у Млинові і результат 12 риб на двох з батьком (плотва і окунці), щоправда рибалили ми в районі Узлієва а не в районі магазину :-))) З насадок чого тільки не пробував результат слабенький. Клювало тільки у місцевих на якогось "козака" що це за звір і де його шукати вияснити не вдалося так і поїхали додому з таким уловом.....
   
  • Нравится Нравится x 7
 4. Абракадабра

  Абракадабра гость Временно заблокирован

  В цих місцях місцеві ловлять білу рибу в основному на мормишку з підсадкою "блохи",не знаю правильної назви цієї букашки але думаю,що це і є той самий" козак".Сверлиться лунка в місці де на дні є кропивка,палкою з розгалудженням намотують та виймають зілля на лід і вишукують там цих "блох".
   
  • Нравится Нравится x 7
 5. Vetal

  Vetal Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  82
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Да "блоху" то я знаю ще "бокоплав" називають а ось, "козак" то це здається інша якась букашка чимось схожа на "учитку" що живе в таких хатинках на течії. Хоча може бути і таке що "козак" то і є той самий "бокоплав" стверджувати не буду...
   
  • Нравится Нравится x 4
 6. Горыныч

  Горыныч Горыня Никитич

  Сообщения:
  1.662
  Симпатии:
  12.607
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  54
  это видимо ручейник
   
  • Нравится Нравится x 4
 7. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  Коли в Млинові дістаєш накручені на палку водорості (саме так добуваються блохи, козаки, бокоплави), то там стільки різних жучків і їх так багато, що видається ніби водорості шевеляться. Точно не скажу чи одне й те саме "блоха" і "бокоплав", але "козак" - це трохи інша букашка і це точно не ручейник. "Козак" темнозеленого кольору, як і бокоплав, довжиною близько 1см, майже циліндричної форми з чорненькою головкою. Місцеві частіше на нього ловлять ніж на бокоплава. Як правило, попадається крупніша риба.
  Р.С. Знайомий минулої зими з намитим в Млинові "козаком" ловив в Хріниках, де, до речі, "козака" немає (принаймні я пробував шукати і не знайшов). Так от там теж непогано ловив на нього крупного окуня.

  Добавлено через 2 часа 48 минут
  Як правило саме в районі Узлієва, навпроти ферми, ловлю і я. Там теж одні із самих уловистих місць водосховища. Шукати рибу потрібно або поблизу русла, яке проходить під узліївським берегом, або на різних ямках-горбах, яких в тому районі є дуже багато посередині плеса. В тому районі знаходиться багато джерел, мабуть тому там і тримається взимку риба, от тільки при довготривалій відлизі потрібно бути уважним (утворюються промоїни).
   
  • Нравится Нравится x 10
 8. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  22.01.09

  Мормишка з мотилем.
  Сьогодні кльов був значно слабшим, а ніж попереднього разу. Рибу потрібно було бігати шукати. А непоганий кінцевий результат (2,7 кг - підлящик, плотва, окунь, краснопірка, йорж) тільки тому, що повно відкритих лунок і не потрібно бурити - ходи собі від лунки до лунки.
  В районі, де ловили ("ворота") лід тонуий, повно промоїн під берегом. На вихідні при такій погоді там не половиш.
  Біля дамби лід значно кращий і до вихідних думаю простоїть.
   

  Вложения:

  • млин1.JPG
   млин1.JPG
   Размер файла:
   933,9 КБ
   Просмотров:
   349
  • 22.01.09.JPG
   22.01.09.JPG
   Размер файла:
   917,7 КБ
   Просмотров:
   323
  • Нравится Нравится x 16
 9. Vetal

  Vetal Рыболов

  Сообщения:
  10
  Симпатии:
  82
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Колеги підкажіть а як лід в районі Узлієва біля ферми, варто їхати на вихідні чи це вже небезпечна "забавка"
   
  • Нравится Нравится x 2
 10. Лещатник

  Лещатник Рыболов

  Сообщения:
  3
  Симпатии:
  24
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Не знаю,як в районі Узлієва біля ферми, але в район Підгайців їхати не рекомендую. Вчора (23.01) там були с приятелями, то двоє провалилися під лід, ледь витягли. Так, що ркаще біля дамби. Крупний окунь клюва та плотва.
   
  • Нравится Нравится x 7