1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Млинів

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем yustar, 4 сен 2008.

 1. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  Фото

  Спробую загрузити фото з минулої рибалки (останнім часом із завантаженням фото проблеми)
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 31
 2. Питон

  Питон Рыболов

  Сообщения:
  44
  Симпатии:
  489
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  51
  Сьогодні був в М линові.Рибалкою задоволений, якщо не сказати більше. Зловив порядком 4 кг. , в основному мірний окунь (100-200грм.) + плотва і густера. брало в основному на безмотилку (в основному на чортик) Ловив в районі магазину, русло миє на очах , таким темпом декілька днів і льоду не буде. Якщо хто завтра збираеться маю бажання приеднатмся тому що своїм ходом не виходить, буду вдячний( витрати звичайно пропорційно) тел 0501945721
   

  Вложения:

  • DSC00947.JPG
   DSC00947.JPG
   Размер файла:
   667,5 КБ
   Просмотров:
   261
  • Нравится Нравится x 24
 3. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  28.02.10

  Були і ми сьогодні у Млинові біля дамби. Зрідка, проте попадався хороший окунь. Брав і на мотиля і на безмотилку. Головне попасти під ніс.
  Здуру на мормишку навіть щучка взялася
  На всю компанію, а було нас 5 чоловік, а ще й Костя з товаришем підтянувся, - лише одна плотка. Все інше - окунь, іноді йорж
   

  Вложения:

  • БАБУШКА.jpg
   БАБУШКА.jpg
   Размер файла:
   314,4 КБ
   Просмотров:
   240
  • ОКУНЬ.jpg
   ОКУНЬ.jpg
   Размер файла:
   407 КБ
   Просмотров:
   225
  • ПЛОТВА.jpg
   ПЛОТВА.jpg
   Размер файла:
   361,3 КБ
   Просмотров:
   223
  • ЩУКА.jpg
   ЩУКА.jpg
   Размер файла:
   463,8 КБ
   Просмотров:
   229
  • ОКУНЬ1.jpg
   ОКУНЬ1.jpg
   Размер файла:
   466,3 КБ
   Просмотров:
   249
  • Нравится Нравится x 32
 4. Konstantin

  Konstantin Рыбак в законе

  Сообщения:
  408
  Симпатии:
  4.643
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  Да,были и мы вчера в Млынове вместе с форумчанином Питоном(Петя).
  Сначала рыбачили немного дальше магазина.Народу было тьма.Повсюду были расставлены жерлицы местных,которые уже повмерзали в лед.Лед вымывало на глазах и приходилось ходить очень осторожно,чтоб не попасть в промоину.

  Петя начал ловить на чертика и время от времени потаскивал неплохих окуней 100-200гр.Пока я баловался с балансирами и блеснами,другие ловили рыбу...Я все таки смог поймать двух полосатых.Плавно клев ухудшился у всех.Звоню форумчанину Вите(Виктор GVS),они с товарищами сидели возле дамбы(предидущий отчет).Честно говря,размеры окуней меня удивили...размер очень приличный до 400гр.

  Я перешел на мотыля и изредка стали попадатся матросы.Перешли с Витей на другую сторону за мост и я начал таскать мелких матросиков по 10 штук с лунки,а Витя умудрился поймать щупаку около 0,5 на мормышку))

  Мы решили вернутся на прежднее место.
  Кстати,лунок было настолько много,что сверлить новые не было надобности.
  Половили пару минут,пока лед не провалился под ногами у Пети....он сразу же сумел выбратся,но пришлось ехать домой...рыбалку продолжить не представлялось возможным.

  Будьте осторожны на льду!!!
   
  • Нравится Нравится x 20
 5. Питон

  Питон Рыболов

  Сообщения:
  44
  Симпатии:
  489
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  51
  Вчора був в Млинові. Ловив в районі стадіону, лід сантиметрів 30, брало в основному на безмотилку, хоча місцеві сиділи на козака і теж не погано. Зловив біля 4кг , в більшості густера, плотва, одного лящика окунів всього 5 шт.Був один обрив після декількох хвилин виважування влунку завести не вдалося.
   

  Вложения:

  • DSC00966.JPG
   DSC00966.JPG
   Размер файла:
   389,2 КБ
   Просмотров:
   283
  • Нравится Нравится x 22
 6. Konstantin

  Konstantin Рыбак в законе

  Сообщения:
  408
  Симпатии:
  4.643
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  По окончанию встречи на р.Иква,я с Виктором GVS решили перейти на водохранилище и половить со льда,тем самым окончательно закрыв сезон по мормышке...

  В итоге,за час времени, я поймал около 10шт. окуней,один из них около 300гр.Витя сумел поймать немного больше+окуня на 400-450гр.
   
  • Нравится Нравится x 12
 7. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  На вигляд ніби і невеликий, але заважив на 480г
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 18
 8. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  13.04.10.

  На лодці в Млинові рибачив вдруге. Перший же раз на водосховищі ловив ще в минулому році, піздньої осені. Тоді вдалося взяти 3 гарні щуки.
  Сьогодні ж нашою метою був окунь.
  Вирішили пройтись на лодці по зимовим окуневим місцям.
  Практично весь минулий зимовий (льодовий) сезон я провів на цьому водосховищі, як власне і багато попередніх років, тому місця постійної стоянки окунів-горбилів трохи знаю.
  Не зовсім вірилось, що і влітку окунь буде знаходитись там же, але з чогось потрібно було починати.
  Спочатку пробував «мікрушничати», в той час товариш прпонував рибі блешні, воблери.
  Все було глухо, аж поки, міняючи приманки, нарешті спрацював жовтий дюймовий віброхвост Релакс Копито.
  Далі на жовтого кольору силікон було виловлено по декілька пристойних окунів, найбільший з яких десь на 500г. Улов не великий, але думаю, що кльов в цей день був, мяко кажучи, не дуже, що підтверджувалось і сромними результатами інших рибаків, які нам зустрілись.
  А саме цікаве, що клювання, сходи і весь зловлений окунь були саме на тих місцях, де ловився і взимку, хоча і була обловлена широка акваторія.
   

  Вложения:

  • млинів.jpg
   млинів.jpg
   Размер файла:
   755,3 КБ
   Просмотров:
   419
  • Нравится Нравится x 34
 9. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Мої вітаня шановні форумчани. Минулих вихідних я з другом Олексієм вирішили присвятити спінінгу і після недовгих обмірковувунь вирішили поїхати у Млинів. Як кажуть вбити одним вистрілом двох зайців, поспробувати рибацького щастя на водосховищі, звабити окуня, а може і щуку, і звісно на Ікві головня. Прибувши на місце приготувавши спінінги почали обловлювати акваторію Млинівського водосховища. Перепробувавши майже весь арсенал оберталок від двох нулів і до другого номера включаючи славнозвісну "маньячку" , і немаючи жодного клюваня вирішую поставити "Meps №3" с пилюсткою "Comet" колір срібний низ, верх чорний з червоними крапочками. І почалося клюваня непоганого окуня, було взято десь з десяток окунців , поки нестався зацеп на якому втратив свою уловисту приманку.Іще один окунець був злоалений на "Blue Fox №2". Подальші вялі тички і експеременти з мікро джигом непринесли результату.
  Приймаємо рішеня зробити вилазку на р.Іква чипляю перевірені воблери які завжди проносять бажані клювання головня, нажаль повний ноль, дальше провіряю оберталки-тесаме. Вирішую поставити обновку "Red Rag 36FSR" від "Fontoon21" і через деякий час поклівка і непоганий окунець. Отож нова приманка розловлена, правда нетею рибою на яку розраховував, на "Red Rag 36FSR" було зловлен ще декілька окунів і всетаки накінець клювання не великого головня. Час непомітно спливає і пора повертатися назад. Біля мосту щеодин невеликий голавлик і покидаємо Ікву. Робимо ще подекілька закидів на водосховищі і немаючи жодного клювання вирішуємо їхати додому.

  Додаю фото:
  DSC00709.jpg DSC00711.jpg DSC00714.jpg
  DSC00715.jpg DSC00717.jpg
   
  • Нравится Нравится x 31
 10. ВикторGVS

  ВикторGVS гость Временно заблокирован

  В неділю черговий виїзд на водосховище...
  За 5 годин рибалки 5 вимучених окунів на двох і все. Правда декілька дуже непоганих. Мабуть зіграло свою роль різке падіння води - приблизно на 30 см за добу.
  Хоча в одного із рибаків бачив карпа, на вигляд 5-7кг, зловлений на горох.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 27