1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Млинів

Тема в разделе 'Рыбалка в Ровенской области', создана пользователем yustar, 4 сен 2008.

 1. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  - чесно, не питав. Думаю, що твіч, оскільки воб-мінов. Та і сам смик нині на головня - дуже гарно працює.
   
  • Нравится Нравится x 4
 2. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  Учора мав можливість уперше в цьому році рибалити із човна на Млинівському водосховищі. Саме запрошення від товариша стало у нагоді. Вже біля 7 ранку випливаємо. Зі слів приятеля було відомо, що ще напередодні риболовля була непоганою. В принципі у нас риболовля також вдалась.
  Узяли по одній щуці від 1,5 кг та ще зо три десятки окунів. Весь улов на мікроджиг. Серед приманок у фаворі - дюймова та 1,5 дюймова резина, рачки. Колір - фіолет, масло та похідні від них. Джигувати можна було і 1,5 гр. і 4-5 гр.
  Фотіка не брали - відповідно улов не фотографували. Додому забрали виключно більші екземпляри, дрібноту відпустили. Бачили двох дайверів - схоже, риби стане менше, адже за словами місцевих щуки у цьому році практично вже не має.
   
  • Нравится Нравится x 34
 3. B.B.B.

  B.B.B. гость Временно заблокирован

  Сьогодні побували у Млинові разом із друзями.
  Розпочали ловити із водосховища. Початок був непоганий. Кожне нове місце приносило клювання та полосатого. Найбільший окунь потягнув десь на 200-250 гр.
  Потім вирішили опробувати ловити на річці.
  Річка порадувала і в той же час засмутила. Порадувала кльовом окуня. При цьому окунь клював непоганий. Вперше опробував спінінг від Джакала "Каліго" до 3,5 гр. в умовах течії – уви, 3 гр. провалюється. Було не дуже комфортно при тому, що рівень води піднявся і течія була непоганою. А ось приятель Микола обловив нас в рази своїм спіном також "Каліго" (здається, до 5 гр.). Однак товариш мав прикрість одного із своїх Джакалів (до 3,5 гр.) обломити – невдало витягував окуня біля 200 гр. Із подібними спінами окуня навіть у 200 гр. не слід підіймати спіном – уже перевірено. В принципі друзяка тримався достойно, спіна поладимо, однозначно. Гадаю, буде щось цікаве і по своєму унікальне. Однак вже на вечір інший товариш по команді обламує кінчик від „Кінгфішер мікроджиг” на тій же річці. Не знаю, чи є це злим роком, однак щось тут нечисто…
   
  • Нравится Нравится x 35
 4. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Мої вітання шановні рибалки. Звіт за рибалку 11.09.2010р. Приїхавши на р.Іква перше що побачили дуже високий рівень води, але робити нічого розмотуєм спінінги і приступаємо до рибалки. З ранку риба не проявляла активності і було зловлено тільки три окуня на оберталку "Bleck fury" від "Meps". Після обіду риба активізувалася і як результат двять невеличких головнів і ще один окунь.Приємно те що розловив "ION XS" від "Kasadaka" головнем і окунем, а фаворитом цього дня був "Chubby" від "Jackall".Загалом рибалкою задоволений, сезон на головня закривати ще рано думаю, що на Ікву ще виїдем.
  Фото прикладаю:
  DSC00816.jpg DSC00819.jpg DSC00820.jpg
  DSC00825.jpg DSC00827.jpg DSC00828.jpg
   
  • Нравится Нравится x 42
 5. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Мої вітання шановні форумчани.Звіт за рибалку 14.09.2010р..
  Приїхавши в Млинів вирішив покидати трохи на водосховищі, десь біля години полоскання оберталок і мікроджига принесли трьох невеличких окунців і кілька сходів.Дальше йду на річку ситуація дещо краща, було зловлено шість головнів і пя'ть окунів.приманки які приносили результат оберталка "Black fury" від "meps" воблери "Camian" від "Smith" i "Chubby" від "Jackall", доречі "Chubby" знову був кращим окуні і три головні це його робота.
  Фото прикладаю:
  DSC00830.jpg DSC00833.jpg DSC00839.jpg
  DSC00840.jpg DSC00841.jpg DSC00847.jpg
   
  • Нравится Нравится x 45
 6. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Мої вітання шановні рибалки.Звіт за сьогоднішню рибалку.
  Приїхавши в Млинів наскоро пройшовся по водосховищу і немаючи жодних результатів перейшов на річку.Майже на одномі із перших закидів біля старого мосту сідає непоганий головень на "L-minnow33" від "Yo-zuri", дальше на "ION XS" від "Kasadaka" один окунь і верховодка.Ще один головень був зловлений на "Red-Rag" від "Pontoon21".Ставлю чабіка на якого виловлено ще чотирьох окунців і одного головня, подальші намагання взяти щось на оберталки або на мікро джиг неприносять результату.Подорозі назад біля старого мосту знову сідає щеодин непоганий головань на чабіка.
  Хоча рибалка видалась трудова, намотав багато кілометрів, але риба є і задоволення отримав.
  Фото прикладаю:
  P1010571.jpg P9190574.jpg P9190576.jpg
  P9190582.jpg P9190583.jpg P9190589.jpg
   
  • Нравится Нравится x 39
 7. kolia23

  kolia23 Рыболов

  Сообщения:
  66
  Симпатии:
  1.251
  Адрес:
  смт.Млинів Рівненської обл.
  Привіт рибалкам. Звітую про сьогоднішню рибалку на Млинівському водосховищі. Виплив з товаришем на воду о 13.40. Так як дув сильний вітер, то зразу погребли на другу сторону від пляжу де було тихіше. Кідали на силікон, вертушкі МАСТЕР, воблери і все по нулям до 16 години. Взяла перша щука на падінні на віброхвіст АКВА №3 . Друга і третя клюнули о 16.45 з інтервалом в 5-10 хв. на ратлін РАПАЛА RNR07 BG . Після того проплавали майже до темноти і більше ударів не було. Така рибалка була в мене сьогодні.
  Фото
  Зображення0210.jpg Зображення0211.jpg Зображення0212.jpg Зображення0213.jpg Зображення0214.jpg :rybak2:
   
  • Нравится Нравится x 30
 8. kolia23

  kolia23 Рыболов

  Сообщения:
  66
  Симпатии:
  1.251
  Адрес:
  смт.Млинів Рівненської обл.
  Доброго дня. Розкажу про вчарашню рибалку в Млинові. Виплив на сховище десь о 10 год. і зразу поплив в сторону Совхоза шоб потім спускатися за вітром до пляжа і моста. Допливаючи до Совхоза обганяють мене 2 охотніка на моторці. Метрів 50 від мене один з них стріляє. Я думав по качці хоча її не бачив. Пропливаю ті 50 м. і бачу водолаза, а в нього все лице в крові. а охотнікі вже за метрів 150 від нього. Але вертаються і давай водолаза матюжити шо той плаває під час охоти, хоча там ше була не зона охоти. Вони доправили його до берега і попливли далі на охоту. Через 30 хв в мене удар на копито№1 салатовий. щучка на 700-800 гр. але вона сходить. Далі через годину на джексоновський карась виходить окунець - не доганяє. і вже в кінці рибалкі на ратліна ловлю окуня на 600гр. Отака була в мене рибалка, мало шо не з кримінальним відтінком. Доречі той водолаз через пів години знову поплив на рибалку. Зображення0215.jpg :diver:
   
  • Нравится Нравится x 30
 9. kolia23

  kolia23 Рыболов

  Сообщения:
  66
  Симпатии:
  1.251
  Адрес:
  смт.Млинів Рівненської обл.
  Доброго вучора. Шено прийшов з рибалкі. Вирвався на 2 годинкі. Проплавав біля мосту технікумського і все по нулям. Але рибалкою задоволений. Бачив як на міст приїхав ман із бочкою для перевезення живої риби. Випускали малька в річку. Кажуть амур, товстолоб. линок. Не знаю хто ініціатор цієї дії , але приємно шо хоч шось роблять.:(:)
   
  • Нравится Нравится x 28
 10. kolia23

  kolia23 Рыболов

  Сообщения:
  66
  Симпатии:
  1.251
  Адрес:
  смт.Млинів Рівненської обл.
  Доброго вечора. Вирвався сьогодні на рибалку з 15.30 по 18.00. Плавав з другом в районі совхоза . Проплавали до 17.00 і все по нулях. Але на руслі на вертушку мастер покльвка, і невеличкій щупачок в човні. Не хотів їхати додому з нулями то вирішив забрати. Але хвилин через сорок підпорядок дві покльвкі на карася джексоновського і два окуні. Більше покльвок в нас не було. Чоча як почало сутеніти то трохи риба почала шевелитися як мирна так і хижак.
  Зображення0228.jpg
  :somyara:
   
  • Нравится Нравится x 27