Флудилка Киевской области

Тема в разделе 'Рыбалка в Киевской области', создана пользователем Славентий, 2 окт 2007.

  1. Игорь 1

    Игорь 1 Рыболов

    Сообщения:
    2.065
    Симпатии:
    3.046
    Адрес:
    Украина. Черкассы
    Возраст:
    63
    Artfabber, Як де? :фигасе:На "Бамбуковому заводі":ага:
     

  2. Владимир111

    Владимир111 Рыболов

    Сообщения:
    1.602
    Симпатии:
    4.202
    Адрес:
    Киев
    Возраст:
    62
    В этом году природа прет непредсказуемо. 10 мая зацвела акация. Пасечники обычно настраиваются на 25 мая. Получается яблони, груши, одуванчики, каштаны, акация ....все вместе. И у пчел взяток такой же будет, плюс липа в примесь. Мед будет смесь майская.
    А бамбук можно вырастить дома, на даче, в укромном уголке на рыбалке. Есть морозостойкие сорта. Семена продаются. На крутых дачах есть целые плантации или дополнительная изгородь.

    По лесной дороге на рыбалку видели двух косуль на обочине, рванувших в глубину леса. Уже на берегу, пошел вечером в лес за дровишками и набрел на скелет косули. Лисята летом регулярные гости на берегу. Но лис косулю вряд ли возьмет, скорее был подранок.
    Кости.jpg
     
    • Нравится Нравится x 4
  3. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Верхівка вже мече ікру, хижак дуже актавний. Але ще не пік.
    Риболовля більше цікава ранком, дуже цікаво ловити окунів-кабанів, ох вони дають жару.
    Ввечері судак, гастрономічно цінніший, але за відчуттями - не те. Хіба що махом і від кіло.
    :trolling:
     
    • Информативно Информативно x 3
    • Нравится Нравится x 2
  4. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Робив розтин судаку. Всередині знайшов рака.
    В тому році знаходив ракушку.
    :solnce2:
    Ти не ти, коли голодний (с)
     
    • Информативно Информативно x 2
    • Нравится Нравится x 1
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  5. Nikko7

    Nikko7 Рыболов

    Сообщения:
    2.620
    Симпатии:
    8.070
    Адрес:
    г.Белая Церковь;Киевская обл.
    Возраст:
    60
    Ну с,с судаком в этом году все более или менее понятно,а вот на окуня,кто то уже попадал на его хороший клев в этом году?По крайней мере на наших прошлогодних всех местах,его просто пока нет,а попадаются не до окуньки.10 числа,у нас снимается запрет на ловлю с лодки,вот посмотрим,что преподаст нам окунь на тех же грядках,что работали отлично в прошлом году.Пока я его понять у нас не могу...
     
    • Нравится Нравится x 1
    • Информативно Информативно x 1
  6. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Гадаю, що окунь ще хворіє після нересту. Якщо судак на тому тижні попадався ще ікряний, значить і окунь десь там.
    Не забувайте, яким був березень, лютим.
    Хоча я вже і натрапляв на окуня, але то трохи не те, чого хотілося б. Найбільший - 600 грамів. В минулі рокі то були найменші.
    Сома немає, він пішов на нерест. Треба чекати повернення. То і має бути пік, по всьому хижаку.
    Придивляйтеся, де зараз велике скупчення верхівки, там буде і хижак.
    І не інакше.
    Хлопці сиділи і чекали, я ходив і шукав. Я знаходив. Вони ні.
    Ось і всі секрети.
    Вчора вдень вловив коника-жереха на 1,5.
    Ввечері сиділи на березі, розмовляли з рибалками, зрозумів, що і тут потрібен талант.
    Він або є, або...
     
    • Нравится Нравится x 3
  7. sharkovich

    sharkovich Рыболов

    Сообщения:
    79
    Симпатии:
    263
    Адрес:
    Кременчуг
    Возраст:
    49
    Привет с Полтавской. г.Кременчуг
    Окунь ловится хорошо и на псле и на днепре
    Щука очень и очень редко,трофеев по городу почти нет,в основном карандаши.
    Судак понемногу,далеко не везде ( скоро до вас дойдёт или ваш к нам:) )
    Всем добра

    P*s* на судаковых точках окуняки лютуют)
     
    • Нравится Нравится x 1
    • Информативно Информативно x 1
  8. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    В нас сьогодні був вечірній вихід судака, я не рибалив, проїхався ровером по березі, зустрів знайомого, той ловив 3метровою поплавчанкою на живця, інший кидав воблера. Було і там і там. Живець - просто зачерпнув підсакою.:) Як сутеніє з живцем взагалі немає проблем.
    Вийду ранком, може пощастить з окунем, цей холодний вітер його, це точно. :trolling:
     
    • Информативно Информативно x 2
  9. КотикМуркотик

    КотикМуркотик Рыболов

    Сообщения:
    767
    Симпатии:
    1.189
    Хіт парад:

    - Судак без бокового плавця ( відрізано драчем)
    - Судак одноокий (гачок)
    - Судак врісший в сітку (косинка), знаєте як дерево проростає через сітку рабицю, от так само, тільки через сітку монофілку.
    Вічко десь тридцятка. Вліз він туди ще малим і якось вдалося йому відірватися, так він з нею і жив. Зрозумів, коли чистив рибу, сітка вросла в тіло. Це мудаки ловлять косинками і обривають їх на корчах і потім вони багато років вбивають рибу.
     
    • Нравится Нравится x 3
  10. Роман

    Роман гость Временно заблокирован

    Всем привет! Я недавно увлекся рыбалкой, но с поиском хороших мест у меня возникли трудности! Хочу найти место куда можно выбираться с ночёвкой с палаткой и подальше от населенных пунктов. Частники не интересуют вообще. Может кто подскажет как искать подобные места?