ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

с.Мислині, Горохівського р-ну

1.  
    Игоrь

Игоrь Рыболов

Рейтинг:
    31
    Доброго дня. Вже декілька років підряд ловлю рибу на цьому ставку. Сам я проживаю в м. Луцьк, а моя теща - в с.Звиняче, що поряд з с.Мислині, от я і "прописався" на тому ставку. Саме село знаходиться в стороні від траси Луцьк - Львів, маршрут руху:Луцьк - Терешківці - Звиняче - Мислині. Ставок біля самої дороги - не проминеш. Риба - карась (200-500гр.), короп від 2-ох до 6-8кг., а може й більші, бо викидаються такі екземплярчики, що ого-го. Ставок не випускали років з 8.
    Особисто я ловлю карася, як яі писав він там 200-500гр.,більш за все подобається ловити на поплавчанку, літом в основному на перловку, раньою весною та восени - опариш з мотильом. Цього літа мій син (11 років) зловив там свого першого коропця (2кг.), а зловив на манку за 3 метри від берега. Наступної неділі мені попався такий самий короп, на перловку. Взагалі я дуже задоволений рибалкою в Мислинях, без улову ще не повертався (тьху, щоб не наврочити), так минулої неділі 12.10 мені вдалося зловити на опариша (двома вудками) 8,4кг гарних карасів. Завтра їду знову. В понеділок напишу звіт. Всім бажаю вдалої рибалки.

• Нравится Нравится x 10
  2.  
    Толик

Толик Анатолий Анатолич

Рейтинг:
    2.993
    А по хижаку що там?

3.  
    Sergey_OP!!!

Sergey_OP!!! Рыболов

Рейтинг:
    589
    А, скажите пожалуйста какие цены там за рыбалку, и возможно ли там ловить на фидер, сколько километров от Горохова?
    Дело в том что у меня родственики есть в Горохове, и можно было бы сездить.
    СПАСИБО !!!

4.  
    Игоrь

Игоrь Рыболов

Рейтинг:
    31
    Із хижака, там водиться щука, я особисто там її не ловив бо на щуку їду в Толпижин на турбазу Луцького авіазаводу "Мотор" (це може бути окрема тема), але бачив як хлопці з Луцька зловили 2 щучки до 1,5 кг кожна.
    Рибалка в Мислинях безкоштовна, ставок знаходиться у власності громади села, люди там прості, головне вічливо з ними спілкуватися і воно стануть Вам добрими приятилями.

• Нравится Нравится x 3
  5.  
    Alcorsar

Alcorsar Рыболов

Рейтинг:
    25
    Доброго всім дня, проїжджали друзі біля става в Мислинях, дуже спродобався!
    Може хтось підкаже, як там справи в цьому році? Чи дозволяють ловити, якщо так то скільки плата, чи все ж таки добрі люди дозволяють і безкоштовно ловити.
    До речі, там зараз стоять таблички що ловити рибу заборонено!

Підкажіть, будь ласка, хто знає!

• Нравится Нравится x 4
  6.  
    Lsdetsl

Lsdetsl Рыболов

Рейтинг:
    6
    Кому цікаво можу розповісти про Мислині.

Було б цікаво ппочути!

Добавлено через 6 часов 1 минуту
    Ставок дуже цікавий і перспективний. Ловиться в основному карась, є окунь і короп. Рибалка там безкоштовна, але нема гарантії що до вас десь не пристане декілька молодиків напідпитку і не почнуть доказувати "Що тут все їхнє і ловити неможна". Хоча якщо не зажиратись і ловити в міру то в більшості випадків народ ставиться прихильно. Ловлю в основному на фідер або пружину. Окунь на спін - рідкість. Думаю через малу прозорість води, тому що даний хижак в основному реагує на зорові подразники. Сам бачив як дадьку на пружину вчепилась щучка кг так під 7-8. Не дотягнув. Рідко попадається щука.

• Нравится Нравится x 6
  7.  
    Михаил Давыдюк

Михаил Давыдюк Рыболов

Рейтинг:
    77
    Підскажіть,хто в цьому році рибалив в Мислинях,що там зараз клює,чи варто їхати.

8.  
    Pallas

Pallas Рыболов

Рейтинг:
    5.253
    актуально і насущно))) вже в цьому році. хто рибалив чи чув, підкажіть інформацію.

9.  
    демедюк

демедюк Рыболов

Рейтинг:
    25
    мислині

рибалив там з друзями 30,04,11 ,ставок великий але коли підїхли рибаків не було,думали розвертатись але в камишах бід берегом почули хлюпотіння як глянули а там повно карася пристойних розмірів.позакидали пружини мастирка+червяк+пінопласт потроху розклювали ,ловився крась 100-300 грам,під берегом маленькі окунці на червя ,став там безкоштовний але місцеві козаки трохи нанаїзджали хоча нас було п*ятеро,добре почало клювати з обіда але вже треба було збиратись,загальний улов склав кілограм 10 карася,рибалкою були задоволені,

• Нравится Нравится x 7

Поделиться этой страницей