ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ

1.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    - слушна думка.
    VETAL P, є пропозиція створити відповідну тему у відповідному розділі (http://www.fishing-ua.com/forumdisplay.php?f=40), а там вже і обговоримо!

2.  
    Pylypiuk

Pylypiuk Рыбачище!

Рейтинг:
    488
    доброї пори ) шукаю інформацію про SPURT від BANAX, а її обмаль ((( поділіться, будь-ласка, лінками або ж інформацією з власного досвіду. дякую

3.  
    Spyke

Spyke Рыболов

Рейтинг:
    1.002
    • Нравится Нравится x 1
  4.  
    Pylypiuk

Pylypiuk Рыбачище!

Рейтинг:
    488
    повний "0" - кругом один опис, а цікавить реальний тест і "польові" ))) випробування ...

5.  
    Spyke

Spyke Рыболов

Рейтинг:
    1.002
    Зробіть окремо тему, про предмет, який вас цікавить в потрібному розділі. Я думаю, вам там порадять

6.  
    Magalon

Magalon *Bilogorodka Fishing*

Рейтинг:
    10.682
    Трусив всю лінійку.Всі в рості 2.13 гламурного темно синього кольору.Всі бистрі.Реальний тест той що написаний на бланку, якщо і є запас то дуже мізерний/Ціна десь850грн.

• Нравится Нравится x 1
  7.  
    Pallas

Pallas Рыболов

Рейтинг:
    5.253
    Біля Нової лінії у Луцьку відкрився рибальський магазин, бачив там 3 чи 4 банакси, не пам`ятаю чи є той, що вам потрібен, але можете заїхати і попитати, а якщо є то і потрусити))

• Нравится Нравится x 1
  8.  
    Pylypiuk

Pylypiuk Рыбачище!

Рейтинг:
    488
    там присутні : Banax BLADE, Banax STRATOS, Banax MEGA

• Нравится Нравится x 1
  9.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Ось нарешті добрався до Риловиці.Спонсор риболовного тура на фото. Фото 0269.jpg Пішов прогулятись з дитиною,прихопив спіна ,катушку ,ножичка і застібки.Син з сусідським пацаном поїхали на велосипедах,поганяти через річечку на перекаті-верніше це брод.На місці виявилось що осталось два місця з більш менш відкритою водою,на одному двоє бідних мили машину,на мийку нема грошей.Збираю швиденько спінінг,покі дитина спокійно сидить в колисці,прив'язую застібку,перший пішов сквад-улюбленець.Десь на сьомому- восьмому закиді клювання,хвилинне виважування,не затягнутий фрикціон,щучка грам на300 на березі.Поки виважував покликав сина,він здругом наробили галасу що позбігались діти з ближніх хат.Фоткаю,відчіпляю,даю дітям щоб випустили,вони заносять щучку на перекат і випускають. Фото 0267.jpg Полощу рукі ,розбираю спіна і прямую до дому,це сама швидка моя риболовля,якби ще не два дебіла з машиною була би ідеальна.Зайняла хвилин 15,а задоволення на цілий вечір.Робив пару фоток,телефоном,на екрані нічого не видно,сонце,так що вийшла одна.

• Нравится Нравится x 14
  10.  
    luga

luga Рыболов

Рейтинг:
    5.513
    Сьогодні порибалив на одному болотці,хоча глубини там мене вразили,принаймі в одному місці.Розловився окуньцем ,подумав про зуби,поводок був флюр,і поставив стальку. P7010701.jpg .].Під самим берегом клювання щучкі ,добре що є поводок,щучка так собі -йде додому,азарту вище криши. P7010702.jpg .Перехожу на нове місце знов шнурок.фото і на водні процедури. P7010704.jpg .Пообідав суницями P7010706.jpg ,були ще гриби,сироїжкі здається,не мій смак,не розбираюсь добре в грибах.Виловлюю ще пару недомірків,топлю їх іпереходжу на другій берег затоки. P7010705.jpg P7010704.jpg .Класична схема два дерева майже паралельно в воді,закид проводка клювання,мімо,метром дал і щучка промахується.Знову проводка, є!, ця трохі більша,поїхала зі мною на вечерю разом з окунцем.Мав ще пару покльовок ,зхід щучкі грам на 800,рвонула на мене і я її "прої"-згубив,якась швидка попала.Потім сталась неприємна історія,зачепив сквада- поплив відчіпляти обірвав,вразили глибина,завтра планую вийняти корягу, може врятую міношку.Нарешті розловив подарунок дружини,страйковський составник,тепер він в мене мегалон:gi-gi:

Вложения:

• P7010700.jpg
      P7010700.jpg
      Размер файла:
      222,3 КБ
      Просмотров:
      88
    • Нравится Нравится x 10

Поделиться этой страницей