1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Ромко, 10 ноя 2008.

 1. Антон100

  Антон100 Рыболов

  Сообщения:
  8
  Симпатии:
  1
  Адрес:
  Волынская обл Луцьк
  Возраст:
  32
  Спасибо ато их в магазине стоко разных.Будем пробывать на резину взял пару виброхвостиков RELAX темный и кислотный:predator:
   
 2. diplomat

  diplomat Рыболов

  Сообщения:
  52
  Симпатии:
  257
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  42
  З гуми по щуці дійсно краще починати. Крім багатьох інших моментів - ціна, уловистість, універсальність - дуже важливим для тебе буде можливість переконатись у тому чи клювала щука чи ні по самій приманці. Навіть якщо клювання не буде реалізоване, або просто будеш не впевнений що це було - дотик до трави чи якоїсь іншої перешкоди чи удар хижака - по слідам зубів на гумі завжди зможеш переконатись, що вона хапала приманку. Це має переконати в правильності дій, добавити впевненості. По самим слідам, як правило, можна прикинути й розмір щуки. Також звертай увагу на джиг-головку - свіжі царапини можуть зявитись і там. Тверді приманки (воблери, блешні) такої інформації, у переважній більшості випадків, тобі не дадуть, хоча посилюють шанси на реалізацію клювання.
  До Релаксовських віброхвостів я б порадив добавити кілька твістерів від фірми Манс (10 см). Вони є в магазині Фортуна Рибалки і Риболов New. Ці приманки, як на мене, є дуже універсальними - крім щуки на Стиру ловив на них окуня, судака, жереха, головня.... Хоча це вже, як і інші поради по конкретним приманкам, носить дуже субєктивний характер.
   
  • Нравится Нравится x 2
 3. Антон100

  Антон100 Рыболов

  Сообщения:
  8
  Симпатии:
  1
  Адрес:
  Волынская обл Луцьк
  Возраст:
  32
  Спасибо за позновательный ответ.А неподскажете адреса магазинов выше указаных
   
 4. diplomat

  diplomat Рыболов

  Сообщения:
  52
  Симпатии:
  257
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  42
  Обидва магазини знаходяться в районі 33-го кварталу. Фортуна рибалки - на Північному базарі. З боку воріт в районі кафе Мальвіна. Якщо підійти з цього боку до базару, то в ворота не заходь, а повертай вправо і йди вздовж зовнішнього ряду базару. За рогом десь 2-й чи 3-й магазин.
  Риболов-New - через дорогу від Північного у тій же будівлі де магазин Фуршет. Тільки так само слід обійти - пройти з правого боку й серед ряду магазинчиків десь передостанній. Але там важко зараз застати магазин відкритим. Хлопці бувають нерегулярно і рідко.
  Ця гума є ще на 2-3-х точках Варшавського і Старого базарів - але це, як правило залишки, що лежать просто на вітрині, або у відкритих пакетах і втратили свої властивості...
   
  • Нравится Нравится x 1
 5. Горыныч

  Горыныч Горыня Никитич

  Сообщения:
  1.658
  Симпатии:
  12.463
  Адрес:
  Ровно
  Возраст:
  54
 6. Borka-V

  Borka-V гость Временно заблокирован

  Окунь

  Підкажіть куда поїхати на окуня бажано горохівський район, ну і щуку... ? Машина , лодка, коробка з всякою фігньою і велике бажання є куда підкажіть буду вдячний!:fisher:
   
 7. Sem

  Sem гость Временно заблокирован

 8. Borka-V

  Borka-V гость Временно заблокирован

  Дякую!!

  Ніяк не сподівався на таку швидку відповідь .....В Цегові щуки нема практично нема , сільце за 100 грн за лодку там і плавати нема де тою лодкою(орендатори страх втратили), Хорів дужу цікавий варіант.Дякую за пораду. Я так зрозумів в Хореві безкощтовно і є щука?
   
  • Нравится Нравится x 1
 9. Sem

  Sem гость Временно заблокирован

  Хорів, дійсно цікавий варіант, того року там було взято дуже багато трофейної щуки (6кг 10.200 кг, 18 кг). Та і окунь, не промах. Варто повпиратися в метал, а саме вертушки Меппс 4 і 5 розміру, і всіми любимий Атом, теж не буде зайвий!


  І взагалі, для чого Вам та щука, лодка, і все інше? приїзжайте краще до нас на УХУ http://fishing-ua.com/showthread.php?t=7686
   

  Вложения:

  • SAM_3003.JPG
   SAM_3003.JPG
   Размер файла:
   110,8 КБ
   Просмотров:
   108
  • SAM_3006.JPG
   SAM_3006.JPG
   Размер файла:
   134,4 КБ
   Просмотров:
   108
  • Нравится Нравится x 5
 10. Borka-V

  Borka-V гость Временно заблокирован

  Риба

  Дякую Вам за запрошення !!! Але напевно поїду в горів з фотографій досить цікава і велика водойма! А головне нема орендатора який на вихідні бавиться водою!