1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

ВОПРОСЫ-ОТВЕТЫ

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Ромко, 10 ноя 2008.

1. Sem

Sem гость Временно заблокирован

Мене теж дуже цікаво! Хочу туди поїхати, але не хочеться даремно тратити час! Підскажіть хто що знає по хижаку??????????????????

• Нравится Нравится x 1
  2. Damage

Damage Рыболов

Симпатии:
    77
    Привіт риболови!!! Что скажен, як тамв Жабче, бо кажуть що ставок закрили і запустили карпа?!?!?!

• Нравится Нравится x 1
  3. Damage

Damage Рыболов

Симпатии:
    77
    Так хто-небудь був в Жабче чи ні??? Яка там обстановка???

4. Damage

Damage Рыболов

Симпатии:
    77
    Риболови, є питаннячко: Хто ловив на Стирю ТРОЛЛІНГОМ на яку приманку і що брало, звісно якщо брало) і де саме краще ловити?!?!?! Дякую....

5. tolstui2

tolstui2 гость Временно заблокирован

З Днем рибалки!
    Риболовля на сьогоднішній день стає одним з найпоширеніших та найцікавіших занять, для якого не грає роль ні вік, ні національність, ні географічна приналежність, ні матеріальна забезпеченість, ні стать, ні...

Ото ж вітаємо усіх хто має будь-яке відношення до рибальства, любительського, спортивного, професійного. Бажаємо усім рибалкам:

* - отримувати максимум задовлення від риболовлі
    * - гарних уловів та трофеїв
    * - везіння та удачі
    * - гарної душевної компанії друзів-рибалок
    * - розуміння від близьких та рідних
    * - Ні хвоста, ні луски!

Окреме побажання до свята хотілось висловити стосовно усвідомлення та підвищення загальної рибацької культури, щоб кожен з нас думав та мріяв про майбутнє для нас та наших дітей. Оскільки ситуації на водоймах та рибні запаси у них, досить серйозне питання. Світлого та «рибного» майбутнього усім нам!

Шануймося! З Днем Рибалки!:company:

• Нравится Нравится x 6
  6. Damage

Damage Рыболов

Симпатии:
    77
    Привіт всім рибаклкам: НІ ЧЕШУЇ, НІ ХВОСТА!!!!
    Вмене є проблемка, зламав кінчик на Konger® CorralTM Spin 300/10, ну звісно ж разом з останнім тюльпаном, зламав десь сантиметра 3--5!!! Де можна в Луцьку його полагодити чи купити тюльпан (підібрати) але хороший якійсь???? Допоможіть будь ласка, не хочеться обрізати до наступного тюльпана!

Вложения:

7. Grek

Grek Рыболов

Симпатии:
    2.659
    Я свій спінінг ремонтував на північному базарчику в магазині фортуна рибалки. Там і тюльпан підбируть і кінчик другий вставлять, роблять на совість сам переконався.

8. Borka-V

Borka-V гость Временно заблокирован

Народ доброї ночі скажіть де можна половити щуку на теренах Волинської област,і а то відпустка закінчується а на нормальні рибалці не був?

9. AleXXX

AleXXX Рыболов

Симпатии:
    2.416
    Щуки вистачає чи не в усіх волинських водоймах...це може бути і Зах.Буг, і Стир, Хрінниківське вдсх, Шацькі озера, заплавні водойми Припяті, Стохід, Турія...Можливо, якщо ви чіткіше окреслите свої вимоги щодо доїзду/транспорту/способу ловлі/умов відпочинку, буде легше вам відповісти...

• Нравится Нравится x 2
  10. Damage

Damage Рыболов

Симпатии:
    77
    Привіт всім рибалкам! Допоможіть розібратись з воблерами! Розкрийте таїмницю на які воблерки бере щука на стирю, що скажете про Старицю в Підгайцях, я сам карпятник, хочу спробувати покидати воблерки!?!? Допоможіть плс!!!!

• Нравится Нравится x 1