1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

р.Стир

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Grek, 14 ноя 2008.

 1. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. гость Временно заблокирован

  Мої вітання шановні рибалки.
  Вчора по обіді вискочив на одну із стариць р.Стир, зловив одного шнурка яий повівся на ''Mascot'' від ''Kosadaka'', після фотосесії амністія.
  Фото додаю.
  Фото1515.jpg Фото1520.jpg
   
  • Нравится Нравится x 28
 2. Vadich

  Vadich гость Временно заблокирован

  Виходив підвечір . Вода трошки ніби піднялась, але чиста. Погодка супер. Спочатку швидко пробігся в пошуках жереха, але за цілий вечір його не було майже чути, як це звичайно буває в таку погоду... Основний час джигував. Мав один ударчик під берегом... І вже ніби рибалка разом з сонцем закінчувалася і нічого цікавого .і По дорозі додому обловлюю затоплне дерево з обраткою. І вже в сутінках - шо б ви думали? - ЙААААААААААААЗЗЗЬЬЬ!!!! Вот он!!!!!!
  Не те, щоб риба моєї мрії, але радості хватало... Цього красавца я на спінінг ще не ловив...
  Було в ньому грам 400, з ікрою... Близько хвилини сидів згадував характерні відмінності між язьом і голавльом, поняв , що це таки він. Саме цікаво, що взяв він на темнозелений твістер розміру десь 2,5", мало того на незацепляйку.
  Язь поплив нереститися....
   
  • Нравится Нравится x 9
 3. vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  51
  Симпатии:
  550
  Адрес:
  г.Луцк
  Возраст:
  61
  Доброго усім дня, здоров"я і настротрою шановні колеги...Наболіле, і хочеться розповісти про рибалку в Липі (Хрінниківське вод-ще на Волині, майже початок). Поїхали туди у суботу, після обіду, після провід. Перша рибалка у цьому році з ночівкою. Захотілось юшки рибацької на природі скуштувати. Рибалка у вечері, не ахті, але окунів на юшку натьопали. Ми спінінгуєм. Раділи, коли окунь ганяв малька ввечері, по всій водоймі. І зло брало, коли бачили на човнах браків, які перебирали свої сіті. Вранці, на світанку човнів побільшало, по два чоловіка на кожному, один човен під бенз. мотором. Без страху мужики перебирали свої сіті, в нерест, на човнах і з тяглом. Всім іншим зась, бракам можна. Сітки не виймались, лише перевірялись. Я вже казав, що там в тих краях рибінспекція сама займається браконьєрством, і дає добро деяким на вилов риби у такий спосіб, вони в змові і мають з того зиск. Я був свідком такого масового "контрольного вилову" який споглядав у цих краях. На моє зауваження, щодо цього, мені відповіли, ми рибнагляд і у нас контрольний вилов. У нерестовий період. Закони не діють на ці, так би мовити контролюючі служби. Нас контролювати вони будуть потім. Хоча начеб і не порушую, але щось завжди знайдеться, човен надувний, наприклад не зареєстрований. Щодо рибалки, трошки вполювали, окунів, декілька щук. Добряче змерзли вночі і змокли вдень під дощем, але задоволені. Сама юшка у суботній тихий, зоряний, теплий вечір, була шедевром рибацького мистецтва, біля вогника, романтика... За такі чудові миті у рибацькому житті, я і люблю рибалку.
   
  • Нравится Нравится x 21
 4. vikmen2011

  vikmen2011 Рыболов

  Сообщения:
  51
  Симпатии:
  550
  Адрес:
  г.Луцк
  Возраст:
  61
  Привіт усім, хто любить спінінг, і не тільки...Так, знаю, що треба різати. Я так поступаю, коли попадаю на сіть. Різав дві сітки навіть рибохороні, бірки їхні у мене досі як трофей. Але як я міг дістатись до тих сітей? Адже я не Карлсон, і на човні зараз не виходжу, законослухняний. А з човна люблю спінінгувати, аж жуть...З нетерпінням чекаю кінця нерестового періоду. Вчора теж побував у Липі. Липу я полюбив і облюбував уже давненько. На водойму ми з сусідом попали аж в 12-00 год. Вітерець ніжний, південно-західний, більше схожий на південний. Тепло, наче мало бути усе гаразд, аж ні...Ледь вполювали за дві години по два окунці. Потім почали згущуватись хмарі, щось на кшталт грози. Вітер раптово змінився, почав дути з Липи, ловили ми за фермою. Північнозахідний, більше північний. Сила вітру була добряча. Почав накрапати дощик. Після 15-00 год. побачив, як щука дійшла за слайдером до самого берега, але не взяла. Перейшов на оберталки, мій улюблений вид приманок. Взяв лайтовий спін. і відразу відчув ефект, хоча рідко, але попадались окуні, досить не погані, столові, за двісті грам. Спіймав щучку кілограмовку, теж на оберталку, повозився з легкою палкою, тим паче, що спереду очеретини в воді, а я в черевиках. На остаток, біля 19-00 год. вициганив півкілограмового окуня. Всього окунів 12, дріб"язок відпускав. З мене досить. Жадібність губить фраєра. Рибалкою задоволений. Жалкую, що не маю фотоапарату, до відкриття з човна, думаю придбаю, а на телефон лінуюсь знімати, не якісне фото. В неділю знову поїду в Липу, поки не заросло усе ліліями, кувшинками і кропивкою...

  Добавлено через 32 минуты
   
  • Нравится Нравится x 8
 5. kayot

  kayot гость Временно заблокирован

  Утром завез ребенка в садик и на полчасика заскочил в Боратын - по реке плывет мертвая рыба. я насчитал штук 10-15 экземлярчиков грам так на 300-500 каждый, идентифицировать рыбу не удалось, но разная....грустно!!!!