ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р.Стир

1.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    На пару годин з"їздив сьгодні на старицю в Підгайці. Латаття почало опускатися на дно, з"явилося більше "вікон", але хижак в "отказе" ))). Лише в одному місці побачив, як невеличка щучка провела воблер до самого берега. На повторній проводці вона не витримала і все таки атакувала Ескарду. Причму атакувало жадібно - по самі гланди. Як акуратно не старався вийняти трійник, все таки жабри пошкодив і випускати вже не було сенсу. Вентиляція також не допомогла. Шкода (((. Огляд щучки пояснив чому хижак пасивний - вона вся в п"явках. Стоїть.

Вложения:

• IMG_0141.JPG
      IMG_0141.JPG
      Размер файла:
      353,8 КБ
      Просмотров:
      249
    • IMG_0142.JPG
      IMG_0142.JPG
      Размер файла:
      300 КБ
      Просмотров:
      240
    • IMG_0136.jpg
      IMG_0136.jpg
      Размер файла:
      196,6 КБ
      Просмотров:
      248
    • IMG_0138.jpg
      IMG_0138.jpg
      Размер файла:
      159,3 КБ
      Просмотров:
      304
    • IMG_0137.JPG
      IMG_0137.JPG
      Размер файла:
      391,4 КБ
      Просмотров:
      292
    • Нравится Нравится x 32
  2.  
    IronFish

IronFish Рыболов

Рейтинг:
    825
    Я теж сьогодні вирвався на старицю в Липляни на дві годинки ввечері.Поприїзді на третьому ж закиді щучка на грам 300 спокусилась на сквада натурала.ну думаю зараз буде а нє тут то било. на заході сонця ще отримав два ударчика один реалізував щупаком грамм так на 99 :predator:.Твіч мягкий без пауз.Люди говорять що їм мамки виходили та я їх небачив.Слава спінінгістам!!!

• Нравится Нравится x 16
  3.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Вечір добрий . Сьгогодні після обіду вдалось побувати на одній із стариць Стира , з двох поклівок одну реалізував , результат на фото .
    Фото1116.jpg Фото1119.jpg

• Нравится Нравится x 38
  4.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Пощастило і нам із Андрієм відвідати річку. І хоч були десь біля двох годин, однак свої позитивні враження отримали. В улові один судачок, кілька непоганих клювань того ж судака і кілька матросів.

Вложения:

• Нравится Нравится x 40
  5.  
    B.B.B.

B.B.B. Форумчанин 80 уровня

Рейтинг:
    13.061
    Мали нагоду із товаришем вирватись на річку. Риболовля була спонтанною, однак порадувала осіннім теплом як для календарної зими, кількома тичками і покльовками.
    Результат на фото

Вложения:

• P1220661.jpg
      P1220661.jpg
      Размер файла:
      148,2 КБ
      Просмотров:
      289
    • Нравится Нравится x 32
  6.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Сьогодні рибачив на стариці в Підгайцях. Спочатку розраховував на джиг і відвідний поводок. Після декількох годин безрезультатного полоскання "гуми" вирішив обловити вихід з невеликої ями воблерами. І знову "вистрілила" Ескарда від Евергріна. На черговій дуже повільній проводці ( воблер проводив м"яким твічингом з паузами в 5 - 10 секунд після кожних двох - трьох плавних ривочків) невелика щучка не витримала і все таки атакувала Ескарду. Слідуюча покльовка сталася вже над самою ямкою. Дуже зле і нахальне "щуреня" так різво виривалось - аж не вірилось що на дворі друга половина грудня.

Вложения:

• IMG_0490.JPG
      IMG_0490.JPG
      Размер файла:
      398,1 КБ
      Просмотров:
      180
    • IMG_0491.JPG
      IMG_0491.JPG
      Размер файла:
      277 КБ
      Просмотров:
      194
    • IMG_0492.JPG
      IMG_0492.JPG
      Размер файла:
      419,6 КБ
      Просмотров:
      211
    • IMG_0493.JPG
      IMG_0493.JPG
      Размер файла:
      205,8 КБ
      Просмотров:
      177
    • Нравится Нравится x 29
  7.  
    Ul-лайтер

Ul-лайтер Рыболов

Рейтинг:
    973
    Вчора вдалося вийти на годинку до річки. Дуже гарно, водиця трішки піднялась правда, але на спільний фон це не вплинуло, рибку піймати всетаки вдалось, відразу прив'язав мормишку насадив нарізку кайтечі і приступив до ловлі. Перша точка - затончик, в якому стояла дрібна рибка, практично на кожному закиді бачу як окушок переслідує мормишку, але брати не хоче, усі спроби підвищити частоту коливань приманки вилились лише в один схід смуганя. На п'ятому закиді зовсім не біля берегу відчуваю покльовку, яку всетаки очікував отримати в цьому місці, як для окуня опора сильна, тому розумію - счук.
    Счук правда скромний, але приємно!
    DSC00019.JPG
    Після детального облову "солодкої" точки попрямував далі, де на мене чекало пів години холостих закидів.
    Через що всетаки повернувся назад, і воливив наступну рибку.
    DSC00028.JPG

Коротка риболовля подарувала заряд позитивних емоцій, чого і всім бажаю!
    НХНЧ...

• Нравится Нравится x 36
  8.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Мої вітаня шановні рибалки . Вчора з друзями побували на одній із стариць біля с.Липлян , зловили кілька шнурків яких депортували в Стир , думаю шансів вижити в річці в них буде більше . Пожарили шашличка , випили по пять капель , потравили рибацькі байки і поїхали додому .
    Фото додаю .
    Фото1212.jpg Фото1214.jpg Фото1216.jpg
    Фото1220.jpg Фото1223.jpg Фото1224.jpg

• Нравится Нравится x 39
  9.  
    Kubik

Kubik Рыболов

Рейтинг:
    1.558
    Вчера был Луцке.Ездил к бабушке и в посольство.То взял с собой спининг и попросил родителей высадить меня возле залива.Там меня уже ждал друг который чухнул с работы чтоб половить рыбы.Пацан тренировался забрасывать,что у него не сразу получалось.Вот мы собрали удочки,я показал другу как надо кидать и давай ловить.Малька под берегом море,да и дальше на течение тоже кто-то малька ганяет.Думаю рыбка полюбасику словться.С пятого заброса у меня что-то цепляется.И так нифигово сопротивляется и сходить показавшись на поверхности.Это был окунёк грамм триста.Уже ловить интересней,думаю попрёт.А нифига,залётный какой-то клюнул)Идём дальше уже оптимизма поубавилось,но тут чую кто-то раз долбанул приманку,второй раз и повис.Опять думаю конунь,тока уже поболее.Тягну думаю абыб не отпустить,але то щучка а не кокунь.
    Думаю нормалёк,родители с меня смеялись что делать мне нефиг и бабка тоже.Хоть щучка и маленькая я таких всегда выпускаю,но эту забрал для бабульки.
    Вот и вся рыбалка,за 40 минут две поклёвки,хорошее настроение и ещё на одного рыбацюгу стало больше.Друг загорелся рыбалкой.
    З.Ы.:Плохо конечно что с Толику Ульрталайтеру не получилось половить але думаю ещё половим.Речка у Вас ребята клёвая,похожа на Западный Буг.
    Мой друг, скоро будет тоже ловить)

Вложения:

• Нравится Нравится x 33
  10.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Вечір добрий . Сьогодні з Віталієм "Pallas'' побувіли на р.Стир в районі с.Милуші , незважіючи на погоду кілька годин провели на річці навіть пробували щось зловити , вмени в активі один шнурок і декілька нереалізованих поклівок , Віталік також відмітився щуцером і кількома полосатими .

Фото додаю:
    Фото1256.jpg Фото1255.jpg Фото1258.jpg

Фото1260.jpg Фото1259.jpg Фото1262.jpg

• Нравится Нравится x 33

Поделиться этой страницей