1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

р.Стир

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Grek, 14 ноя 2008.

1. Grek

Grek Рыболов

Симпатии:
    2.656
    Був сьогодні на стариці в Жидичині. Но рибалка почалась ще вчора. Ждав темноти щоб зловити кілька русалів. З великим трудом 10 шт. вполював. Навів будильник на 4 ранку. І так неділя зазвенів будильник, 10 хвилин на збори, 10 хв. на дорогу. Ранок 4.30 тільки закинув третю вудку, як на першу стрімко повело, думав щука чи окунь. Бо линок любить погратись. І от підсічка, а підсак біля машини, кілька секунд і він біля берега. Засікся класно, взяв рукою, а сердечко тьохкає. Получив адреналіну. Перший в цьому році, за 3 рибалки на линка. І поки мій рекорд потянув на 1.34 кг. Потіп ще до 5:30 ще 2 щучкі та 2 окунця. До 7:30 просидів, да нє тупо втикав в поплавкі. Вирішив нарвати лепехі і в 8.00 поїхав додому. Давно Стир не радував мене таким уловом. Всіх з наступаючим святом Трійці.

Вложения:

• IMG0532A.jpg
      IMG0532A.jpg
      Размер файла:
      260,1 КБ
      Просмотров:
      85
    • IMG0535A.jpg
      IMG0535A.jpg
      Размер файла:
      160 КБ
      Просмотров:
      89
    • IMG0529A.jpg
      IMG0529A.jpg
      Размер файла:
      329,2 КБ
      Просмотров:
      94
    • Нравится Нравится x 15
  2. Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Симпатии:
    2.534
    Вчора перевіряв голавлеві грядки на Стирю. Ловив з човна. Голавлик стоїть в перемішку з окунем в притирочку до берега або завалів з дерев. Точність забросу була дуже важливою. Було багато покльовок на падінні приманки. Дуже багато нереалізованих контактів. Голавль бодався, пощипував але не засікався. Якийсь він занадто обережний був вчора... мабуть давлєніє... чи повний місяць )).
    Вже не першу рибалку по голавлю робить тонуча копія 35-го Ріджика - Комбек від "Сєрєбряного ручья". Оригінальні ріджики ловили але набагато гірше. Правда я Комбека власноруч "тюнінгував" коричневим водостійким маркером )). Ріджа який зараз коштує в районі 400-500 грн рука не піднімається "тюнінгувати" )). Непогано також ловив смітівський каміончик.
    Трохи відео з крайньої рибалки:

• Нравится Нравится x 14
  3. Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Симпатии:
    2.534
    Вчора знову ловив сплавом на Стирю. Вода дуже прозора. Виявляється в місцях де я зазвичай сплавляюсь є багато трофейної риби. Здоровезні марени (усачі) майже не реагували на мій човен коли я виплив їм над головами, лише відпливли на декілька метрів в бік. Крупні жерехи-одиночки патрулювали свої володіння і не кидалися навтіки. Вся велика риба вела себе якось розмірено, вальяжно і... якщо так можна сказати -солідно ;) Але атакувати мої ультралайтові приманки крупняк не спішив. Зате всякі голавлі і різні окуні досить азартно покльовували весь день.
    P6160655.JPG P6160641.JPG

P6160645.JPG

Трохи відео з вчорашнього сплаву:

• Нравится Нравится x 13
  4. Grek

Grek Рыболов

Симпатии:
    2.656
    Стир нище Луцька. На живця.

Вложения:

• Нравится Нравится x 4
  5. OlegNovosiolov

OlegNovosiolov Рыболов

Симпатии:
    36
    р. Стырь - Чемпионат области по поплавочной ловле - 13.08.2017, с. Подгайцы, старое русло - Flagman Чемпионат Волынской обл. поплавок, 13.08.17 - соревнования проходили в два этапа, в двух зонах, длительность один световой день, рыбы спортсмены наловили много, но очень мелкой. В целом соревнования удались, организаторам огромное спасибо, все было просто ЗДОРОВО!

imgonline-com-ua-Resize-9vUoomQfl2nKI8LO (Копировать).jpg imgonline-com-ua-Resize-AqrqqYJlSLwMWq (Копировать).jpg imgonline-com-ua-Resize-CQ5oWMkHmH (Копировать).jpg imgonline-com-ua-Resize-pr6rMiqbq2kx (Копировать).jpg imgonline-com-ua-Resize-TBrabYSHozya (Копировать).jpg imgonline-com-ua-Resize-VKXpz9sthoKy (Копировать).jpg imgonline-com-ua-Resize-V8z8x228kW (Копировать).jpg

• Нравится Нравится x 2
  6. OlegNovosiolov

OlegNovosiolov Рыболов

Симпатии:
    36
    ОТЛИЧНОЕ МЕСТО ДЛЯ РЫБАЛКИ И ОТДЫХА - БЕСПЛАТНО - ПРЯМ ПОД НОСОМ - Я И НЕ ЗНАЛ. Поехал пару часов порыбачить на берегу реки в черте города - был удивлен, я думал что рыбалки в городской черте уже нет, оказывается есть рыбалка.

Рыбачил на реке Стырь, г. Луцк на разливе перед мостом, кому интересно координаты 50.742744, 25.308461

Ловил на опарыша, прикормка - пластилин (готовая каша\прикормка) с чесночным вкусом.
    1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG

• Нравится Нравится x 3