ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р.Стир

1.  
    IronFish

IronFish Рыболов

Рейтинг:
    825
    Цікаво що зїв сомік

2.  
    VETAL P

VETAL P Рыболов

Рейтинг:
    818
    Фосфорний манс предатор, вроді 9см

• Информативно Информативно x 4
    • Нравится Нравится x 1
  3.  
    fisherman friend

fisherman friend Рыболов

Рейтинг:
    993
    Не хотів писати такий сухий звіт, але буквально декілька слів про вчорашню мандрівку напишу: вчора виїхали на старицю в Підгайці, але високий рівень води на полях нас трохи злякав ( були взуті не по погоді), хоча спінінгістів та інших рибалок бачили. Вирішили переїхати на більш високе місце за Боратином, дійшли десь на третій точці і з превеликим бажанням взялись спінінгувати аж до самого дощу, заробили всі дружно по черговому нулю, хоча я ще трохи побавився з поплавчанкою в проводку і вимучив аж дві верховодки. Так що треба наступного разу щось змінювати, можливо, руки ...:ага:

• Нравится Нравится x 5
  4.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Сьогодні рибалив на зливі Хрінниківського водосховища нижче ГЕС на Стирю. Голавль всяких - різних чабіків - каміонів не хотів тому я піднявся вище до плотини і на самому зливі на виході з "бурлилки" хотів зловити жереха. Перепробував ріджи 35, 56, 70 -й - нічого. Почав експерементувати і поставив Евергрінівську Ескарду в окуневому кольорі. Заброс на саму бистрину і проводка на знос і спіннінг зігнувся в дугу а фрикціон стравив одразу метрів двадцять лєски. Риба пішла в бистрину і я вже вирішив, що з своїм лайтиком не справлюсь з нею. Але після першого ривка опонент на тому боці зупинився - ні туди ні сюди, а потім помаленьку вийшов до зворотної течії і дав себе підвести до плит. Ним виявився кілограмовий голавль. На маленькі шеди я його ловив, але голавля на 7-ми сантиметрову Ескарду я не чекав. Непередбачуваний він, цей голавль.

Вложения:

• SAM_0183.JPG
      SAM_0183.JPG
      Размер файла:
      538,4 КБ
      Просмотров:
      271
    • SAM_0181.JPG
      SAM_0181.JPG
      Размер файла:
      495,6 КБ
      Просмотров:
      294
    • SAM_0186.JPG
      SAM_0186.JPG
      Размер файла:
      572,1 КБ
      Просмотров:
      298
    • Нравится Нравится x 27
  5.  
    fisherman friend

fisherman friend Рыболов

Рейтинг:
    993
    якось трохи на язя подібний..., чи то такий вгодований, чи просто фотка так вийшла, але те, що гарний - то і слів нема!

• Нравится Нравится x 1
  6.  
    Bliashuk Sergey

Bliashuk Sergey Рыболов

Рейтинг:
    2.863
    Сьогодні половив рибку на зливі Хрінниківського водосховища біля ГЕС. Спочатку обловив заводі з зворотньою течією - там за камінням в засадах сиділи невеликі окуні. Лише в затишку біля дамби за воблером піднявся більш -менш заліковий горбачик. А потім я перейшов на підтоплену площадку біля ГЕС і перевірив бистрину на наявність жереха. Жерех в принципі був, але зустріч зі мною в його плани явно не входила :no: ))). Зате на фаворита сьогднішньої рибалки - 55 Гріді Гатс від Понтуна на проводці на знос влетів непоганий голавль. Вірніше не влетів, а "вплив", бо "влітали" за воблерами сьогодні чайки . Особисто я бачив двох рибаків, які ловили не в річці а в небі. Забавна, я вам скажу, картинка. )))

Вложения:

• SAM_0211.JPG
      SAM_0211.JPG
      Размер файла:
      299 КБ
      Просмотров:
      237
    • SAM_0212.JPG
      SAM_0212.JPG
      Размер файла:
      349 КБ
      Просмотров:
      248
    • SAM_0214.JPG
      SAM_0214.JPG
      Размер файла:
      290,4 КБ
      Просмотров:
      234
    • Нравится Нравится x 19
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  7.  
    fisherman friend

fisherman friend Рыболов

Рейтинг:
    993
    Доброї всім ночі, хочу написати декілька слів про виїзд на одну із стариць р.Стир, а саме про старицю в с.Підгайці. Так от : мав на руках роздруковку руху маршруток, і в 6.45 вже чекав на зупинці по вул.Конякіна, але маршрутка явно не поспішала і була більше ніж за годину від основного графіку. По приїзді на крапку був здивований дуже високим рівнем води навколо самої стариці, і що дуже дивно, ДУЖЕ високою рослинністю на самій водоймі. З моїм арсеналом середньо-важких цяцьок надії залишалось малувато і практика це підтвердила, на допомогу прийшла Aglia-2, що завалялась в коробці якимось чудом з старих часів. Саме на неї був впольований один окунець і ще один його внучатий родич розміром з пальчик, а по щуці нуль повний, хоча, думаю, тим рибалкам, яким цікавий сам спортивний ультралайтовий процес на тому "заповіднику" ( птахів цілі колонії, прямо ВВС , і мальок в ноги б'є) може бути дуже цікаво.
    P.S.: Однозначно не забувайте вейдерси, або прийдеться бовтатись.

Вложения:

• Нравится Нравится x 18
    • Информативно Информативно x 1
  8.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Мої ватання шановне товаариство, сьогодні маючи вихідний пройшовся трохи річкою від с.Липляни до Вишкова вдалось впіймати кілька полосатих і два мега щуцера, один шнурок дуже не хотів фоткатись:D, зрізав флюрик вже на беризі, але нічого йому з того не вийшло, фотосесія пройшла успішно і назад у воду, також пробував половити на стариці там голяк.
    Фото додаю.

Вложения:

• Нравится Нравится x 23
  9.  
    fisherman friend

fisherman friend Рыболов

Рейтинг:
    993
    Декілька слів (вийшло багато )про вчорашню вилазку в Підгайці.
    Вирішив їхати маршруткою ,посидіти з поплавчанками. Прокинувшись раніше потрібного, подумав що декілька хвилин подрімати не буде зайвим, і дуже помилився-бо проспав, і весь, як обішпарений перехоплював маршрутку аж за зупинкою. Всередині маршрутки віддихався і заспокоїв сам себе, що надалі все піде як треба. Та на місті мене чекав неприємний сюрприз: води на полях стало менше, а в каналах рівень піднявся, і мої заброди вже на другому "набрались " по самі холяви. Нічого, думаю, просушусь. На останньому третьому ровові ситуація повторилась, майже перепливши перешкоду, і вже виходячи на землю, -я однією ногою підторможую, а іншою ловлю якусь ямку; секундна справа,- і я по груди уводі...:rjaka: Врятувало, що цигарки і телефон були у нагрудних кишенях. Далі веселіше, на тих місцях, де я хотів заземлитись вже сиділи хлопці, ( прикурив у них, бо своя запальничка скупалась ), і був змушений шукати інше місце, що по тих джунглях дуже непросто. Але знайшов прочищене, побольбався там і сам добряче , але довів його до якогось нормального вигляду. Розклався, розложив одяг на землі, чоботи поставив, закормив, закинув і сиджу в труселях мерзну. Тут і запальничка моя просоха, пташок і жаб слухаю,:smok:-красота. Кльову нуль.
    І, о чудо, десь за годину перша плотвичка на пшеницю спокусилась ( Давно я так не радів упійманій рибі )-ПРОРВАЛО, думаю,переміг карму.
    :doob:-наівно повірив..., але раз в годину все-таки виманював плотвичок і радів, як дитина.
    Одним словом порибалив, як треба. Рибу бачив, з природою поріднився, перезавантаження організму провів, ще й одяг виправ,-одні плюси:zachet:
    P.S. на фото : місце лову, пейзаж в одну та іншу сторони, і безцінні плотвиці.

Вложения:

• Нравится Нравится x 12
  10.  
    fisherman friend

fisherman friend Рыболов

Рейтинг:
    993
    Доброго всім дня. Декілька слів про сьогоднішню прогулянку по Набережній: рівень води значно впав, але доступ до річки ще суттєво обмежений, переполоскав багато приманок, але виманив окунька на 3д-флет кренк від Ю-зурі, щучих покльвок не бачив взагалі.
    В одній заводі подуркував з щучкою розміром з палець, полоскалась прямо в ногах, як ручна.:)Цікаво, що на мене у неї ноль реакції, а приманками її я трохи подражнив:D

Вложения:

• Нравится Нравится x 9

Поделиться этой страницей