1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

р.Стир

Тема в разделе 'Рыбалка в Волынской области', создана пользователем Grek, 14 ноя 2008.

 1. IronFish

  IronFish Рыболов

  Сообщения:
  82
  Симпатии:
  747
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  35
  Цікаво що зїв сомік
   
 2. VETAL P

  VETAL P Рыболов

  Сообщения:
  106
  Симпатии:
  764
  Адрес:
  м. Ківерці
  Фосфорний манс предатор, вроді 9см
   
  • Информативно Информативно x 4
  • Нравится Нравится x 1
 3. fisherman friend

  fisherman friend Рыболов

  Сообщения:
  166
  Симпатии:
  990
  Адрес:
  м.Луцьк
  Возраст:
  34
  Не хотів писати такий сухий звіт, але буквально декілька слів про вчорашню мандрівку напишу: вчора виїхали на старицю в Підгайці, але високий рівень води на полях нас трохи злякав ( були взуті не по погоді), хоча спінінгістів та інших рибалок бачили. Вирішили переїхати на більш високе місце за Боратином, дійшли десь на третій точці і з превеликим бажанням взялись спінінгувати аж до самого дощу, заробили всі дружно по черговому нулю, хоча я ще трохи побавився з поплавчанкою в проводку і вимучив аж дві верховодки. Так що треба наступного разу щось змінювати, можливо, руки ...:ага:
   
  • Нравится Нравится x 5
 4. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  316
  Симпатии:
  2.550
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  46
  Сьогодні рибалив на зливі Хрінниківського водосховища нижче ГЕС на Стирю. Голавль всяких - різних чабіків - каміонів не хотів тому я піднявся вище до плотини і на самому зливі на виході з "бурлилки" хотів зловити жереха. Перепробував ріджи 35, 56, 70 -й - нічого. Почав експерементувати і поставив Евергрінівську Ескарду в окуневому кольорі. Заброс на саму бистрину і проводка на знос і спіннінг зігнувся в дугу а фрикціон стравив одразу метрів двадцять лєски. Риба пішла в бистрину і я вже вирішив, що з своїм лайтиком не справлюсь з нею. Але після першого ривка опонент на тому боці зупинився - ні туди ні сюди, а потім помаленьку вийшов до зворотної течії і дав себе підвести до плит. Ним виявився кілограмовий голавль. На маленькі шеди я його ловив, але голавля на 7-ми сантиметрову Ескарду я не чекав. Непередбачуваний він, цей голавль.
   

  Вложения:

  • SAM_0183.JPG
   SAM_0183.JPG
   Размер файла:
   538,4 КБ
   Просмотров:
   289
  • SAM_0181.JPG
   SAM_0181.JPG
   Размер файла:
   495,6 КБ
   Просмотров:
   310
  • SAM_0186.JPG
   SAM_0186.JPG
   Размер файла:
   572,1 КБ
   Просмотров:
   312
  • Нравится Нравится x 27
 5. fisherman friend

  fisherman friend Рыболов

  Сообщения:
  166
  Симпатии:
  990
  Адрес:
  м.Луцьк
  Возраст:
  34
  якось трохи на язя подібний..., чи то такий вгодований, чи просто фотка так вийшла, але те, що гарний - то і слів нема!
   
  • Нравится Нравится x 1
 6. Bliashuk Sergey

  Bliashuk Sergey Рыболов

  Сообщения:
  316
  Симпатии:
  2.550
  Адрес:
  Луцьк
  Возраст:
  46
  Сьогодні половив рибку на зливі Хрінниківського водосховища біля ГЕС. Спочатку обловив заводі з зворотньою течією - там за камінням в засадах сиділи невеликі окуні. Лише в затишку біля дамби за воблером піднявся більш -менш заліковий горбачик. А потім я перейшов на підтоплену площадку біля ГЕС і перевірив бистрину на наявність жереха. Жерех в принципі був, але зустріч зі мною в його плани явно не входила :no: ))). Зате на фаворита сьогднішньої рибалки - 55 Гріді Гатс від Понтуна на проводці на знос влетів непоганий голавль. Вірніше не влетів, а "вплив", бо "влітали" за воблерами сьогодні чайки . Особисто я бачив двох рибаків, які ловили не в річці а в небі. Забавна, я вам скажу, картинка. )))
   

  Вложения:

  • SAM_0211.JPG
   SAM_0211.JPG
   Размер файла:
   299 КБ
   Просмотров:
   245
  • SAM_0212.JPG
   SAM_0212.JPG
   Размер файла:
   349 КБ
   Просмотров:
   259
  • SAM_0214.JPG
   SAM_0214.JPG
   Размер файла:
   290,4 КБ
   Просмотров:
   242
  • Нравится Нравится x 19
  • Улыбнуло Улыбнуло x 1
 7. fisherman friend

  fisherman friend Рыболов

  Сообщения:
  166
  Симпатии:
  990
  Адрес:
  м.Луцьк
  Возраст:
  34
  Доброї всім ночі, хочу написати декілька слів про виїзд на одну із стариць р.Стир, а саме про старицю в с.Підгайці. Так от : мав на руках роздруковку руху маршруток, і в 6.45 вже чекав на зупинці по вул.Конякіна, але маршрутка явно не поспішала і була більше ніж за годину від основного графіку. По приїзді на крапку був здивований дуже високим рівнем води навколо самої стариці, і що дуже дивно, ДУЖЕ високою рослинністю на самій водоймі. З моїм арсеналом середньо-важких цяцьок надії залишалось малувато і практика це підтвердила, на допомогу прийшла Aglia-2, що завалялась в коробці якимось чудом з старих часів. Саме на неї був впольований один окунець і ще один його внучатий родич розміром з пальчик, а по щуці нуль повний, хоча, думаю, тим рибалкам, яким цікавий сам спортивний ультралайтовий процес на тому "заповіднику" ( птахів цілі колонії, прямо ВВС , і мальок в ноги б'є) може бути дуже цікаво.
  P.S.: Однозначно не забувайте вейдерси, або прийдеться бовтатись.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 18
  • Информативно Информативно x 1
 8. S.T.A.L.K.E.R.

  S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

  Сообщения:
  462
  Симпатии:
  7.891
  Адрес:
  Луцьк
  Мої ватання шановне товаариство, сьогодні маючи вихідний пройшовся трохи річкою від с.Липляни до Вишкова вдалось впіймати кілька полосатих і два мега щуцера, один шнурок дуже не хотів фоткатись:D, зрізав флюрик вже на беризі, але нічого йому з того не вийшло, фотосесія пройшла успішно і назад у воду, також пробував половити на стариці там голяк.
  Фото додаю.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 23
 9. fisherman friend

  fisherman friend Рыболов

  Сообщения:
  166
  Симпатии:
  990
  Адрес:
  м.Луцьк
  Возраст:
  34
  Декілька слів (вийшло багато )про вчорашню вилазку в Підгайці.
  Вирішив їхати маршруткою ,посидіти з поплавчанками. Прокинувшись раніше потрібного, подумав що декілька хвилин подрімати не буде зайвим, і дуже помилився-бо проспав, і весь, як обішпарений перехоплював маршрутку аж за зупинкою. Всередині маршрутки віддихався і заспокоїв сам себе, що надалі все піде як треба. Та на місті мене чекав неприємний сюрприз: води на полях стало менше, а в каналах рівень піднявся, і мої заброди вже на другому "набрались " по самі холяви. Нічого, думаю, просушусь. На останньому третьому ровові ситуація повторилась, майже перепливши перешкоду, і вже виходячи на землю, -я однією ногою підторможую, а іншою ловлю якусь ямку; секундна справа,- і я по груди уводі...:rjaka: Врятувало, що цигарки і телефон були у нагрудних кишенях. Далі веселіше, на тих місцях, де я хотів заземлитись вже сиділи хлопці, ( прикурив у них, бо своя запальничка скупалась ), і був змушений шукати інше місце, що по тих джунглях дуже непросто. Але знайшов прочищене, побольбався там і сам добряче , але довів його до якогось нормального вигляду. Розклався, розложив одяг на землі, чоботи поставив, закормив, закинув і сиджу в труселях мерзну. Тут і запальничка моя просоха, пташок і жаб слухаю,:smok:-красота. Кльову нуль.
  І, о чудо, десь за годину перша плотвичка на пшеницю спокусилась ( Давно я так не радів упійманій рибі )-ПРОРВАЛО, думаю,переміг карму.
  :doob:-наівно повірив..., але раз в годину все-таки виманював плотвичок і радів, як дитина.
  Одним словом порибалив, як треба. Рибу бачив, з природою поріднився, перезавантаження організму провів, ще й одяг виправ,-одні плюси:zachet:
  P.S. на фото : місце лову, пейзаж в одну та іншу сторони, і безцінні плотвиці.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 12
 10. fisherman friend

  fisherman friend Рыболов

  Сообщения:
  166
  Симпатии:
  990
  Адрес:
  м.Луцьк
  Возраст:
  34
  Доброго всім дня. Декілька слів про сьогоднішню прогулянку по Набережній: рівень води значно впав, але доступ до річки ще суттєво обмежений, переполоскав багато приманок, але виманив окунька на 3д-флет кренк від Ю-зурі, щучих покльвок не бачив взагалі.
  В одній заводі подуркував з щучкою розміром з палець, полоскалась прямо в ногах, як ручна.:)Цікаво, що на мене у неї ноль реакції, а приманками її я трохи подражнив:D
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 9