ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р.Стир

1.  
    Хижак

Хижак Рыболов

Рейтинг:
    122
    Не обов'язково чекати дощу, виходь ввечері на город і збирай. Тільки не світи на них сильно бо втечуть.

• Нравится Нравится x 1
  2.  
    Lovetstiney

Lovetstiney Рыболов

Рейтинг:
    0
    Всім дякую за поради, росальніків назбирав. Глянем яким на смак він буде для сома : )

3.  
    diplomat

diplomat Рыболов

Рейтинг:
    278
    Вечором виходив на річку. Найкраще себе проявив на твічінгу Yo-Zuri Aile Magnet S. Кілька минулорічних щучок було відпущено. А в сутінках взяла 2-х кілограмова.

Вложения:

• pike.png
      pike.png
      Размер файла:
      1,5 МБ
      Просмотров:
      186
    • Нравится Нравится x 12
  4.  
    Lovetstiney

Lovetstiney Рыболов

Рейтинг:
    0
    Цікавить питання, хто на що ловить сома ? Бо пробував на виповзка ( дощовий червяк ), так бере сом десь до 2-х кг. А пробував на м'ясо, то жодної покльовки. Буду дуже вдячний за поради на рахунок наживки. Також цікавить питання хто на яку снасть ловить, та яка на Вашу думку снасть приносить найкращі результати.

5.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Мої вітання шановне товариство, перш за все хочу привітати всіх з Днем Незалежності і кілька слів про рибалку вчора з друзякою Зоряном з ранку перед роботою зробили короткий сплав річкою стартували від Маяківського мосту пройшли в низ біля 3км., в улові трохи окунів і один шнурок, весь риб ловився на силікон на шарнірному монтажі бошка 5гр., за винятком двох матросів які повелись на джексенівського карася.
    Фото додаю.

Вложения:

• Нравится Нравится x 26
  6.  
    fisherman friend

fisherman friend Рыболов

Рейтинг:
    993
    Доброго всім дня. Так як святкова рибалка на карася зірвалась, то із задоволенням пристав на запрошення друга прогулятись сьогодні по Набережній. Впало в очі, що вода на досить низькому рівні, рибалок вистачало, хоча бідкались, що на спінінг брати зубата не хоче ( повипитували, що був період, коли брала досить непогано). На живчика "битий" рибацюга взяв щучку на кіля 1,5, ще один з човна виманив на віброхвост натурального кольору зубату, десь, під кіло, у мого товариша така ж зійшла в березі, а я вмовив непоганого окунця на Aiko Humpy. :wo_kakaya:

Вложения:

• Нравится Нравится x 14
  7.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Добрий вечір шановне товариство, сьогодні ніякої рибалки не планував, десь під обід позвонив Віталік В.В.В. запропонував вискочити на р.Стир мене до рибалки довго вмовляти не треба біля 15.30. ми вже на річці, в мени в улові кілька окунців спортивного розміру і один щупачок риб ловився на вагабонд на шарнірному монтажі бошка 3-5гр.
    Фото додаю.

Вложения:

• Нравится Нравится x 30
  8.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Добрий вечір шановне товариство, сьогодні маючи вихідний з друзями Зоряном і Віктором сплавились трохи річкою, десь біля вісьми ми на воді, з перших проводок почав відзиватися на їстивний силікон окунець, ставлю джексенівськоно карася на якого через кілька проводок звабилась щука, трошки бородьби і перша зубата на кукані, щерез деякий час Зорян виловлює такого самого щупака на силікон до обіда мені вдлось взяти ще кілька полосатих, і ще одну зубату на юзурівського 3Д флет кренка і одна зійшла, виходим на берег розводим багатя, готовим смачну юшку по пять капель за рибалку і після смачного обіду дальше на воду, після обіду рибка теж покльовувала мені вдалося взяти щупачка на силікон і мав ще один схід у Віктора три щуки з них дві залікові, Зорян взяв також одну і з одним крокодилом під свист фрикціону поборовся хвилин десять. Час проходить не замітно біля пяти виходим на берег сушим весла і до дому.
    Фото додаю.

Вложения:

• Нравится Нравится x 31
  9.  
    fisherman friend

fisherman friend Рыболов

Рейтинг:
    993
    Доброго всім вечора,хочу написати буквально декілька слів на рахунок сьогоднішньої прогулянки по Набережній: вода здалось падає далі і досить мутна, кльов дуже слабенький, інформації про активність зубатої на тижні немаю. Переполоскали багато різних цяцьок, а клює на різні варіанти білих віброхвостів, аж нецікаво (((. Одна зіййшла в березі,одну щучу покльовку реалізували і ще одну молоденьку оцінили в плані привкусу гуми - привкус нормальний, сліди видно чітко.

Вложения:

• Фото0111.jpg
      Фото0111.jpg
      Размер файла:
      325,2 КБ
      Просмотров:
      186
    • Нравится Нравится x 9
  10.  
    S.T.A.L.K.E.R.

S.T.A.L.K.E.R. Рыболов

Рейтинг:
    8.206
    Мої вітання шановне товариство, вчора з друзями мав нагоду сплавитись річкою риб був дуже прошений в мени в улові кілька окунів які відзивались на їстивний силікон на шарнірному монтажі бошка 4-7гр., за винятком одного полосатого який повівся на флет кренк і один щупачок на 800 гр., був зловлений також на силікон, у Віктора дві щуки одна із них залікова і трохи гарних окунів до яких він зумів підібрати ключик, в Зоряна трохи окунів і три сходи зубатої дві з них шмакадявки, а одна під 1,5 кг., не зоряний день був.
    Фото додаю.

Вложения:

• Нравится Нравится x 14

Поделиться этой страницей