ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р.Стир

1.  
    AleXXX

AleXXX Рыболов

Рейтинг:
    2.632
    В минулі вихідні гостював у родичів у Маневицькому р-ні, і скористався можливістю побувати на р. Стир, поблизу с. Новосілки.
    Стир в цих місцях має звивисте русло, утворює в заплаві численні стариці. Річка тече між крутими берегами, які сильно заросли деревами та кущами, пробратися до води можна не скрізь. На поворотах є чимало глибоких ям, з круговою течією. Вода в річці каламутна, течія в руслі досить потужна.
    З снастей я мав лише спінінг. Але чи то через мою необізнаність з місцевими умовами, чи то через погоду – сонце по-літньому пекло в безхмарному небі, а барометр вже багато днів застиг на позначці 750 – успіху я не добився…Пройшовши по берегу з кілометр, ловив на силікон – як впроводку, так і на класичний джиг, на блешні-вертушки – ефект нульовий. Хоча риби там чимало, вона видавала себе могутніми всплесками на поверхні, були й виходи зграйки окунців за твістером. Товариш ловив на живця, і також безуспішно…
    Загалом, Стир у середній течії не справляє враження великої річки, в тому ж Луцьку він потужніший, ширший. Але цікавих місць для риболовлі там чимало, і збереглися куточки майже дикої природи.
    …А свою невдачу на Стиру ми компенсували ввечері, на сільських ставках-копанках. В яких живуть ось такі симпатичні коропці)))

Вложения:

• DSCN4409.jpg
      DSCN4409.jpg
      Размер файла:
      315,1 КБ
      Просмотров:
      252
    • DSCN4410.jpg
      DSCN4410.jpg
      Размер файла:
      298,2 КБ
      Просмотров:
      283
    • DSCN4411.jpg
      DSCN4411.jpg
      Размер файла:
      320,5 КБ
      Просмотров:
      312
    • DSCN4412.jpg
      DSCN4412.jpg
      Размер файла:
      387,7 КБ
      Просмотров:
      291
    • DSCN4462.jpg
      DSCN4462.jpg
      Размер файла:
      292 КБ
      Просмотров:
      283
    • Нравится Нравится x 20
  2.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    В неділю вирішив поїхати перший раз в цьому році порибалити на кружкі. Тесть зі мною їхати відмовився і поїхав велосипедом в с.Озерце на озеро.
    http://fishing-ua.com/showthread.php?p=55160#post55160
    Починалось все так звечора зловив на живці павуком 9 окунців 3 карасика і кілька синявок, а тесть варив у вечері пізно собі перловку, коли я вже ліг спати то почув запах горілої перловки, одним словом перестарався. Зранку в 6.10 будильник, пішли разом в зал дивитись як човп морду мексиканцю Кличко, і в 7.10 я на старицю Стира поблизу с.Жидичин там на фото видно церкву., а тесть за своїм маршрутом. Приїхав до води, накачав човна і у 8.00 виплив на воду поставив тільки 6 кругів бо вижили тільки карасики та синявки, а окунці всі аж побіліли. Та вже на березі взявся за ловлю на опариша краснопірки. Такого ще небуло шоб не можна було зловити живця десь за півтори годинки було зловлено ще кілька краснопірок і доставлені решта кругів. спочатку було 2 перевертання кругів результат погризяні карасики, но ще живі, опустив їх назад у ваду. Потім знову перевертання підплив витягую е незалікове щуреня на карасика, щож буду чекати. І ось ще одна довгоочікувана покльовка пливу, а круг розмотуеться ловлю кружок підсічка,е, тяну а вона в латаття майже зацеп, але зацеп на дні а щука на поверхні я навитянуту руку достав її, обірвав поводок і витягнув зацелену жилку правда уже без груза, невеличка втрата. Зубаста потянула на 1.4 кг. це вже точно залікова і доречі зловлена на синявку розміром у 10 см. Потім ще кілька безрезультатних клювань і знову бачу як розкручуеться кружок і вимотавши жилку вона тащить кружок за собою, доплив зловив кружок вибрав жилку викягнув ще одну щучку на 900 грамів. і в 13.00 зібравшись поїхав додому. Результат 7 клювань 3 з яких реалізовані. Доречі 2 раз в житті ловлю на кружки. Дуже сподобалось. Раджу попробувати.

Вложения:

• Копия DSC02907.JPG
      Копия DSC02907.JPG
      Размер файла:
      190,2 КБ
      Просмотров:
      268
    • DSC02906.JPG
      DSC02906.JPG
      Размер файла:
      246,3 КБ
      Просмотров:
      250
    • DSC02905.JPG
      DSC02905.JPG
      Размер файла:
      331,8 КБ
      Просмотров:
      261
    • DSC02909.JPG
      DSC02909.JPG
      Размер файла:
      447 КБ
      Просмотров:
      258
    • DSC02910.JPG
      DSC02910.JPG
      Размер файла:
      472 КБ
      Просмотров:
      266
    • DSC02911.JPG
      DSC02911.JPG
      Размер файла:
      464,6 КБ
      Просмотров:
      260
    • Нравится Нравится x 17
  3.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Попередня рибалка безрезультатна. Неділю назад 4 жовтня їздили з тестем в теж саме місце, погода була сонячна та великий вітер результат ні одного клювання, лише час від часу хвиля перевертала кругі.
    В цю неділю 11 жовтня встав в 6.45 та поїхав спочатку по живці. До 8.00 було зловлено 21 карасик і одна синявка. в 8.30 я вже на місці цього разу вирішено було їхати на старицю р.Стир но в інше місце. Накачавши човника і в 9.00 я на воді, погода саме на щуку, похмуро та невеличкий вітерець. Ще на передодні було куплено 2 нових кружка. Правда мої деревяні набагато кращі за куплені штамповані з пінопласту. Десь за пів годинки було розтавлено всі кружки і коли повертався до машини щоб вийти на берег на першому кружку шо стояв на синявку витягнув окунця грам на 200, і згодом ще одну щучку на 1 кг. Потім почав моросити дощик та було ще кілька клювань. Результат 10 клювань 2 збитих живці, 3 кинутих погризяних но ще живих були відпущені один окунець і 4 щучки одна з яких десь 150 грам була відпущена в рідну стихію. Рибалкою дуже задоволений но правда ще втопив "зевника" чи як він називається і в 13.00 поїхав додому.

Вложения:

• DSC02922.JPG
      DSC02922.JPG
      Размер файла:
      527 КБ
      Просмотров:
      221
    • DSC02923.JPG
      DSC02923.JPG
      Размер файла:
      479,5 КБ
      Просмотров:
      232
    • DSC02924.JPG
      DSC02924.JPG
      Размер файла:
      275,7 КБ
      Просмотров:
      238
    • DSC02925.JPG
      DSC02925.JPG
      Размер файла:
      433,1 КБ
      Просмотров:
      253
    • DSC02926.JPG
      DSC02926.JPG
      Размер файла:
      469,2 КБ
      Просмотров:
      259
    • Нравится Нравится x 19
  4.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Все по томуж сценарію шо і в попередню неділю і місце теж саме і живці такіж. Погода супер хмурно без вітру і лише час від часу трішки моросило. Ловили з 8.00 до 13.00 команда, я і мій тесть. Результат 5 клювань один збитий живець, два погризяних і 2 щучки одна з яких відпущена і одна кілограмова.
    Ще бачив знайомих спінінгістів в них на 3 чоловіка 8 щук одна потянула на 3.1кг. Ось така рибалка.

Вложения:

• DSC02933.JPG
      DSC02933.JPG
      Размер файла:
      389,7 КБ
      Просмотров:
      193
    • Нравится Нравится x 15
  5.  
    kayot

kayot Рыболов

Рейтинг:
    111
    а на что спинингисты щук взяли? И где вовбще на старице ловите - кудой можно подъехать сейчас машиной???

• Нравится Нравится x 1
  6.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Якщо бути уважнішим то в попередніх постах згадуеться шо ловили в с.Жидичин. стариць там багато. На шо ловили і де саме в якому місці я думаю шо кожен не захоче розказувати, ну я і не допитувався. На мою думку є вода повинна бути і риба.

• Нравится Нравится x 12
  7.  
    Jura p

Jura p Рыболов

Рейтинг:
    35
    р. Стир

р. Стир м. Луцьк

Вот этот тазик и есть р. Стир?

Ув. Jura p - напишите хотя бы место, где именно была произведена ловля, вид приманки, вес рыби!!!
    Неужели ето так тяжело

Вложения:

• Нравится Нравится x 8
  8.  
    fisherman friend

fisherman friend Рыболов

Рейтинг:
    993
    Привіт колеги ,вчора з друзями їздили на Стир в напрямку Боратина,в бусі нас було дев'ять чоловік,програма стандартна:приїхали,перекусили,переробили новеньким палки і почали ловити.Результат в мене нульовий,і ще у трьох рибаків зі стажем такий самий,а от мій друг Саша приїхав на рибалку з пустими руками (вудку дали,поводок дали,пару віброхвостів дали),а поїде не з пустими,всю рибалку провів біля буса,музика гриміла на все поле,там же і спустився до річки,разок кинув і от вам результат.Як то кажуть везе новичкам і ...,хоча ,може,за це ми і любимо рибалку:applodesments::gi-gi:

Вложения:

• Зобр259.jpg
      Зобр259.jpg
      Размер файла:
      312,6 КБ
      Просмотров:
      271
    • Нравится Нравится x 21
  9.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    Випала нагода в неділю поїхати знову порибалити на кружкі. Компанія я і мій кум. Результат 1 клювання і кинутий живець. Просиділи з 7.30 до 12.00 і поїхали додому. Погода ж саме на щуку легенький вітерець і хмурно іноді дощик, а вона ну ніяк не хотіла. Ще повз нас проходило з 5 спінінгістів у них тоже нічим похвалитись. Ось така справа.

Вложения:

• DSC02958.JPG
      DSC02958.JPG
      Размер файла:
      489,2 КБ
      Просмотров:
      211
    • DSC02960.JPG
      DSC02960.JPG
      Размер файла:
      489,7 КБ
      Просмотров:
      197
    • Нравится Нравится x 16
  10.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.763
    В пятницю добре гульнув на весілі в сусіда, добренько посиділи, чогоб не посидіти під добре накритий стіл, була в меню червона риба, масляна і копчена і ось така гражданка як на фото.Так як в суботу свято Михайла, вітаю всіх причетних. Вирішив з Юрою поїхати на тіж самі стариці в Жидичин. Звісно Юра за рулем, я взяв ше собі пивка зранку прийти до тями і в 7.00 ми качаем човника і на воду. Виставили кілька кругів, ставлю ще одного і він перед самим носом перевертаеться, Юра каже шо я недобре його поставив, але коли витягнув то там була щучка грам на 100. Випустили поставили ще кілька кружків і на берег чекати. Потім було ще кілька покльовок на одній збитий живець, на другій кинутий, на третій видер з морди гачка і ще одну тянув майже підняв в човен і вона як тріпне головою і виплюнула гачок на виглят залікова на кілограм потянула б, був би підсак то взяв би. Результат 5 клювань. Щука вяла була брала живця в рот і стояла дубом через те і сходи.
    Хоча знайомий проходив повз нас то в нього одна грам 600 клюнула то загнала твістер майже в желудок. В 12.00 вирішили збиратись.

Вложения:

• DSC02972.JPG
      DSC02972.JPG
      Размер файла:
      483,7 КБ
      Просмотров:
      224
    • DSC02974.JPG
      DSC02974.JPG
      Размер файла:
      513,6 КБ
      Просмотров: