ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

р.Стир

1.  
    Vadich

Vadich Рыболов

Рейтинг:
    298
    Звіт за середу 28.04.2010
    Близько 9-ї години ранку вийшов зі спінінгом на місця недалеко від дому - Дубнівська - Підгайці. Вода суттєво впала за останні дні, хоча мутна досить після дощів. Хмарно, вітер.. На поверхні води майже ніякої активності риби не спостерігалося. Пробував знайти щуку, але невдало...
    Була в мене колись мрія - зловити судака на Стиру - зловив, роки два тому. Спінінговим бажанням після цього став жерех, який на відміну від судака - завжди є, але зловити його дуже важко...
    Місце з сильною струєю, латунна вертушка №2, сильний удар, 5 хвилин адреналіну і мрія збувається...
    Жерех 2,1 кг. Довжина 60 см. Фото буде пізніше....

• Нравится Нравится x 20
  2.  
    Vadich

Vadich Рыболов

Рейтинг:
    298
    Фото

Ну і фото вдогонку... З річки телефоном і фотоапаратом вдома.

Вложения:

• DSC00567.JPG
      DSC00567.JPG
      Размер файла:
      21,6 КБ
      Просмотров:
      286
    • DSC00566.JPG
      DSC00566.JPG
      Размер файла:
      19,3 КБ
      Просмотров:
      243
    • Жерех 1.JPG
      Жерех 1.JPG
      Размер файла:
      162,5 КБ
      Просмотров:
      257
    • Жерех 2.JPG
      Жерех 2.JPG
      Размер файла:
      256,3 КБ
      Просмотров:
      275
    • Нравится Нравится x 20
  3.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    7 травна Зібрався зарання і в 21.00 були закинуті снасті на сома наживка кілька русалів. но кльову не було тільки один обїдений жробак за вечір. Шось співало цілий вечір квакали жаби ну як оркестр. І бобри плавали як в себе вдома туди-суди і тільки били хвостом як я вставав. Просидівши до 23.15 зібрався додому но по дорозі засів хорошенько на пузо в одній калюжі. Пришлось серед ночі звонити кумові шоб брав підмогу та їхав мене витягувати. Розкатав як доїхати на місце де я засів і в 00.30 ми вже пили пиво (по бакальчику) за те шо не дав мені переночувати на березі Стиру. В неділю їду з кумом в Хрінники половити головня на черешню та хруща, відпишусь відповідній темі.

Вложения:

• 32.JPG
      32.JPG
      Размер файла:
      90 КБ
      Просмотров:
      240
    • 43.JPG
      43.JPG
      Размер файла:
      76,4 КБ
      Просмотров:
      212
    • Нравится Нравится x 14
  4.  
    Gennady

Gennady Рыболов

Рейтинг:
    1.399
    Вчора та сьогодні виїзджав на Стир в районі очисних споруд. Був з 10:00 до 15:00, нічого незловив, навіть тичка небуло. При мені сьогодні на вертушку "Мастер" зловили щучку грам 150 і все. В суботу ввечері казали що біля берега зійшла щука під 5 кг на цю вертушку.
    Хоча їхав за головнем, але спокусити його так і не вдалось, хоч активність його була аж занадто. Нічого не боявся і пригав в метрі біля ніг збираючи комах у воді. Були й великі екземпляри, але всеж штучні голавлеві приманки його не цікавили. Буде час попробую виїхати ввечері.

• Нравится Нравится x 16
  5.  
    Vadich

Vadich Рыболов

Рейтинг:
    298
    В неділю виходив на Стир зі спінінгом. Погода дуже перемінлива була... Ловив з 7:00 до 13:00. Високої активності риби не спостерігалося. Вже думав піду з нулем додому,
    але помітив невеликий сплеск під берегом недалеко від мене. Посилаю туди твістер і з другої проводки сідає щучка. Невелика, але дуже бойка - грам 400. Відпускаю... Далі спостерігався дуже короткочасний вихід жереха, який лупашив під протилежним берегом дуже активно. Але все дійство заняло не більше 15 хвилин... На мої приманки він не повівся... Та й спугнув я його остаточно своїм бомбардуванням... Потім вирішив попробувати спокусити оукнька на МДЖ. Години пів полоскання не дали результату... На цьому ж місці роблю трохи шуму попером, після цього знову проводжу твістерок і таки один полосатий попався. Напевно я його попером з сонного стану вивів. Як варіант тактики при поганому кльві.... Загалом - находився, змучився, отримав задоволення і відпочив одночасно...

• Нравится Нравится x 17
  6.  
    tolstui2

tolstui2 Рыболов

Рейтинг:
    265
    Був пару днів назад з друзями в с. Підгайці, на стариці р. Стир!
    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]!

• Нравится Нравится x 14
  7.  
    Vadich

Vadich Рыболов

Рейтинг:
    298
    Робив короткий разведочний вихід недалеко від дому. Ловив з 11:00 до 13:00 Зловив три окунька на джиг, один з яких був грам 200 і попався на твістер 1,5 д. Далі було ШОУ. Десь так з півгодини жерех почав робити таке... , що навіть не боявся мене і мої намагання його вицепити... Я вже не мав сили хватися, - ставав в повний ріст біля самої води, а він нагло лупив під самими ногами.. Вперся я короче в жереха, за що отримав не реалізований тичок і один адреналінний вихід за приманкою зі сплеском - і промах... Через пів години ШОУ звернулося.. Не було часу далі ловити і я пішов додому... В такі моменти на хвилину віриш, що риби не поменшало останніми роками, вона просто стала обережніша... Як би то воно було так...

• Нравится Нравится x 14
  8.  
    tolstui2

tolstui2 Рыболов

Рейтинг:
    265
    Знайомий казав що "поденка" на стирю вже вилітае! Отведенный поденкам век на самом деле чрезвычайно короток: жизнь длится всего один день, а иногда всего несколько часов. Однако, этому предшествует очень длинный этап развития: год-два личинки поденки живут в воде, причем они могут развиваться и в текучих и стоячих водах, а также в прибойной озерной зоне. Будучи личинками, многие виды поденки зарываются в ил, некоторые плавают в водной среде; причем одни виды питаются исключительно растительностью, другие - являются хищниками.
    Летом, в июне месяце из личинки поденка превращается в крылатое насекомое, жизнь которого продлится всего несколько часов. Весьма интересным является строение поденки: маленькое насекомое обеспечено сложными органами чувств, специальным аэростатическим устройством (роль которого выполняет кишечник), также имеется стержень балансирования. А глаза поденки как будто специально созданы для того, чтобы побольше увидеть за короткие дни жизни. Дело в том, что у поденки семь глаз: передние три глаза имеют строение похожее на человеческое, кроме них есть еще большие боковые глаза, а наверху - пара глаз желтого и рубинового цвета.
    Основной целью короткой жизни поденки является продление своего рода: после спаривания самка откладывает в воду яйца, и тут же, исполнив свое предназначение, поденки умирают.[​IMG]

• Нравится Нравится x 12
  9.  
    Gennady

Gennady Рыболов

Рейтинг:
    1.399
    Проїзжав вечором мостом через Стир біля "Нової Лінії", вже збираються ловці подьонки :)

• Нравится Нравится x 5
  10.  
    Grek

Grek Рыболов

Рейтинг:
    2.759
    Вчора знайомий їздив з компаніею на Стир в район с.Жидичин недалеко від Маяківського мосту, сома ловити. З вечора каже покльовки слабенькі, обїдало червяка. А десь в 22.30 почали брати соміки і до 12.00 а там як обрізало. Показував мені на фото. Його улов 2 шт. Один більший, другий менший разом потянули на 900 грам. У інших кілька густьор з вечора на подьонку.

• Нравится Нравится x 8

Поделиться этой страницей