1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Рыболов. Власть. Законодательство.

Тема в разделе 'Ассоциация Рыболовов Украины (АРУ)', создана пользователем Крока, 29 дек 2008.

 1. mihail135

  mihail135 Рыболов

  Сообщения:
  785
  Симпатии:
  6.666
  Адрес:
  Днепродзержинск
  Возраст:
  62
  Сомнения берут, читая эти цифры. Не знаю как где, а в Днепродзержинске, в рыбном павильоне на центральном рынке, пелингаса было очень много, многим нравится, продавался не плохо. Посчитать, конечно, не могу, но и так понятно, что 150 т., тем более сельди, камбалы калкан, пиленгаса, кефалевых видов, судака, тарани, хватило бы в лучшем случае, на несколько дней торговли.

  Возникает вопрос – откуда остальная рыба? Не думаю, что продавали только в «Днепродыме».
  В этом году не заходил в павильоне не заходил, по этому написал за прошлый.
   
 2. Игорь 1

  Игорь 1 Рыболов

  Сообщения:
  1.164
  Симпатии:
  1.134
  Адрес:
  Украина. Черкассы
  Возраст:
  57
  mihail135, Все наши писания, на этой страничке, безполезная трата времени и нервов. И писать здесь что либо бесполезно - как об стену горохом. Всем известный Крока, предстал мне, как типа посредник который выдает нам все эти законы, статьи. Но... ни разу ни зашел к нам на форумы и ни разу, ни чего не подсказал. Видно же человек не глупый, разбирается, но сидит в "засаде", моя хата скраю, ничего не знаю. Обращайтесь не ко мне, а в соответствующие органы. Не хорошо как-то и после последней переписки, осадок остался :(, да общаться с ним не хочется вообще.
   
  • Нравится Нравится x 3
  • Не нравится Не нравится x 3
 3. mihail135

  mihail135 Рыболов

  Сообщения:
  785
  Симпатии:
  6.666
  Адрес:
  Днепродзержинск
  Возраст:
  62
  Мое мнение – нет людей без «тараканов», и у каждого они свои, разные.

  А если конкретно, скажу о себе, вижу не мало, понимаю что плохо, вроде знаю как надо, а если быть полностью искренним, то не могу представить как выбираться из сложившейся ситуации. Потому как «обломают» по любому. «Большие» люди, удавят за, как им кажется, их копейку. И не отдадут добровольно ничего. Не знаю лично Чистякова, по этому не могу судить о его искренности, но пытается, что-то делать, как-то двигаться.
   
 4. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.109
  Симпатии:
  22.968
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Україна отримає європейську систему сертифікації риби, - Держрибагентство
  Україна є єдиною країною в Європі, де купуючи рибу, споживачі не отримують достовірної інформації де, коли і яким підприємством була виловлена ця риба. Відсутність механізму контролю за виловом і простежуванністю виловленої риби продукує величезний чорний ринок риби, стримує розвиток легальних підприємців, ставить під питання харчову безпеку. Про це повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів на брифінгу 14.06.2017.

  «Сертифікат походження риби та система простежуваності виловів – це ефективний спосіб боротьби з незаконним рибальством. Якщо риба буде виловлена без дозвільних документів, вона не отримає сертифікат. Без сертифікату її неможливо буде продати, ми позбавляємо браконьєрство економічного змісту. Закриваючи ринок для нелегальної риби, ми відкриваємо нові ніші для легальних виробників, для рибних фермерів», - зауважив Ярема Ковалів. Говорячи про економічний ефект Сертифікату, він сказав, що, за оцінками експертів, тіньовий ринок риби в Україні становить щонайменше 150 тис тонн на рік або 6 млрд грн, які вийдуть «з тіні» завдяки сертифікату. Крім того, впровадження Сертифікату має важливу екологічну складову і необхідне для підтримання сталих запасів риби у водоймах.

  Експерт Офісу підтримки реформ Костянтин Дем’яненко відзначив, що в ЄС система сертифікації вважається ключовим фактором для забезпечення простежуваності водних біоресурсів у комерційних операціях. Розробляючи український законопроект, експерти спиралися на досвід Данії, Великобританії, Словенії, Естонії та Норвегії, а також директиви Генеральної Комісії з питань рибальства у Середземномор'ї (GFCM).

  «Закон передбачає створення централізованого механізму електронної звітності про перші операції з переміщення водних біоресурсів та продукції з них. Протягом 24 годин з моменту вивантаження риби з човна на рибоприймальний пункт або з моменту її першого продажу рибалкою переробнику чи торговій мережі, центральна інформаційна система Держрибагентства отримує відповідну електронну звітність. Усі подальші продажі відбуватимуться зі збереженням первинної документації, яка на будь-якому етапі має підтвердити законність походження риб. Сертифікація також стосуватиметься фермерської та імпортної риби», - повідомив Костянтин Дем’яненко.

  Ярема Ковалів додав, що впровадження сертифікату походження риби та системи простежуваності – не справа одного дня. Держрибагентство сподівається, що ВР прийме законопроект до кінця 2017 року і з 1 січня 2018 р. система сертифікації та простежуваності розпочне працювати в Україні. Повномасштабний запуск системи, включаючи електронний портал з інформацією для споживачів, може зайняти до 3-х років. Вся електронна звітність буде забезпечуватись самими суб'єктами господарювання, без залучення до процесу складання звітності державних посадовців/інспекторів, корупційні ризики зведено до мінімуму «Сертифікат матиме виключно електронну форму, кожній партії риби присвоюватиметься власний унікальний номер. Кожен бажаючий, і представник державного органу, і звичайний споживач зможе зайти на спеціальний електронний портал та перевірити законність походження риби», - повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

  ______________________________________________________________________________

  Сертифікація походження риби повинна зупинити браконьєрство в Україні Асоціація рибалок України
  - Введення Сертифікату Походження риби який буде відповідати за легальність походження риби чи рибної продукції одна із складових плану по боротьбі з браконьєрством на вітчизняних водоймах, який ініціює Асоціація рибалок України - говорить голова «Асоціації рибалок України» Олександр Чистяков.

  За його словами, потрібно зробити так, щоб без Сертифікату Походження риби в Україні не можна було жодного «хвоста» продати. Це повинно вивести з тіні увесь об’єм необлікованої виловленої промисловиками риби, також вирощеної рибовиростними господарствами. Сертифікат Походження риби повинен дуже серйозно вдарити по збуту незаконно виловленої риби. Не буде збуту – у браконьєрства не буде фінансового підґрунтя вбивати наші водойми. Займатися браконьєрством втратить сенс!

  Але Сертифікат не є самоціллю. Він знаходиться на верхівки піраміди з необхідних дій щоб подолати в країні браконьєрство. Для того щоб він запрацював в повній мірі треба його підкріпити законодавчо. В першу чергу на законодавчому рівні треба зробити більш жорстке покарання та багаторазово збільшити штрафи за торгівлю незаконно виловленої рибою. Ми про ці кроки говорим майже вісім років поспіль. Сподіваємось, що нарешті громадськість почули!

  Голова Асоціації зауважив, що браконьєрством у нас в країні займаються з різних причин , але одним з основних звичайно є соціальний фактор, який дуже злободенний для жителів прибережних сіл, які не дивлячись на те, що є можливість оформити досить таки прості документи та отримати дозвіл, і квоти. щоб офіційно зайнятися промислом, все таки продовжують виходити на воду не легально, часом в негоду ризикуючи власним життям. Незаконним промислом займалися з стародавніх часів. Але дідок з маленькою сіточкою або топтухой який вирішив зловити три карася на обід внучці - порушник, але не браконьєр. Не він убив наші водойми. Страшні річкам моторизовані бригади браконьєрів з багатокілометровими сітками, які займаються масштабним, мало не промисловим виловом риби. Це вони випалюють рибу в наших річках як напалмом Де починаються гроші, там закінчуються всі моральні та етичні гальма. Ці бригади діють часто під заступництвом якихось чиновників, яким держава доручила охороняти природні ресурси. Ось до цих браконьєрів та до їх покровителів повинні застосовуватися найжорсткіші покарання. Так само необхідно вводити більш жорстку відповідальність за незаконний вилов риби промисловиками. Рибалки - професіонали, яким держава видала ліцензії на право вилову, якщо йдуть на порушення, то роблять це свідомо. Тому і карати підготовлених професійна людей, необхідно суворіше.

  Україна поцілована Богом, в нас 73 тис. річок, 40 тис. озер, 1100 водосховищ, більше 400 тис ставків, два моря. А охороняють всі ці водні простори 980 співробітників рибоохорони. Багато це чи мало? Не можливо ефективно захищати наші водойми таким малим штатом, та ще який і мізерно фінансується. Застарілі катери, машини рибінспекторів поступаються швидкісним імпортним човнам браконьєрів. Через постійну нестачу коштів дуже повільно в регіонах оновлюється техніка в рибоохороні. Місцеві ради на балансі у яких знаходяться водойми не поспішають брати участь у допомозі рибоохороні, а так само у відновленні водойм. – говорить Олександр Чистяков - Не чув, щоб облради випустили в водойми хоча б кілька кілограм аборигенної чи рослиноїдної риби. Природоохоронна у нас фінансується за "залишковим " принципом. Чиновники приходящі на посаду короткочасно хочуть «все і сьогодні», а щось робити заради матері природи не хоче ніхто.

  Вихід з цього становиш є. Треба допомогти зробити вітчизняну рибну галузь самодостатньою.

  Одним з найважливіших завдань на сьогодні, є створення Державного Спеціального Фонду підтримки розвитку рибного господарства. Який буде наповнюватися за рахунок штрафів виписаних порушникам, відсотки від компенсацій за завдану ними шкоду, а так само від сум сплати промисловиками за ресурс. Це дозволить рибної галузі не бути дотаційною. З цього Фонду буде здійснюватися селекція, зариблення водойм, підтримка профільної науки, на охорону рибних запасів та матеріальне стимулювання розвитку рибницьких підприємств та відновлення риболовецького флоту..

  Вітчизняна рибна галузь не повинна стояти з простягнутою рукою під Кабміном або Верховною Радою, вона має бути самодостатньою! – Асоціація рибалок України
  Протягом останніх восьми років Асоціація рибалок України говорить при першій-ліпшій можливості про необхідність створення Державного рибного Фонду. Це позволить зробити вітчизняну рибну галузь самодостатньою, а її фінансування незалежним від депутатів та чиновників, які розподіляють державний бюджет.

  - Щоб почати відроджувати рибну галузь та переформовувати органи рибінспекції та обновляти їх матеріально-технічну базу, для цього зовсім не потрібно стояти з простягнутою рукою, випрошуючи кошти з держбюджету. Залишайте у Спеціальному Державному Фонді відсотки від нарахованих браконьєрам штрафів, а так само частину від компенсацій за завдану ними шкоду, тоді рибінспектор стане отримувати гідну зарплату, з'явиться бензин для рейдів і потужні двигуни для човнів. А найголовніше рибінспектор почне цінувати свою роботу і перестане дивитися в бік пропонованого браконьєрами мішка риби. Рибальська громадськість пропонує саме цей шлях. Нарешті її у владних кабінетах почули - каже глава Асоціації рибалок України Олександр Чистяков - Керівництво Держрибагентства доводить необхідність створення Спеціального Фонду. Але Міністерство фінансів їх доводи поки не сприймає ... Для виконання цього завдання, напевно необхідно, більш широке обговорення і громадське лобіювання цього питання. Тому вважаю правильним, що Держрибагентство до розробки Законопроекту запросило експертів Офісу підтримки реформ. Сподіваюся, що разом з європейськими колегами зможемо пробити "тугі" чиновницькі кабінети.

  Держрибагентство та експерти ЄС розробили концепт Фонду підтримки розвитку рибного господарства
  Рибна галузь України повинна фінансуватися за моделлю європейських країн, коли кошти, що згенерувала галузь направляються на її ж розвиток. Йдеться про цільові програми зариблення, меліорації, наукові дослідження та оновлення риболовецького флоту. Про це повідомив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів, презентуючи 14 червня 2017 р. проект концепції Фонду підтримки розвитку рибного господарства, розроблену спільно з експертами Офісу підтримки реформ «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» (ЄС).

  Експерти Офісу підтримки реформ представили законодавчі зміни, необхідні для створення Фонду. Йдеться про законопроект «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України (щодо розвитку рибного господарства)» та про законопроект «Про внесення змін до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» (щодо розвитку рибного господарства)». Робота над законодавчою ініціативою тривала протягом лютого-червня 2017 року, в її рамках експерти Офісу підтримки реформ проаналізували кращі європейські практики регулювання рибної галузі, провели обговорення законопроекту з підприємцями та експертами галузі.

  «В 2016 році тільки за порушення правил рибальства рибному господарству було нараховано 35 млн грн. збитків, накладено 3,8 млн грн. штрафів. Крім того, є надходження від компенсації за промисловий вилов, днопоглиблювальні роботи. Проте, зараз ці кошти розпорошуються в бюджеті, не використовуються для того, щоб відновлювати рибні запаси. Фонд дозволить використовувати кошти, що генерує галузь на її ж розвиток», - підкреслив Голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

  Ковалів додав, що Фонд має розподіляти кошти за прозорою для суспільства процедурою. Звіти про діяльність Фонду та витрачені кошти мають регулярно оновлюватися та бути відкритими в режимі он-лайн.

  Наповнюватися Фонд буде за рахунок плати за спеціальне використання водних біоресурсів, адміністративних стягнень за порушення законодавства про охорону водних біоресурсів, відшкодування шкоди тощо.

  Залучений експерт Офісу підтримки реформ «Підтримка впровадження сільськогосподарської та продовольчої політики в Україні» Єгор Лучинкін повідомив, що практика існування подібних фондів підтримки рибної галузі широко використовується в Європі. Зокрема, існує Європейський фонд морського та рибного господарства, програма фінансування рибальства Словенії у 2016-20 рр., Латвійський фонд рибного господарства, що успішно функціонує з 1992 року.

  Довідка про Фонди підтримки та розвитку рибного господарства в Європі:

  В ЄС функціонує Європейський фонд морського та рибного господарства із загальним бюджетом у 8,6 мільярдів євро. Кошти з нього перерозподіляються на локальні програми країн-членів ЄС.

  Зокрема, на програму фінансування рибальства Словенії у 2016-20 рр. було виділено 32,6 млн євро, що спрямовані на розвиток рибного фермерства, підвищення конкурентоспроможності та рівня професійних знань в секторі та розвиток риболовецьких громад завдяки диверсифікації професійної діяльності.

  Поряд з Європейським фондом морського та рибного господарства в ЄС також існують локальні фонди, наприклад, Латвійський фонд рибного господарства успішно функціонує з 1992 року. Фонд наповнюється за рахунок доходів від компенсації за промисловий лов, реалізації конфіскованих знарядь лову та незаконно добутої риби, плату за оренду водойм та плата за ліцензію на лов, пожертвувань фізичних та юридичних осіб, а також коштів, які нерезиденти вкладають в міжнародні проекти рибного господарства і проекти розвитку рибного господарства в Латвії.

  ****​
  А поки що наші річки перетягнути браконьєрськими сітками І не останню роль у тому, що браконьєр відчуває себе вільготне на наших водоймах грає дуже м'яке законодавство і повна невіра у невідворотності покарання за скоєний злочин – вважають в Асоціації - Ті штрафи за вбивство наших річок нікого не лякають і швидше насмішка, ніж реальне покарання за ту шкоду, що наноситься природі. Фактично не застосовується кримінальне покарання за скоєні злісні злочини із застосуванням електроструму, вибухонебезпечних або отруйних речовин, які несуть масову загибель всього живого в водоймах. Як що б за такі варварства перед природою давали конкретний термін, можливо багатьох це примусило б замислитися. Мізерні штрафи за браконьєрство не в змозі його зменшити, а тим більше зупинити ​

  ― У першу чергу необхідно зробити браконьєрство економічно невигідним, - вважає Олександр Чистяков. - Потрібно піднімати штрафи і посилювати покарання за вбивство природи "до небес". Щоб браконьєр знав: хочеш взяти в руки сіті ― готуйся продати "хату", щоб виплатити штрафи і компенсацію за завдані збитки. Хочеш взяти в руки електровудку - "суші сухарі", адже за масове вбивство риби однозначно повинне бути кримінальне покарання.

  Також голова Асоціації рибалок України наголосив, що потрібно багаторазово підняти штрафи за реалізацію нелегально виловленої риби та продаж незаконних знарядь лову.

  ― Необхідно вибити фінансовий фундамент з під браконьєрства, посиливши покарання за торгівлю незаконно виловленою рибою та забороненими знаряддями лову - додав Олександр Чистяков - З браконьєрством потрібно боротися всім світом! Це наші водойми! І нам на них наводити порядок! Не прилетить блакитний вертоліт з чарівником і не вирішить відразу всі проблеми. Ми всі повинні зрозуміти, що несемо відповідальність за свої річки. І тому якщо ви побачили правопорушення на водоймах, негайно повідомляйте про це на телефони "Гарячої Лінії" природоохоронних або правоохоронних служб. Нагадуємо безкоштовну «Гарячу Лінію» Держрибагентства 0-800-50-52-50. Розумію, що можливо зараз "телефони" держорганів працюють через пень колоду, слабо реагуючи на дзвінки. Але це тому що дзвінки поодинокі. Якщо буде шквал повідомлень, це змусить чиновників від природоохорони на них реагувати і сумлінно виконувати свої обов'язки. Дуже важливий громадський контроль за водоймами і над роботою природоохоронних структур.
   
  • Нравится Нравится x 8
 5. Бриз

  Бриз Рыболов

  Сообщения:
  168
  Симпатии:
  287
  Возраст:
  53
  Доброе утро Александр!У меня к вам вопрос,что это за вид деятельности??Сейчас в данное время на Орельском водохранилище Харьковской области в союзе не честных людей(это я мягко выражаюсь) был"создан режим"Согласно ксерокопиям которые я видел,документами это назвать сложно,был утвержден очередной беспредел,утвержденный каким то Киевским ведомством не успел рассмотреть,(документы мне дали посмотреть"одним глазом").Так вот эти документы определяют,заметьтьте только права режимщика(режим для меня слово нарицательное,ассоциируется только с концентрационным лагерем Маутхаузен и не иначе,я с ним еще перед революцией столкнулся,и вот снова нас посетила,"большая радость"Так сказать "завоевание"прав человека и гражданина Украины)..Дальше по сути так.В этих документах режимщику разрешено использовать все,в плоть до ятеров,неводов и сетей,не указаны только электроудочки,такой себе феодализм.Каснемся прав рыболовов любителей,согласно толкования этих псевдо "хозяев".Мы не имеем права выплывать на лодках,выделена береговая полоса,для любительского лова, не пригодная для рыбной ловли.Тоесть нахождение на этом водохранилище,возможно лишь в качестве наблюдателей за вновь образовавшимся беспределом.Растолкуйте пожалуйста,что сие значит,и до каких пор,будут издеваться над людьми.К стати режим был утвержден без согласия людей,а зачем спрашивать у быдла,я думаю по другому и не звучало.Как все напоминает старое,уже почти забытое..С ув Александр.
   
  • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  • Информативно Информативно x 1
 6. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.109
  Симпатии:
  22.968
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Уважаемый Александр!

  На Орельском водохранилище зарегистрировано СТРХ - специальное товарно-рыбное хозяйство, которое действует согласно Режима. В этом документе определяется, как должна вестись на водоеме хозяйственная деятельность, а так же права и обязанности пользователя. Режим разрабатывает научное учреждение (аккредитованное), в данном случае - это Институт рыбного хозяйства Украины Национальной Аграрной Академии Украины.

  СТРХ предусматривает, что пользователь будет зарыблять (прописано количество, виды и размерный ряд зарыбка. За процессом зарыбления должна следить Комиссия в которую входят представители Госэкоинспекции, рыбоохраны, местных Советов и сотрудники научного заведения написавшего Режим. Так же на зарыблении могут присутствовать представители общественности. Зарыбление считается состоявшимся после подписания Акта всеми сторонами), проводить мелиоративные работы (выкос излишней растительности в природных нерестилищах, если водоему необходимо на какой-то его части акватории дноуглубление, то оно проводится согласно Проекта), а так же пользователь имеет право на промышленный вылов рыбы в данном водоеме (ее количество (лимит) строго регламентирует Режим). Так же в Режиме обязано быть прописано отношения между пользователем и любительской рыбной ловлей. Как правило в Режиме указывается, что пользователь имеет право устанавливать плату за лов рыбы (сумму платы определяет местные органы рыбоохраны), при этом пользователь обязан предоставить места для бесплатного лова категориям граждан для которых законодательством это предусмотрено. Разрывается Режим СТРХ после двух-трех грубых нарушений этого Режима со стороны пользователя. При этом в каждом случае дается определенное время пользователю на исправление зафиксированного Протоколом рыбоохраны нарушения Режима. (На данный момент по стране аннулированы ряд Режимов СТРХ. В частности одно из самых крупных на озере Сасык в Одесской области (24 000 га.). Режимы СТРХ утверждаются и расторгаются исключительно Государственным Агентством рыбного хозяйства Украины.

  Постоянно идут разногласия между пользователями и рыболовами любителями на почве, за какую рыбу можно брать плату, а за какую нет. По закону если пользователь запустил в водоем рыбу, то она считается его собственностью. Возникает вопрос, а что делать с аборигенной рыбой, которая благополучно была в этом водоеме до появления данного пользователя. Эти дебаты порой приводят к силовому противостоянию, причем с обеих сторон. Как правило "умный" пользователь, понимая это, не устанавливает плату за любительский лов с берега. Это делают "особо жадные", которым мало рыбы выловленной сетями. Кстати в Режиме четко указывается размерный ряд, и какие орудия лова может применять пользователь, а так же их количество, согласно разрешенному к вылову видовому и количественному составу рыбы.

  Фактически все водоемы страны считаются "рыбохозяйственными". Ни кто не отменял "продовольственную программу". Поэтому создавались СТРХ исходя из логики, что "уставший" водоем Режим СТРХ восстановит, и он вновь начнет полноценно давать рыбную продукцию. К сожалению, действительность гораздо печальнее. Дельцы берут самодостаточные водоемы, богатые рыбными запасами, делают на них Режим СТРХ, и становясь "князьками" грабят их. Подчеркиваю, что первоначально идея создания СТРХ была иной и должна была служить водоему в его восстановлении. Но, сегодня эту идею извратили и трактуют только для личного обогащения.

  Возвращаясь к Орельскому водохранилищу. Режим СТРХ на нем инициировала местная власть. Никаких сложностей к доступу информации о пользователе, Режиму по данному водоему в органах рыбоохраны не должно быть. Никто не запрещает рыболовной общественности контролировать выполнение этого Режима (совместно с органами рыбоохраны или самостоятельно). И сигналить о его нарушениях (если таковые будут).

  Хочу еще раз подчеркнуть, что идея создания Специальных товарно-рыбных хозяйств первоначально касалась исключительно "убитых" водоемов. Режимы подразумевали восстановление в них численности рыбьих стай. Но реалии жизни все поставили с "ног на голову" и сегодня идет тотальный грабеж рыбного ресурса. При этом создание СТРХ не предусматривает согласование с местными общинами, так как порой водоем находится в границах нескольких и более районов. (СТРХ могут создаваться как на замкнутых водоемах, так и на частях акватории водоемов (водохранилищ). Создание СТРХ не предусматривает аренду земель Водного Фонда).

  А слово "режим" и мне режет уши. Но, он так называется потому, что должен жестко прописывать Правила хозяйственной деятельности, не вредящие конкретному водоему.

  С уважением
   
  • Нравится Нравится x 8
 7. Бриз

  Бриз Рыболов

  Сообщения:
  168
  Симпатии:
  287
  Возраст:
  53
  Уважаемый Александр!Спасибо за ответ!Мне все понятно.Скажу потому,что молчать я не могу в силу моей гражданской позиции.
  Я иногда задаю себе вопрос,а случайно ли все это создавалось?С начала 90 были только воровские схемы и нечего другого,по сей день,приходится признать,это все продолжает"успешно"работать.Люди некто и это правда,вот это действительно так сложилось.
  Я все время чувствую себя как побитая собака и большинство людей также.Если я не прав,пускай меня поправят.Как можно чувствовать себя полноценным гражданином своей страны Украины,без чистового воздуха,без берега чистой реки,без своего родного леса(который тоже уже допиливают) просто без доминирующих делков-аферистов и заметьте на государственном уровне..Как жить??Как жить где нет элементарной справедливости и соблюдения Конституционных прав.Нет веры в завтрашний день.Неужели люди которые занимаются государством не видят,где находятся элементарные социальные очаги напряжения.Что это не желание или не компетентность?То и другое есть преступление против своего народа,по другому это не надо называть,вещи надо называть,своими именами..Я уже взрослый человек и полностью даю отчет своим слова.ГАНЬБА!!!
   
  • Нравится Нравится x 3
 8. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.109
  Симпатии:
  22.968
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Понимаю, и разделяю Вашу боль. Но, реалии таковы, что мы с Вами сегодня живем в эпоху "дикого бизнеса" формирующего свое состояние не взирая ни на какие моральные принципы.

  Разворовывается все... Такое ощущение, чтобы остановиться этим людям нужно дойти до предела при этом разграбив все до основания.

  Очень большая наша беда - это квотное распределение должностей (во всех областях управления и хозяйствования). По партийной линии или на "родственной" основе группами лиц назначаются "свои". Которые в последствии "будут зарабатывать деньги" для своих ставленников. Пока в отрасли не придут профессионалы со своими Программами, до этих пор будет творится бардак и хаос сопровождающий тотальное разграбление.

  Наверное, все это нужно пережить... А чтобы чиновники не чувствовали себя полностью безнаказанно и не теряли "берега", и нужен общественный контроль.

  В конце концов все будет хорошо! Я верю в это.

  С уважением

  P.S. Уважаемый Александр! Большая просьба, давайте наше обсуждение перенесем в переписку личных сообщений, так как оно никак не касается Раздела в котором мы его начали.
   
 9. Старый бродяга

  Старый бродяга Рыболов

  Сообщения:
  841
  Симпатии:
  726
  Адрес:
  Днепр, Васильковка, заграница
  Возраст:
  64
  Наверное есть местные депутаты, которых вы избираете, как бы это ни было обидно.
  Не обошлось без санкционирования изменения статуса водоема местной властью.
  Обращайтесь к своим депутатам, пишите коллективные письма по данному вопросу.
  На форуме излить обиду легче всего, но дальше работать надо.
  Т.е., вы подняли вопрос, теперь собирайте таких же недовольных, пишите коллективное письмо, сначала в местный совет, потом в район, далее в область.
  На каждое письменное обращение вам будут обязаны давать письменный ответ, с указанием реквизитов решений местного совета и заключения "какого-то Киевского ведомства".
  Найдите сведущего в законах человека, он вам подскажет.
  Если нарушены права жителей населенного пункта или района, то сможете обратиться в прокуратуру на предмет проверки решения местного совета на соответствие законодательству Украины.
  У вас с начала 90-х были "воровские схемы", но Кучму переизбирали на второй срок. Да и по Янеку много недовольных нынешней властью плачет, типа сам воровал, но и нам давал.
  Не пытайтесь добиться возможности украсть, добивайтесь возможности ловить рыбу законно в пределах разрешенных норм.
  И не более того.
   
  • Нравится Нравится x 4
 10. Бриз

  Бриз Рыболов

  Сообщения:
  168
  Симпатии:
  287
  Возраст:
  53
  Это у меня были схемы?Это я пытаюсь украсть?У кого,и что я пытаюсь украсть?Знаете советы давать не трудно,я и сам их могу раздать не один десяток.Трудно выполнить то,что должны выполнить все.Только нет этих всех обиженных,когда нужна поддержка.А на диване стрелять из калаша и закапывать врагов,ну вообще не проблема.