1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Рыболов. Власть. Законодательство.

Тема в разделе 'Ассоциация Рыболовов Украины (АРУ)', создана пользователем Крока, 29 дек 2008.

1. КотикМуркотик

КотикМуркотик Рыболов

Симпатии:
    914
    Майбутнє за молодими, принциповими і мотивованими. Чи є у нас такі? Є. І не обов'язково їм йти працювати в рибоохорону, вони і так роблять багато. І як кожен буде потрошку робити, буде діло. Просто вірю, що буде.
    А на рахунок легальних браконьєрів - то бізнес, і він легальний. Гадаю кожен, хто має гроші і хоче зайнятися подібним ділом, може оформлювати папери, комплектувати "флот" і зашибати нереальні бабки. :company:

• Нравится Нравится x 2
  2. Игорь 1

Игорь 1 Рыболов

Симпатии:
    1.009
    Але, у цього легального бізнеса, є і темна сторона. Свої сітки, і меншим вічком, перелови, які здаються оптовикам та на ринки. А це дуже багато риби.

3. КотикМуркотик

КотикМуркотик Рыболов

Симпатии:
    914
    Все може бути. Сусід мій все життя займався, зараз займається його син. Як їздив на старенькому Опелі Омега, так і їздить, іржава бляшанка. Будинок будував, так і не добудував, не накрив, бо мабуть не було чим, вже так років з десять стоїть недобудова. Рибу, знаю що продають зразу на березі, що і як не знаю. Інший сусід їздить на бусі ФВ, побудував, але не будинок, і не котедж. Не голі і не босі. Справа сезонна, що за сезон накрав, те весь рік і їдять. Але живі, мабуть є що їсти.

• Нравится Нравится x 1
  4. Игорь 1

Игорь 1 Рыболов

Симпатии:
    1.009
    Це мабуть залежить від того, яку дільницю акваторії виділили, :)тобто, на яку грошей вистачило у хазяїна.
    У Черкасах, одні пливуть на водосховище, а інші прямо в місті, перекривають фарватер. На сітках навіть прапорців та буйків немає.

• Нравится Нравится x 1