1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

Рыболов. Власть. Законодательство.

Тема в разделе 'Ассоциация Рыболовов Украины (АРУ)', создана пользователем Крока, 29 дек 2008.

 1. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Серцево-легенева реанімація

  Утоплення – одна з форм механічної асфіксії, що розвивається в результаті попадання рідини в дихальні шляхи, або внаслідок ларингоспазму і припинення дихання, чи з зупинкою серця в результаті психічної (страх) і рефлекторної дії (удар об воду, холодовий шок). У цьому випадку невідкладна допомога людині повинна бути спрямована на якнайшвидше відновлення дихання і кровообігу.

  Витягши потерпілого з води, необхідно:

  - швидко очистити верхні дихальні шляхи від піску, мулу та водоростей, для чого, ставши на праве коліно покласти потерпілого вниз обличчям його черевом на своє ліве стегно, лівим передпліччям натиснути на спину, щоб вивільнити від води та сторонніх предметів дихальні шляхи, одночасно пальцями правої руки вичищати порожнину рота;

  - одночасно з очищенням ротової порожнини подразнювати корінь язика та глотку пальцями, щоб викликати блювання, яке прискорить відновлення життєвих функцій;

  - покласти потерпілого на спину так, щоб голова була відкинута назад для розправлення дихальних шляхів, для чого підкласти під шию валик з одежі, дитячий рятувальний круг тощо;

  - визначити наявність дихання протягом 5 секунд;

  - якщо дихання відсутнє, почати робити штучну вентиляцію легень потерпілого способом « з рота в рот » ( штучне дихання) затиснувши ніс;

  - при відсутності пульсу водночас із штучним диханням виконувати непрямий масаж серця;

  Штучне дихання виконується одночасно з непрямим масажем серця при всіх нещасних випадках: ураженнях електрострумом, тяжких травмах, отруєннях, утопленні та інших, якщо настала клінічна смерть. Непрямий масаж серця роблять так: ритмічно, сильними, різкими поштовхами, надавлюють м’якими частинами долоні обох рук, вдавлюючи груди на 3-4 см, руки швидко знімають, щоби груди швидко випрямилися. Ритм таких дій – 60-80 надавлювань за хвилину. Серцево-легеневу реанімацію необхідно проводити так: одне вдування (штучна вентиляція легенів) через кожні 5-10 сильних, ритмічних поштовхів на грудну клітину

  ( на грудину між ребрами в районі серця) і цей цикл повторювати до появи ознак дихання і серцебиття;

  - разом з реанімацією проводити зігрівання тіла розтиранням.

  Одночасно з наданням допомоги необхідно викликати швидку медичну допомогу або якнайшвидше, не припиняючи реанімації, доставити потерпілого до лікувального закладу.

  Своєчасне та кваліфіковане надання необхідної допомоги потерпілому допоможе врятувати життя людини.

  Головний фахівець з охорони праці Херсондержрибоохорони
   

  Вложения:

 2. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Любишь заниматься браконьерством – люби и штрафы платить

  10 миллионов гривен. Именно на такую сумму может наполнится государственный бюджет браконьерами которые незаконно вылавливают рыбу. В этом году увеличили существенно суммы компенсаций за нанесенный ущерб.
  А если будет принят Законопроект о увеличении штрафов за браконьерство, который сегодня проходит согласования в Комитетах Верховной Рады, то тогда будет ожидаться еще одна масштабная волна наполнения бюджета браконьерами.


   
 3. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Верховна Рада схвалила законопроект про аквакультуру

  Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону «Про аквакультуру» (№9571). За ухвалення відповідного рішення проголосували 299 народних депутатів з 407, зареєстрованих в сесійній залі.
  Законопроектом передбачено, що об'єктами відносин в аквакультурі є всі складові частини виробничих процесів, науково-технічного та фінансового забезпечення аквакультури, а також право на здійснення рибогосподарської діяльності в аквакультурі та всі види продукції аквакультури. Суб'єктами відносин в аквакультурі є органи державної влади, що здійснюють регулювання цієї господарської діяльності, органи місцевого самоврядування, юридичні та фізичні особи, діяльність яких пов'язана з аквакультурою.

  Державна політика у сфері аквакультурі є складовою частиною державної аграрної та соціально-економічної політики, спрямованої на розвиток рибогосподарського комплексу з метою забезпечення продовольчої безпеки України в умовах екологічно безпечного природокористування. До повноважень Кабінету міністрів України в аквакультурі належать формування та забезпечення здійснення державної політики в сфері аквакультури; затвердження загальнодержавних програм з селекційно-племінної справи в аквакультурі, штучного розведення (відтворення), вирощування водних біоресрусів, їх використання, збереження біорізноманіття та з інших напрямів розвитку аквакультури тощо.

  До повноважень центрального органу виконавчої влади з питань аграрної політики та продовольства в аквакультурі належать визначення пріоритетних напрямів розвитку аквакультури, узагальнення практики застосування законодавства, розроблення пропозицій щодо його вдосконалення та внесення в установленому порядку проектів законодавчих актів, актів Президента України, Кабінету міністрів України на розгляд Президенту України та Кабінету міністрів України; затвердження порядку здійснення рибогосподарської меліорації водних об’єктів (їх частин) тощо.

  Методологічне керівництво збирання та опрацюванням звітних даних щодо виробництва продукції аквакультури здійснює центральний орган виконавчої влади у галузі рибного господарства.

  Передбачено, що суб'єкти аквакультури мають право на користування рибогосподарськими водними об'єктами (їх частинами), рибогосподарськими технологічними водоймами, землями водного фонду для здійснення аквакультури на недискримінаційних умовах у встановленому законодавством порядку; власність на об'єкти аквакультури, вироблені з використанням власних матеріально-технічних ресурсів, а також на доходи від їх реалізації; проведення робіт з рибогосподарської меліорації водних об'єктів (їх частин), які використовуються з метою здійснення аквакультури тощо.

  Об'єкти аквакультури можуть перебувати в державній, комунальній і приватній власності.

  Рибогосподарська діяльність в аквакультурі здійснюється на підставі ліцензії на ведення аквакультури на визначених рибогосподарських водних об’єктах (їх частинах) у порядку, затвердженому Кабінетом міністрів України.
   

  Вложения:

  • ВР.jpg
   ВР.jpg
   Размер файла:
   18,8 КБ
   Просмотров:
   151
 4. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  В связи с принятием Нового Положения о общественных инспекторах рыбоохраны утвержденного приказом Министерства аграрной политики Украины 24 февраля 2012 года №83, Главрыбвод проводит изъятие удостоверений общественныъ инспекторов рыбоохраны выданных до принятия Нового Положения. Перерегистрация общественных инспекторов будет начата после завершения реорганизации в органах рыбоохраны.  Затверджено Наказ Міністерства аграрної політики
  та продовольства України
  від 24.02.2012 № 83


  Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
  15 березня 2012 р. за № 401/20714

  ПОЛОЖЕННЯ
  про громадських інспекторів рибоохорони

  I. Загальні положення

  1.1. Це Положення розроблене відповідно до статті 58 Закону України «Про тваринний світ» та статті 10 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів».

  1.2. Громадський контроль у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів здійснюють громадські інспектори рибоохорони (далі - громадські інспектори) за їх згодою.

  1.3. Громадські інспектори призначаються центральним органом виконавчої влади у галузі рибного господарства України та його територіальними органами.

  1.4. Діяльність та контроль за роботою громадських інспекторів здійснюються центральним органом виконавчої влади у галузі рибного господарства України та його територіальними органами рибоохорони, які:

  - здійснюють підбір громадських інспекторів;

  - проводять інструктажі та семінари;

  - забезпечують нормативно-правовими актами;

  - координують роботу громадських інспекторів, ведуть облік проведеної роботи;

  - спрямовують роботу громадських інспекторів шляхом видачі планів та наказів на певні види робіт;

  - надають практичну допомогу в організації та проведенні рибоохоронних рейдів;

  - підводять підсумки роботи громадських інспекторів за рік.


  II. Порядок призначення громадських інспекторів

  2.1. Громадськими інспекторами можуть бути громадяни України, які досягли 18 років.

  2.2. Громадянин, який бажає бути громадським інспектором, подає до центрального органу виконавчої влади у галузі рибного господарства України або до відповідного територіального органу рибоохорони заяву, подання організації, підприємства або установи, що його рекомендує, або письмове клопотання державного інспектора рибоохорони.

  2.3. Громадські інспектори відповідно до поданої заяви призначаються спеціально уповноваженою особою центрального органу виконавчої влади у галузі рибного господарства, керівниками територіальних органів рибоохорони після проходження ними співбесіди.

  2.4. Громадські інспектори отримують посвідчення громадського інспектора рибоохорони встановленого зразка, який наведено у додатку 1 до цього Положення.

  Облік посвідчень громадських інспекторів ведеться у журналі спеціально уповноваженою особою центрального органу виконавчої влади у галузі рибного господарства України або у відповідному територіальному органі рибоохорони.

  2.5. Посвідчення громадського інспектора за підписом осіб, визначених у пункті 2.3 цього розділу, видаються строком на один рік із щорічним продовженням за позитивними результатами роботи.

  2.6. Громадський інспектор діє в територіальних межах повноважень органу, що видав посвідчення.

  На кожного громадського інспектора ведеться картка обліку проведеної роботи громадським інспектором рибоохорони, форма якої наведена у додатку 2 до цього Положення.

  2.7. Громадські інспектори здійснюють контроль у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів без звільнення від основної роботи та додаткової оплати праці.

  2.8. Стимулювання громадських інспекторів, які беруть активну участь у здійсненні контролю у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, здійснюється відповідно до законодавства.


  IІІ. Координація діяльності громадських інспекторів

  3.1. Кожний громадський інспектор працює у взаємодії з державним інспектором рибоохорони і під його керівництвом у межах відповідного територіального органу рибоохорони.

  3.2. Спеціально уповноважена особа або державний інспектор, за якими закріплений громадський інспектор:

  - надає йому практичну і методичну допомогу з питань здійснення громадського контролю у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів;

  - координує його діяльність;

  - проводить з ним навчання, регулярні інструктажі з охорони праці та техніки безпеки, ознайомлює його з нормативно-правовими актами, які регулюють здійснення громадського контролю;

  - залучає його до участі у перевірках виконання вимог законодавства у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів рибодобувними підприємствами, установами та організаціями (незалежно від форм власності), громадянами, які здійснюють вилучення водних біоресурсів.


  V. Права та обов’язки громадських інспекторів

  4.1. Громадські інспектори мають право:

  - спільно з працівниками органів рибоохорони брати участь у проведенні перевірок дотримання вимог законодавства у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів рибодобувними підприємствами, установами та організаціями (незалежно від форм власності), громадянами, які здійснюють вилучення водних біоресурсів;

  - разом з працівниками органів рибоохорони доставляти осіб, які порушують законодавство у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, до міліції чи в приміщення виконавчого органу сільської, селищної ради, якщо особа порушника не може бути встановлена на місці вчинення правопорушення;

  - проводити у випадках, передбачених законом, фотографування, звукозапис, кіно- та відеозйомку як допоміжні засоби для попередження і розкриття порушень законодавства у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів;

  - брати участь у підготовці для передачі до суду матеріалів про відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок порушення законодавства у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, і виступати як свідки;

  - роз'яснювати громадянам вимоги законодавства у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів.

  4.2. Громадські інспектори зобов'язані:

  - дотримуватись вимог чинного законодавства під час проведення рейдів і перевірок;

  - виконувати покладені на них завдання;

  - подавати органу рибоохорони, який призначив громадського інспектора, щорічний звіт про проведену роботу не пізніше 1 січня наступного за звітним року.


  V. Позбавлення повноважень громадського інспектора

  5.1. Орган, що призначив громадського інспектора, правомірний позбавити його права виконувати обов'язки громадського інспектора з вилученням посвідчення у разі:

  - ненадання щорічного звіту;

  - негативної оцінки роботи;

  - учинення громадським інспектором порушень законодавства у галузі охорони, використання і відтворення водних біоресурсів, а також протиправних дій під час виконання обов'язків громадського інспектора.

  5.2. Рішення про позбавлення права виконувати покладені обов'язки громадського інспектора з вилученням посвідчення приймається особою, яка призначила громадського інспектора, або керівником (його заступниками) центрального органу виконавчої влади у галузі рибного господарства.  Директор Департаменту тваринництва
  Міністерства аграрної політики та продовольства України
  А.А. Гетя
   
  • Нравится Нравится x 13
 5. Филин

  Филин Рыболов

  Сообщения:
  710
  Симпатии:
  3.652
  Адрес:
  Кривой Рог
  Крока, что несет нам "обгрейт" в сфере рыбнадзора и есть ли какието гарантии что выше упомянутые посты не займут корыстные люди и т.д?
   
  • Нравится Нравится x 1
 6. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Внимание! НЕРЕСТ!!!!
  Согласно Приказа Государственного Агентства рыбного хозяйства Украины от 28.3.2012
  «Про заходи щодо встановлення весняно – літньої заборони на лов водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах України в 2012 році» государственные бассейновые Управления и главные управления охраны, использования и восстановления водных живых ресурсов обозначили сроки и установили весенне-летний запрет на промысловый лов водных биоресурсов на период нереста рыбы в зависимости от гидрометериологических условий и по рекомендациям научных институтов.
  ****
  Создание комфортных условий для нереста рыбы в этот период имеет большое значение для возрождения рыбного богатства наших водоемов.
  В этот час рыбоохранные, правоохранительные органы и общественность объединяют свои силы и усилия для усиленного режима охраны нерестовищ и рыбьих стай. Так же для помощи рыбе выставляются штучные искусственные нерестовые гнезда, усиливается контроль за сточными водами, уровнями воды в водохранилищах и многое другое.

  Но, не смотря на эти жесткие экстраординарные мероприятия, браконьеры все равно не прекращают свою варварскую воровскую работу, даже не задумываясь о том, что своими действиями в этот святой для рыбы период наносят всему рыбьему поголовью наибольший ущерб.

  Поэтому обращаемся ко всем неравнодушным к судьбе наших водоемов, к рыболовам любителям с просьбой, немедленно сообщать на телефоны «Горячих Линий» о фактах браконьерства.

  Помните, что наше не безразличие поможет сберечь и приумножить рыбье поголовье! Будет рыба – будут живы водоемы!

  З повним переліком наказів територіальних управлінь Держрибоохорони можна ознайомитися тут.

  С полным перечнем Приказов (числами, картографией) по всей стране можно познакомиться здесь:
   

  Вложения:

 7. виталий_

  виталий_ гость Временно заблокирован

  j
  ответа так и непоследовало!!?
   
  • Нравится Нравится x 1
 8. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Понад 5000 громадських організацій об’ єднались
  в Екологічний Рух «Зелена Україна»

  На Всеукраїнському з’їзді громадських організацій, який відбувся 8 квітня у Києві понад 5000 громадських організацій, проголосили про об’єднання суспільних сил для вирішення екологічних проблем від яких залежить майбутнє здоров'я і життя нації. З цією метою на з'їзді було проголошено створення Екологічного руху України «Зелена Україна», який згуртує зусилля усієї української громади і влади, незалежно від професійної чи політичної приналежності на боротьбу за чисте довкілля. Лідером руху було обрано голову Державного агентства рибного господарства України Віктора Дроника.

  За його словами, сьогодні держава під впливом громадськості починає переорієнтовувати вектор розвитку країни зі споживацького на вектор цивілізованого співіснування з природою. Але наше довкіллю сьогодні потребує негайного порятунку. Такий порятунок можливий лише за потужної підтримки об’єднаної громадськості.

  На думку керівника Асоціації рибалок України одного з ініціаторів створення Екологічного руху України Олександра Чистякова, незважаючи на те, що на з’їзді зібрались представники абсолютно різних напрямків громадської діяльності, вони, усвідомлюючи відповідальність перед суспільством, зроблять усе заради чистого майбутнього нашої країни.

  В зборах взяли участь представники виборних, владних органів та відомі науковці.

  З’їздом визначено найактуальніші завдання перед Президентом, Урядом та Верховною Радою України в соціальному та екологічному напрямках на найближчий період, а також створені громадські комісії, які будуть не тільки моніторити виконання кожного із оголошених завдань, но і приймати безпосередньо участь по їх втіленню в життя.

  Прес-служба СГОУ «Велика Рада»
   

  Вложения:

 9. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Понад 5000 громадських організацій об’ єднались
  в Екологічний Рух «Зелена Україна»
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 13
 10. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.094
  Симпатии:
  22.946
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Кабмин хочет разрешить приватизировать озера
  Землевладельцам позволят отбирать у людей доступ к озерам.
  Сейчас вода в прудах теоретически принадлежит украинцам
  Минэкологии планирует изменить Водный кодекс, таким образом, чтобы позволить владеть на правах частной собственности водой озер и прудов.

  Согласно действующему Водному кодексу, водные объекты могут предоставляться исключительно во временное пользование. Однако Земельный кодекс позволяет местным советам или органам исполнительной власти бесплатно отдать физлицу в собственность замкнутый водоем площадью до 3 га при условии его размещения в пределах земельного участка, принадлежащего физлицу на правах частной собственности.

  Иными словами, человек может иметь в собственности землю под озером или прудом, но сама вода принадлежит украинскому народу.

  В предлагаемой же редакции указанной статьи Водного кодекса прописана упомянутая норма Земельного кодекса, которая позволяет владеть на правах частной собственности водными объектами до 3 га в пределах частного земельного участка.


  СПРАВКА

  Конституция Украины. Статья 13. Земля, ее недра, атмосферный воздух, водные и иные природные ресурсы, находящиеся в пределах территории Украины, природные ресурсы ее континентального шельфа, исключительной (морской) экономической зоны являются объектами права собственности Украинского народа. От имени Украинского народа права собственника осуществляют органы государственной власти и органы местного самоуправления в пределах, определенных настоящей Конституцией. Каждый гражданин имеет право пользоваться природными объектами права собственности народа в соответствии с законом.

  ****

  P.S. Удивляет несколько вещей:

  1) инициатор Законопроекта – Минэкологии???? Неужели правду говорят, что Министерство по охране окружающей среды пора переименовать в Министерство по выдаче квот и лицензий на использование этой среды?

  2) Совсем недавно в Англии принят Закон "О ВОДЕ" (а мы знаем, как внимательно и осторожно англичане подходят к законотворчеству, и поэтому у них полноценно работают Законы принятые столетия назад). Вода в этом Законе признана СТРАТИГИЧЕСКИМ объектом. В частности в Законе прописываются разрешенные нормы суточного потребления населением воды. Перерасход карается штрафом. Ну и так же более четко и жестко выписаны статьи по защите водных ресурсов.

  Исходя из вышеизложенного не понятен тот факт, что когда в мире все больше и больше говорят о нехватке пресной воды на планете, и даже строят прогнозы того, что в недалеком будущем вода будет на вес золота, так почему же у нас хотят этот стратегический ресурс, мягко говоря «разбазаривать»???? полностью теряя над ним государственный контроль? Неужели Адамов, Беляев, братья Стругацкие были не «фантастами», а провидцами? Они описывали будущее в котором воздух, вода это ТОВАР?
   
  • Нравится Нравится x 15