ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
 1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Флудилка Полтавской области

Рыбалка на водоемах Полтавской области
 1.  
  prarobik

  prarobik Рыболов

  Сообщения:
  216
  Адрес:
  Кременчуг
  Рейтинг:
  2.384
  Возраст:
  29
  Мабуть дело не в приманках, а в самом месте.
   
  • Улыбнуло Улыбнуло x 5
 2.  
  Sergei Carpov

  Sergei Carpov Форумчанин 80 уровня

  Сообщения:
  920
  Адрес:
  Santa Clara-California USA
  Рейтинг:
  11.135
  Возраст:
  53
  Привет всем кременчужанам!!!Вот читаю отчеты каждый день-у меня один вопрос-куда пропала команда из старожил профессионалов рыболовов таких как Серега Карасик Юра Гаврила Олег Коротя Мулятина Алексы Сомики????????
  Неужели никто не рыбачит-наверно рыбачат только писать не хочется или пропал к форуму интерес....Да хоть пару слов с фото и то как то узнаешь о Днепре и Псле хоть что то.Ведь команда неплохая и дружная-что пошло не так???????Напишите хоть в личку-что да почем...:ch::ch:
   
 3.  
  Станиславович

  Станиславович Рыболов

  Сообщения:
  907
  Адрес:
  г.Полтава
  Рейтинг:
  2.682
  Возраст:
  53
  С Юрой и Олегом МОА рыбачили на прошлые выходные. Где отчет - не знаю. Может, точно

   
  • Нравится Нравится x 2
 4.  
  Korotia

  Korotia Специалист по хищнику...

  Сообщения:
  1.108
  Адрес:
  г.Кременчуг-Молодежный
  Рейтинг:
  9.422
  Возраст:
  42
  Серега,с командой все гут,ловим и будем ловить!:присоединяюсь: Просто нет трофеев,а писать про ладошечных карасей , тарань и недомерков судаков нет смысла,щука пока неловится.Лично я, на бель уже практически нехожу,я ж специалист по хищнику!:somyara::padstulam:
   
  • Нравится Нравится x 5
 5.  
  Ben

  Ben Рыболов

  Сообщения:
  19
  Адрес:
  Кременчуг
  Рейтинг:
  151
  Возраст:
  Нова постанова уряду не дозволить орендарям водойм знущатися з людей

  З 1 липня в Україні діє новий порядок оренди водойм. Він визначається «Типовим договором оренди водних об’єктів», що затверджений постановою Кабінету Міністрів від 29 травня цього року, - пише Урядовий кур’єр. - Особливість типового договору — те, що за ініціативи Прем’єр-міністра до нього внесено пункт щодо обов’язковості забезпечення вільного доступу до цих водойм пересічних громадян: «Передача в оренду водного об’єкта здійснюється без обмеження права загального користування, якщо інше не визначено законом».

  До речі, аналогічну вимогу висуває й чинний Водний кодекс у ст. 51: «Орендарі водного об’єкта зобов’язані передбачити місця для безоплатного забезпечення права громадян на загальне водокористування». Але кодекс не передбачає покарання за невиконання цієї вимоги. Тепер же ситуація змінилася: оренду можна скасувати у разі невиконання умов договору.

  Отже, постанова чітко зазначає, що орендар ставка чи озера не має права забороняти людям купатися у водоймі. А також рибалити, плавати на човнах, здійснювати забір води без застосування споруд або технічних пристроїв (наприклад, на полив) тощо.

  Нова постанова має зняти соціальну напругу, особливо в селах.

  Адже є чимало прикладів, коли людей, які самі ж ці ставки копали, охорона не підпускає до берега на гарматний (точніше, пістолетний або автоматний) постріл. Доходило і до побиття, і до смертовбивства.

  Тепер же озброюйтесь номером «Урядового кур’єра» за 27 червня (стор. 19–20) і з посиланням на Прем’єр-міністра сміливо прямуйте до улюбленої ковбані. А як не допоможе читання вголос — викликайте міліцію, пишіть скаргу до органу виконавчої влади або місцевого самоврядування з вимогою розірвати угоду про оренду. Копію — до прокуратури (бажано рекомендованим листом з повідомленням про вручення).

  Цим типовим договором буде визначено перелік заходів із покращення екологічного стану водойми. Про це на ініційованій Українською екологічною лігою прес-конференції «Нова водна політика України» повідомив заступник голови Держводагентства Олексій Чунарьов. Він також нагадав, що серед сюрпризів цьогорічної повені були і такі неприємні, як прорив гребель ставків. «Знайти орендарів цих водойм (а саме вони мали стежити за технічним станом гідроспоруд) було дуже складно. А притягти до відповідальності взагалі неможливо, — зазначив О. Чунарьов. — Але тепер цьому покладено край». У типовому договорі прописано також відповідальність орендарів за збитки, завдані третім особам внаслідок експлуатації водойми.

  Постанова стала одним із документів, у яких відобразилося бачення нової водної політики України Радою національної безпеки й оборони, Президентом та урядом. У спеціальному указі Президента зокрема декларуються такі важливі принципи, як басейновий підхід, інтегроване управління водними ресурсами, заборона для промпідприємств вводити тимчасові відхилення від санітарних норм, застосування економічних механізмів стимулювання водоощадних технологій.

  За інформацією Олексія Чунарьова, також готується законопроект зі змінами до Водного кодексу, де серед інших новацій буде введено законодавче поняття «санітарні витрати річки», тобто той мінімальний рівень, який повинна мати водна артерія для свого функціонування як живого комплексного утворення. Регламентуватиме новий закон і діяльність басейнових рад, які на сьогодні, на жаль, не мають достатніх механізмів впливу на функціонування наших водойм.
   
  • Нравится Нравится x 5
  • Информативно Информативно x 4
 6.  
  Magalon

  Magalon *Bilogorodka Fishing*

  Сообщения:
  2.145
  Адрес:
  Київська область.
  Рейтинг:
  10.809
  Возраст:
  51
  Нова постанова уряду не дозволить орендарям водойм знущатися з людей
  Написано гарно...А в реаліях все навпаки:(
   
  • Нравится Нравится x 1
 7.  
  ribolyub

  ribolyub Рыболов

  Сообщения:
  448
  Адрес:
  Кременчуг
  Рейтинг:
  1.547
  Возраст:
  51
  Это смотря КТО арендатором окажется... Если ИХ человек, то тут ты прав, а если не ИХ тогда отгребет по полной программе!
   
 8.  
  ne7v

  ne7v Рыболов

  Сообщения:
  109
  Адрес:
  Кременчуг
  Рейтинг:
  302
  Возраст:
  • Информативно Информативно x 2
 9.  
  Karasik

  Karasik Рыболов

  Сообщения:
  1.128
  Адрес:
  Кременчуг
  Рейтинг:
  6.437
  Возраст:
  41
  После чистки его на свету просматривают и потом еще в сильно соленую воду бросают, но возникает вопрос, а не проще ли его не брать?
   
  • Нравится Нравится x 1
 10.  
  ribolyub

  ribolyub Рыболов

  Сообщения:
  448
  Адрес:
  Кременчуг
  Рейтинг:
  1.547
  Возраст:
  51
  Серега! Если все перестанут брать окуней, они начнут сбиваться в огромные стаи :фигасе: %) и что пираньи начнут от злости грызть резиновые лодки тех кто их ловит и выпускает!:злой: Что делать тогда будем?:D
   
  • Улыбнуло Улыбнуло x 2
 Поделиться этой страницей