Катушки Катушка под ультралайт

Тема в разделе 'Все о спиннинге', создана пользователем Толик, 26 янв 2009.

  1. RomLam

    RomLam Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.086
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    31
    Хм....Вже геть заплутався я в цих катушках, тепер вже три варіанти: Daiwa Legalis, New Nasci, Revros MX.
     

  2. Plagus

    Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

    Сообщения:
    6.713
    Симпатии:
    21.576
    Адрес:
    Александрия
    Возраст:
    65
    Рома, я ранее давал ссылку http://www.daily-fishing.ru/snasti/reels/daiwa_legalis/ на популярное разъяснение по Легалису-Ревросу ,
    на практике разницы не заметишь ,
    а что Дайва или Шимано это уже дело вкуса в данном конкретном случае :)
     
    • Нравится Нравится x 3
  3. cultik

    cultik Рыболов

    Сообщения:
    318
    Симпатии:
    398
    Адрес:
    Зазим'я
    ИМХО.Если бы выбор стоял,между Легалис и Реврос МХ,брал бы Легалис.Металл однако :)
     
    • Нравится Нравится x 3
    • Улыбнуло Улыбнуло x 1
  4. RomLam

    RomLam Рыболов

    Сообщения:
    160
    Симпатии:
    1.086
    Адрес:
    Рівне
    Возраст:
    31
    А якщо між Legalis і New Nasci?
     
  5. Nikko7

    Nikko7 Рыболов

    Сообщения:
    2.620
    Симпатии:
    8.070
    Адрес:
    г.Белая Церковь;Киевская обл.
    Возраст:
    60
    На У.Л.-естественно New Nasci.
     
    • Нравится Нравится x 3
  6. def

    def Рыболов

    Сообщения:
    392
    Симпатии:
    1.125
    Адрес:
    Черновцы
    Возраст:
    50
    \

    Раніше також собі їв мозок з приводу що купити...Дивіться, все не так складно.
    У Дайви типорозмір більший за шимано, тобто робити на це поправку, а далі поїхали:
    1. якщо ловимо виключно на ультралайт (не упористі воблери вагою до 3 грам, МДЖ до 3 грам, микроколебалки та вертушки до 3 грам) - по шимано можно брати 1000 або с2000 або с2000s, по дайві - до 1500 розміру
    2. якщо ловимо на ультралай-лайт лайт (не упористі воблери вагою до 5-7 грам, МДЖ до10 грам, микроколебалки та вертушки до 5 грам) - по шимано можно брати 2000 або 2500, по дайві - від 2000 до 2500 розміру
    3. далі - катушки вже від 3000 й вище.

    Daiwa Revros то є нащадок Daiwa Legalis'а з тим зауваженням, що з Revros'a прибрали металевий корпус та одягли його у пластик зробивши ще декілька змін. Думаю, що не виникає сумнівів, що метал надійніше, а різниця у вазі не дуже велика.
    Nasci також найдешевша з модельного ряду Shimano, на яку варто звертати увагу за те, що вона має нескінчений гвинт, впевнено працює з тонкими шнурами, має збалансовану вагу та розумну ціну.

    Власне моя думка, що Shimano c2000s на ультралайт, а Daiwa 2500 на лайт.

    Раджу прочитати мої повідомлення про наски, реврос та легалис на цьому форумі - це не важко зробити через пошук, оскільки я пройшов ту стежку, по якій зараз рухаєтесь Ви. Тому й раджу прочитати, щоб не набити шишок та й не витрачати багато часу на пошу потрібної інформації...
    Дивіться, хоча б це http://fishing-ua.com/showthread.php?p=128448#post128448
     
    • Нравится Нравится x 6
  7. cultik

    cultik Рыболов

    Сообщения:
    318
    Симпатии:
    398
    Адрес:
    Зазим'я
    Мені важко відповісти,тому що я шиманіст:)
    Спробую...
    Якщо для мікроджига,для твічення улових міношок-мабуть Нью Наскі С2000S.Цієї котушки,буде достатньо.Хоча для цих приманок,у мене Рареніум 2500S.
    Коли будете використовувати-кренки та і ще і діпові,вертушки,може захочеться причепити джигу трохи важчу.
    Тоді подумав би,про Легаліс 2004.Вона хоч і важча(250гр.)але там і пара міцна.У таких Дайвах,пара однакова у котушках розміром від 1500 до 3000.
    Десь приблизно-таке.
    З повагою.
     
    • Нравится Нравится x 3
    • Информативно Информативно x 1
  8. golf3

    golf3 гость Временно заблокирован

    Подскажите кто знает в чем различие в New Nasci 2000 и 2500 (кроме веса самой кати)какими весами по джигу можно работать той и той катухой чтобы ее не увалить за сезон?Ответ желателен аргументированный.
     
  9. Plagus

    Plagus всё ещё ловлю рыбу Команда форума

    Сообщения:
    6.713
    Симпатии:
    21.576
    Адрес:
    Александрия
    Возраст:
    65
    Размер механизма разный - вот вся аргументация :)
    и у НН нет чистого размера 2000, есть компакты, которые тысячники ,
    по хорошему, чтобы жила долго и счастливо, уловую я бы нагружал грамм до 8, 9-ти ,
    2500 размер грамм до 25, факультативно до 28-ми .
     
    • Информативно Информативно x 3
    • Нравится Нравится x 2
  10. cultik

    cultik Рыболов

    Сообщения:
    318
    Симпатии:
    398
    Адрес:
    Зазим'я
    Нигде не видел,Нью Наски 2000.Есть-C2000S,а это тысячник с увеличенной шпулей.У него слабее пара,чем у 2500-го и он не расчитан на большие нагрузки.
    С ув.
    P.S.Пока писал,Сережа ответил.
     
    • Нравится Нравится x 1