1. Как я поймал 30кг рыбы за 1 день Читать.

ДОСКА "ПОЧЕТА". (Мы их должны знать в лицо).

Тема в разделе 'Ассоциация Рыболовов Украины (АРУ)', создана пользователем Крока, 11 фев 2009.

 1. student

  student гость Временно заблокирован

  • Нравится Нравится x 16
 2. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Черкаські рибінспектори знищують… павуків
  11.08.2011

  Упродовж кількох останніх тижнів інспектори головного управління Держрибоохорони в Черкаській області спільно з громадкісью провели кілька рейдів, у ході яких виявили та знищили 26 павуків.

  У цьому випадку павуки – це аж ніяк не комахи. Це такі хитромудрі саморобні пристрої для масового вилову риби. Вони стаціонарні, зроблені капітально, з підмостками, балками, шківами й лебідками для підйому сіток. Найбільше їх на Росі в проміжку між Сахнівкою Корсунь-Шевченківського району та Межирічем Канівського – там, де русло річки дуже вузьке.

  Павуки настільки широкі, що подекуди перекривають усе русло. За один підйом у сітці опиняється до сотні кілограмів риби.

  – Упіймати на гарячому власників таких павуків досить складно, бо вони не чатують на місці, а витягують свої сіті, зазвичай, у присмерку, – каже інспектор рибоохорони Сергій Шевченко. – Побачити ті пристрої можна лише з річки, бо вони заховані в густих чагарях, і з берега їх не видно. Демонтувати їх теж непросто – потрібне спеціальне обладнання.

  За словами Сергія Івановича, своїми павуками браконьєри завдають шкоди рибним запасам Росі щодня, та найбільше – під час нересту, коли риба йде на нерестовища в мілководне гирло річки.

  На данний час інспектори знищили 26 павуків.
   

  Вложения:

  • Паук.jpg
   Паук.jpg
   Размер файла:
   30,2 КБ
   Просмотров:
   377
  • Нравится Нравится x 22
 3. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Браконьєрський улов вже оцінили в 7 665 гривень, але це ще не все...
  11.08.2011

  120 кілограм риби – такий незаконний улов браконьєра, затриманого інспекторами відділу оперативної роботи Головрибводу в спільному рейді з громадкісью на Каховському водосховищі.

  10 серпня інспекторами відділу оперативної роботи Головрибводу в ході відпрацювання оперативної інформації на Каховському водосховищі в районі с.Князе-Григорівка, Великолепетиського району Херсонської області, було затримано громадянина Тимченко М.В. При огляді човна виявлено заборонені знаряддя лову – сітки мисинові 8 шт., та рибу в наступній кількості: плітка 659 шт., карась – 30 шт., судак 3 шт., лящ 25 шт. Загальна вага незаконного улову 120.7 кг. Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 7 665 грн.

  Складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.. 85 ч.4 Кодексу про Адміністративні правопорушення. Матеріали будуть передані в правоохоронні органи для вирішення питання притягнення порушників до кримінальної відповідальності.

  Промислові браконьєри...
  У цьому ж районі було зафіксовано порушення ТОВ „Фрегат”, ланковий Швед В.І. правил ведення промислового лову – сітками з меншим від дозволеного розміру вічка. При огляді було зафіксовано 2 сітки, які підлягають під класифікацію як заборонені знаряддя лову, та 26,3 кілограми риби (плітка – 112 шт., карась 53 шт., судак 1 шт. ). На відповідальну за лов особу складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.. 85 ч.4 Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Складений протокол буде направлено в територіальні органи рибоохорони для розрахунків збитків завданих рибному господарству України.

  Матеріали по обох справах будуть передані в правоохоронні органи для вирішення питання притягнення порушників до кримінальної відповідальності.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 25
 4. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  На рибалку по-дорослому: з промисловими сітками

  11 серпня на Каховському водосховищі працівниками рибоохорони було затримано двох громадян, які ловили рибу промисловими сітками.

  11 серпня о 6 годині ранку на Каховському водосховищі інспекторами Херсондержрибоохорони було затримано двох мешканців с.Качкарівки, Бориславського району Херсонської області, - Пулінець В.М та Пулінець М.В. Вони здійснювали вилов риби промисловими знаряддями лову – мисиновими сітками, з дюралевого човна. При затриманні виявлено та вилучено: дюралевий човен – 1 шт., мисинові сітки 4 шт., риба свіжа плітка 171 шт., загальною вагою 27 кг.
  Збитки, завдані рибному господарству України, становлять 1 722.2 грн.

  Стосовно порушників складено протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.4 ст.. 85 Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Матеріали по справі будуть передані в правоохоронні органи для вирішення питання прийняття рішення відповідно до ст.. 97 КПК України.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 18
 5. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Браконьєри нашкодили на 23 тисячі гривень
  15.08.2011
  В Тилігульському лимані два мешканці с.Червоноукраїнка, Березанського району, Миколаївської області, ловили кефаль сітками.

  14 серпня о 19-40 на березі Тилігульського лиману в Березанському районі працівниками Миколаївдержрибоохорони були затримані громадяни Бараболя А.П та Бараболя П.П. Обидва мешканці с.Червоноукраїнка, Березанського району, Миколаївської області. За допомогою 4-х ліскових сіток вони з лодки незаконно виловили 447 штук кефалі. Збитки, завдані рибному господарству України становлять 22 797 гривні. Стосовно порушників складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.. 85 ч.4 Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Матеріали справи будуть передані в правоохоронні органи для вирішення питання притягнення порушників до кримінальної відповідальності.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 18
 6. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Лов «електровудкою» червонокнижної риби затягнув на 17 638 грн. збитків. Суд ще додасть.
  Завдяки свідомій позиції громадян та злагодженій роботі закарпатських держрибоохоронців та автоінспекторів, вдалося зловити електровудочників, які піймали 108 рибин, 94 з яких - представники видів занесених до Червоної книги.

  14.08.2011 року в Головне управління Закарпатдержрибоохорони надійшла інформація про незаконне добування риби на р.Ріка поблизу смт. Міжгір’я з використанням « електроловильного» апарату. Уточнюючи окремі деталі інформації було встановлено, що добування риби проводить група осіб в кількості 4 чоловік і прибули вони на місце порушення на автомашині ВАЗ 2107 «бежевого кольору».

  Для реалізації інформації, окрім державного інспектора рибоохорони Іваниш В.Ю., враховуючи характер порушення були викликані працівники Міжгірського РВ УМВС: підполковник Барна В.М., ст..лейтенант Ковбиця Я.В., ст..лейтенант Іванина В.В. Прибувши на місце порушення, оперативною групою було встановлено те, що декілька хвилин до цього порушники покинули місце лову і направились в напрямку смт. Міжгір’я на автомашині. Одразу інформація про рух порушників в напрямку селища була передана інспекторам ДАІ, котрі на в’їзді в Міжгір’я зупинили автомашину з 4-ма пасажирами. Вчасно під’їхавши оперативна група провела огляд транспортного засобу , де виявила – «електроловильний апарат» та 108 шт. різного видового складу риби. Загальна вага затриманої риби склала 30 кг., але її якісний склад виявився досить вагомим (марена дунайсько-дністровська: 56 шт., ялець-андруга європейський: 31 шт., харіус європейський: 7 шт., бистрянка: 7 шт., гольян: 6 шт., слиж: 1 шт.). Все виявлене в автомашині (електровудка, риба) належало одному із затриманих порушників гр.Рущак І.Д.

  За проведеними розрахунками спеціалістів Головного управління Закарпатдержрибоохорони загальна сума завданого збитку державі в результаті такого промислу склала – 17 638 грн. Всі затримані особи є мешканцями смт. Міжгір`я. На сьогоднішній день працівниками Міжгірського РВ УМВС вирішується питання про порушення кримінальної справи за ч.2 ст.249 ККУ (вчинені із застосуванням вибухових, отруйних речовин, електроструму або іншим способом масового знищення риби, звірів чи інших видів тваринного світу). Враховуючи суму завданої шкоди та масове знищення риби занесеної до Червоної книги України (94 шт.) у разі розгляду справи в суді порушник можуть отримати штраф від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 – 6800 грн.) або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 21
 7. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Рибінспектори піймали «Нептуна», що ловив рибу гарпуном у Світязі
  15.08.2011

  На заплаві Лука озера Світязь Шацького району було затримано «Нептуна», що незаконно ловив рибу колючим знаряддям лову «гарпуном» на території природо-заповідного фонду України, чим порушив п. 3.21 «Режиму охорони, відтворення і використання водних живих ресурсів у водоймах Шацького національного природного парку», яким забороняється ловити рибу із застосуванням колючих знарядь лову.

  Примітно, що займався браконьєрством Юрій Захарчук у прибережній смузі поблизу пляжу, де в цей же час плавали десятки людей, серед них було чимало дітей і один вистріл міг «вполювати» не рибину, а людину.

  Ось такий мисливський інстинкт, чи просто розвага призводять до винищення навколишнього середовища. Адже людей стає все більше, а кількість видів тварин меншає ще швидшими темпами через нелюдську поведінку людей.

  По даному факту на Юрія Захарчука складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 4 ст 85 КУпАП, який направлено на розгляд у Шацький районний суд.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 18
 8. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  Сітками в брід браконьєр ловив кефаль

  18 серпня 2011 року о 5-30 на березі Дніпровсько-Бузького лиману в районі с. Іванівна, Очаківського району затриманий Барбер Роман Володимирович, 1979 року народження, житель с. Іванівна, Очаківського району, Миколаївської області.
  Правопорушник незаконно одною лісковою сіткою у Дніпровсько-Бузькому лимані в брід виловив 90 штук особин риби кефаль, чим завдав шкоди рибним запасам України на суму 4590 грн. Складений протокол № 011821, матеріали справи направлені в слідчі органи
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 18
 9. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  25 кілограм улову обійдуться порушнику мінімум в 15 130 гривень

  20.08.2011 року державним інспектором Генічеського територіального відділу Азовдержрибоохорони Боровських І.П. складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 4 статті 85 КУпАП на гр-на Стрембовського Олексія Петровича – мешканця с. Червонопрапорне Генічеського району Херсонської області.

  Правопорушник на моторному човні «Прогрес» у затоці Сиваш сітками у кількості 11 штук незаконно виловив рибу: кефаль – 296 особин загальною вагою 21 кг, піленгас – 1 особина 1 кг, бички – 3кг, чим завдав збитків рибним ресурсам на суму 15130 грн.
  Матеріали справи будуть передані в правоохоронні органи для вирішення питання притягнення порушника до кримінальної відповідальності.

  ****

  Науковці вели не за правилами науково-дослідний лов
  Державними інспекторами Генічеського тервідділу Азовдержрибоохорони було зафіксовано порушення працівниками ПівденНІРО правил ведення науково-дослідного лову. Під час робіт науковці використовувалимеханізовану драгу, не маючи на це спеціального дозволу.

  19.08.2011 року при перевірці науково-дослідного лову, що здійснюється за дозволом Азовдержрибоохорони та Програмою робіт ПівденНІРО в Азовському морі, було встановлено, що відповідальна за лов інженер ПівденНІРО Патюк В.В. при здійсненні наукових робіт на судні ПТС «Тропік» незаконно використовувала механізовану драгу, не маючи на це спеціального дозволу. При цьому, з порушенням п. 3.1 «Програми робіт КСП ПівденНІРО в Азовському морі у 2009-2011 р.», пп.. 6.2, 6.3.1 Інструкції про порядок спеціального використання риби та інших водних живих ресурсів, незаконно виловлена риба – бички загальною вагою 240 кг. Рибним ресурсам нанесені збитки на суму 4861,56 грн( розраховані за методикою). Відносно відповідальної за лов – інженера ПівденНІРО Патюк В.В. державним інспектором Генічеського територіального відділу Азовдержрибоохорони Слотвинським С.Л. складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 5 статті 85 КУпАП, який буде направлено на розгляд до Генічеського районного суду.
   

  Вложения:

  • Нравится Нравится x 16
 10. Крока

  Крока Рыболов

  Сообщения:
  2.093
  Симпатии:
  22.942
  Адрес:
  г. Киев
  Возраст:
  58
  За лов кефалі - 3 роки за гратами

  22.08.2011

  Браконьєру, якого впіймали 14 серпня на березі Тилігульського лиману в Березанському районі з незаконним уловом - 447 штук кефалі, світить до трьох років позбавлення волі.

  За даним фактом слідчим відділом Березанського РВ УМВС України в Миколаївській області порушено кримінальну справу за ознаками ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України (незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду). Її санкцієюпередбачено покарання від штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумівдоходів громадян до обмеження волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всьогодобутого.

  Нагадаємо, як ми повідомляли 14 серпня о 19-40 на березі Тилігульського лиману в Березанському районі працівниками Миколаївдержрибоохорони були затримані громадяни Бараболя А.П та Бараболя П.П. Обидва мешканці с.Червоноукраїнка, Березанського району, Миколаївської області. За допомогою 4-х ліскових сіток вони з лодки незаконно виловили 447 штук кефалі. Збитки, завдані рибному господарству України становлять 22 797 гривні. Стосовно порушників складено протокол про притягнення до адміністративної відповідальності за ст.. 85 ч.4 Кодексу України про Адміністративні правопорушення. Матеріали справи були передано в правоохоронні органи для вирішення питання притягнення порушників до кримінальної відповідальності.

  ___________________________________________________________________________​
  40 штук червонокнижних осетрових - браконьєрський улов на Миколаївщині
  На Миколаївщині державними інспекторами Миколаївдержрибоохорони затримано порушників, які використовуючи 14 сіток спіймали 40 штук осетрових. В улові є білуга, севрюга та осетер.

  20 серпня в 09.40 інспекторським складом Миколаївдержрибоохорони в Північно-Західній частині Чорного моря було затримано мотофелюгу
  № ЯМК - 0168 з відповідальним за лов у виробничому підрозділі ПП «ім. л-та Шмідта» гр. Гайдучик В.В. При огляді було з'ясовано, що за допомогою 14 сіток було виловлена свіжа риба: білуга – 11 шт., севрюга – 21 шт., осетер – 8 шт. (загальна вага 98 кг).

  За розрахунками фахівців Миколаївдержрибоохорони збитки рибному господарству України, внаслідок порушень правил рибальства, відповідно до "Методики розрахунку збитків, заподіяних рибному господарству внаслідок порушень правил рибальства та охорони водних живих ресурсів", затвердженої спільним наказом Мінагрополітики та Мінприроди від 2.07.04р. № 248/273, зареєстрованого Мінюстом України 12.11.04. за № 1446/10045,складають 311 тис. 640 грн. 85 коп.

  Матеріали по справі будуть передані в природохоронну прокуратуру для вирішення питання притягнення порушника до кримінальної відповідальності.
   

  Вложения:

  • IMG_0389-1.jpg
   IMG_0389-1.jpg
   Размер файла:
   82,4 КБ
   Просмотров:
   135
  • IMG_0384-1.jpg
   IMG_0384-1.jpg
   Размер файла:
   128,9 КБ
   Просмотров:
   139
  • IMG_0382-1.jpg
   IMG_0382-1.jpg
   Размер файла:
   137,2 КБ
   Просмотров:
   131
  • IMG_0385_2-1.jpg
   IMG_0385_2-1.jpg
   Размер файла:
   135,1 КБ
   Просмотров:
   144
  • IMG_0401-1.jpg
   IMG_0401-1.jpg
   Размер файла:
   205 КБ
   Просмотров:
   143
  • IMG_0403_2-1.jpg
   IMG_0403_2-1.jpg
   Размер файла:
   85,2 КБ
   Просмотров:
   146
  • Нравится Нравится x 19