1. Хотите выиграть эхолот или карманную удочку? Участвуйте в нашем конкурсе

Удочка, боковой кивок и летняя мормышка

Тема в разделе 'Поплавочные снасти и экипировка', создана пользователем hospodarets, 15 фев 2009.

1. ALEX19851985

ALEX19851985 Рыболов

Симпатии:
    139
    Не відкладаючи справу в довгий ящик пишу недільний звіт.:hi:
    Цього разу вирішив не експерементувати з лодкою на глибинних просторах , а пішов одразу в забродах на старе підготовлене місце. Сьогодні я використовував біжучу оснастку, купив 4 кільця (фото), і маленьку зимову котушку набиту лескою 0,18 у діаметрі. За тиждень комиш конкретно піднявся, довелось трохи прочистити. Рибалити почав близько 4:00(за свідченням знайомих клює з 4 до 8-9 год) було ще темнувато, але яскравий цінник на кінчику сторожка вже було видно :) . До речі про цінник, тримався майже до кінця рибалки, не зважаючи на те , що часто намокав, риб його не боїться, покльовку видно за милю :D . Одразу покали попадатись нормальні карасики, і в точці лову, і буквально в 3х метрах від мене, якщо я опускав мормиху в тому місці, де хтось довбе комиш :D. Потім була покльовка чогось такого, що показався тільки хребет з води, махіна довжиною приблизно 60-70 см, яка зірвалась одразу, думаю ,це був білий амур, бо при наступному забросі, був спійманий справжній красень.Добре , що попередній екземпляр пішов різко в комиш , не встигнуши сполохали брата)). Покльовка різка і вірна - сторожок різко зігнувся, підсічка і понеслось: перші 2 найпотужніші потяжки взяла на себе котушка, з якої зійшло трохи більше 5м волосіні, риб гуляв по всьому комишу, але міцна вудка не давала далеко втекти. Ваги показали приблизно 950 (+-5)гр. Це мій перший достойний екземпляр на боково-ківочну снасть:ага:. Якби не біжуча оснастка , наврядчи б я вивів його з суцільних нетрів комишу. Амурчик наробив трохи галасу,кльов притих, через хв 10-15 почали покльовувати карасики, пізніше клюнув ще один амурчик, менший, але також впирався достойно. Коли сонце піднелось вище ,кльов як відрізало, почала клювати лише дрібна краснопірка. Наловивши трохи краснопірки Попла - попером, зробив ще кілька місць для наступної мормишечної рибалки. Риба в комишах є хороша, незважаючи на глибину по коліно.:) Комиш - це її дім, і рибака в забродах вона не боїться, головне хоч трохи маскуватись очеретом, особливо на мілині.
    По результатах риболовлі я обловив як мінімум двох поплавочників, у яких було закинуто по 3 вудки. Не кількісно , а якісно, на "стоячу" снасть потрапляв лише дрібненький карасик. Відпочинком лишився задоволений, хоча стомився. Для такої активної риболовлі треба сноровка, адже вудку треба тримати іноді на витягнутій руці.:hi:

Вложения:

• Нравится Нравится x 11
    • Информативно Информативно x 1
  2. Андрей79

Андрей79 Рыболов

Симпатии:
    140
    ALEX19851985 поздравляю с первыми успехами и трофеями :zachet:. Не подскажешь какое дно в месте твоего лова? (муляка, ракушка, песок, есть ли на дне трава?) Всегда интересовало какое поле рыба предпочитает.

3. Nikko7

Nikko7 Рыболов

Симпатии:
    10.256
    На 3 фотке Саша выложил свое место ловли,это чуть выкошенное окно в камыше,дно там -мул.

4. ALEX19851985

ALEX19851985 Рыболов

Симпатии:
    139
    Дякую хлопці ) місце вибираю так : у суцільному комиші обираю вже існуючі місця з невеликими віконцями, бажано щоб це були місця в невеличкими ямками - заглибленнями, до них прорізаю гострим ножем доріжку, біля самого віконця заламую очерет у воду, щоб риб менше мене бачив, зрізаю також верхні частини очерету, бо при вітрі вони нагинаються і заважають лову. Глибина від 0,5 до 1.5м дно піщане, мулисте, із ракушкою , є всяке, в основному пісок ,на якому є трошки намули та дрібна ракушка+ по бокам стирчить на дні обгризене коріння очерету ) є шматки старого тогорішнього очерету,які місцями стирчать на дні. риба навіть на міляку почуває себе безпечно в таких місцях. Сам рибалю в камуфляжі та маскуюсь по можливості за очеретом.

• Информативно Информативно x 3
    • Нравится Нравится x 1
  5. ALEX19851985

ALEX19851985 Рыболов

Симпатии:
    139
    Андрей79, http://fishing-ua.com/attachments/119435/ ось моє "робоче місце", глибина не більше метра, зараз доріжка до нього ще більше заросла, і це додатково маскує мене, інші,нові місця, я зробив не такими вільними: вузенькі доріжки і ще менші віконця,діаметром не більше 1м. НХНЛ !!)

• Нравится Нравится x 3
  6. Андрей79

Андрей79 Рыболов

Симпатии:
    140
    Спасибо, за разъяснение, очень информативно и наглядно. Видно сколько труда прикладываешь и кокой результат получаешь! Молодчага, так держать!!! Развиваться тебе дальше и НХНЧ:hi:.

7. ALEX19851985

ALEX19851985 Рыболов

Симпатии:
    139
    Андрей79, дякую, буду пробувати і далі розвивати тему і сам розвиватись , звіти викладатиму тут :), взагалі -то я спінінгіст, але хижак цього року ще не почав активно брати, тому захотільсь чогось новенького, як от літня мормишка. Слідкуйте за темою, експерементуйте на водоймі з глибинами, насадками , мормишками і будете з уловом )) головне - любити рідну землю та природу, бережно відноситись до неї , і вона віддасть сторицею. Удачі на водоймах :присоединяюсь:

• Нравится Нравится x 5
  8. Игорь 69

Игорь 69 Рыболов

Симпатии:
    422
    Доброго здоровья! Я перечитал всю ветку. На мормышку летнюю ловлю лет 25 и совсем по другому. Но результаты бывают разные. Ловлю в камыше, в кувшинке, в лилии.Мой рекордный карась 2,630кг,линь 2,100кг,карп около 4кг. Если интересует кого, пишите, поделюсь. С уважением Игорь.

• Нравится Нравится x 3
  9. kf

kf Рыболов

Симпатии:
    1.263
    Интересует... и очень. Пробовал в этом году в апреле на Суре - не пошло, но задним местом чую, что не то что-то делал... Поклевок не было.
    Интересует снасть и тактика, ...и чего не надо делать%)

10. ALEX19851985

ALEX19851985 Рыболов

Симпатии:
    139
    хммм. заінтригували . розказуйте.. як то кажуть "Назвався грибом - лізь в кошик" :D