ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Удочка, боковой кивок и летняя мормышка

Обсуждения касающиеся поплавочных снастей и экипировки
  1.  
    Nikko7

Nikko7 Рыболов

Рейтинг:
    10.319
    Очень достойный улов Саша,поздравляю,молодец и правильное отношение к снасти и подход к ловле выбран верный!НХНЧ тебе!!!:poplavok:

• Нравится Нравится x 2
  2.  
    Андрей79

Андрей79 Рыболов

Рейтинг:
    157
    ALEX19851985 поздравляю с первыми успехами и трофеями :zachet:. Не подскажешь какое дно в месте твоего лова? (муляка, ракушка, песок, есть ли на дне трава?) Всегда интересовало какое поле рыба предпочитает.

3.  
    Nikko7

Nikko7 Рыболов

Рейтинг:
    10.319
    На 3 фотке Саша выложил свое место ловли,это чуть выкошенное окно в камыше,дно там -мул.

4.  
    ALEX19851985

ALEX19851985 Рыболов

Рейтинг:
    149
    Дякую хлопці ) місце вибираю так : у суцільному комиші обираю вже існуючі місця з невеликими віконцями, бажано щоб це були місця в невеличкими ямками - заглибленнями, до них прорізаю гострим ножем доріжку, біля самого віконця заламую очерет у воду, щоб риб менше мене бачив, зрізаю також верхні частини очерету, бо при вітрі вони нагинаються і заважають лову. Глибина від 0,5 до 1.5м дно піщане, мулисте, із ракушкою , є всяке, в основному пісок ,на якому є трошки намули та дрібна ракушка+ по бокам стирчить на дні обгризене коріння очерету ) є шматки старого тогорішнього очерету,які місцями стирчать на дні. риба навіть на міляку почуває себе безпечно в таких місцях. Сам рибалю в камуфляжі та маскуюсь по можливості за очеретом.

• Информативно Информативно x 3
    • Нравится Нравится x 1
  5.  
    ALEX19851985

ALEX19851985 Рыболов

Рейтинг:
    149
    Андрей79, http://fishing-ua.com/attachments/119435/ ось моє "робоче місце", глибина не більше метра, зараз доріжка до нього ще більше заросла, і це додатково маскує мене, інші,нові місця, я зробив не такими вільними: вузенькі доріжки і ще менші віконця,діаметром не більше 1м. НХНЛ !!)

• Нравится Нравится x 3
  6.  
    Андрей79

Андрей79 Рыболов

Рейтинг:
    157
    Спасибо, за разъяснение, очень информативно и наглядно. Видно сколько труда прикладываешь и кокой результат получаешь! Молодчага, так держать!!! Развиваться тебе дальше и НХНЧ:hi:.

7.  
    ALEX19851985

ALEX19851985 Рыболов

Рейтинг:
    149
    Андрей79, дякую, буду пробувати і далі розвивати тему і сам розвиватись , звіти викладатиму тут :), взагалі -то я спінінгіст, але хижак цього року ще не почав активно брати, тому захотільсь чогось новенького, як от літня мормишка. Слідкуйте за темою, експерементуйте на водоймі з глибинами, насадками , мормишками і будете з уловом )) головне - любити рідну землю та природу, бережно відноситись до неї , і вона віддасть сторицею. Удачі на водоймах :присоединяюсь:

• Нравится Нравится x 5
  8.  
    Игорь 69

Игорь 69 Рыболов

Рейтинг:
    478
    Доброго здоровья! Я перечитал всю ветку. На мормышку летнюю ловлю лет 25 и совсем по другому. Но результаты бывают разные. Ловлю в камыше, в кувшинке, в лилии.Мой рекордный карась 2,630кг,линь 2,100кг,карп около 4кг. Если интересует кого, пишите, поделюсь. С уважением Игорь.

• Нравится Нравится x 3
  9.  
    kf

kf Рыболов

Рейтинг:
    1.326
    Интересует... и очень. Пробовал в этом году в апреле на Суре - не пошло, но задним местом чую, что не то что-то делал... Поклевок не было.
    Интересует снасть и тактика, ...и чего не надо делать%)

10.  
    ALEX19851985

ALEX19851985 Рыболов

Рейтинг:
    149
    хммм. заінтригували . розказуйте.. як то кажуть "Назвався грибом - лізь в кошик" :D

Поделиться этой страницей