ОтчетыСпиннингФидерНахлыстПоплавокМорскаяБарахолкаРеклама
  1. Рекомендуем вам ознакомится с кратким путеводителем по форуму

Чемпионат мира по мормышке 2009 - Украина Чемпион!

Наши соревнования по рыбной ловле.
Статус темы:
Закрыта.
  1.  
    shalun_99

shalun_99 Рыболов

Рейтинг:
    3.016
    Збірна України по лову риби на мормишку(до складу увійшли два рівненчанина) на Чемпіонаті світу, який відбувся у Польщі, зайняла перше місце...УУУУРРРРАААА!
    :applodesments::applodesments::applodesments:

• Нравится Нравится x 12
  2.  
    Рыбачелло

Рыбачелло наложен кляп

Рейтинг:
    140
    Я работал в Польше,в Радомском воевудстве в небольшом местечке Гловачув!Рядышком с той местностью протекает небольшая(габариты нашей горыни)река радомка!Вышел как то раз на рыбалочку,набрал спиннингов,накопал красных навозных червей,наварил гороха и пошёл на рыбалку!Пришёл и сел на повороте,на яме!Рыбаков вокруг уйма просто!И все ловят на покупное тесто))))И ВСЁЁЁЁЁ))))я и прозрел)))Ну размотался я и давай ставить спиннинги на горох,на кучу красных червей а тем временем какой то Поляк сидел рядом и увидел что я делаю начал с меня ТУПО РЖАТЬ!!!!Я сначала подумал что он может с приветом)))),но он мне потом обьяснил что даже не знал что можно на красных навозных червей ловить рыбу,что типа у них так никто не ловит,так же незнает что такое мастырка и т.п.))))Вообщем просидел я около 4-ёх часов,за это время словил на кучу навозных червей 12 подлещиков,каждый около кг.,на горох не было не единого срыва и пошёл себе домой!ВОТ ТАК!!!ТАК ЧТО НЕ МУДРЕНО ЧТО НАШИ В ПОЛЬШЕ ЗАНЯЛИ ПЕРВОЕ МЕСТО!!!!))))

• Нравится Нравится x 6
  3.  
    shalun_99

shalun_99 Рыболов

Рейтинг:
    3.016
    to Рибачелло:
    Шановний, це був Чемпіонат світу в якому приймали участь спортсмени з понад 11-ти країн. Орієнтуватися тільки на навички Поляків дуже хибне рішення.
    А наші бійці молодці. Ще раз мої вітання:1_0072:

• Нравится Нравится x 6
  4.  
    Magic

Magic наложен кляп

Рейтинг:
    605
    В Польше 14-15 февраля 2009 г. на о.Тоболово состоялся Чемпионат мира по ловле на мормышку. В соревнованиях принимали участие команды из Украины, России, Литвы, Латвии, Эстонии, Беларуси, Польши, Болгарии, Швеции, Финляндии и США.
    Украина ЧЕМПИОН!
    :applodesments::applodesments::applodesments:
    :10ballov::10ballov::10ballov:
    :присоединяюсь::присоединяюсь::присоединяюсь:
    Второе место у команды Латвии и третьи Россияне.
    В личном зачете первое место у россиянина Станислава Посланчика, второе у шведа Фольке Андерсона и бронза у нашего днепропетровчанина Алексея Зайко!
    От всей души Алексея Навигатора с заслуженной победой! Отличный дебют на чемпионате мира!
    Буду в Днепре возьму свою балалайку и маркер и попрошу у Лёши автограф на балалайку:)
    ИТОГОВЫЙ ПРОТОКОЛ

• Нравится Нравится x 13
  5.  
    Горыныч

Горыныч Горыня Никитич

Рейтинг:
    15.237
    Вот они наши ЧЕМПИОНЫ!:gimmefive2:

Вложения:

• Нравится Нравится x 8
  6.  
    pasha1965

pasha1965 Рыболов

Рейтинг:
    409
    ЧМ по мормышке...

наша сборная в составе:
    Зайко Алексей(Днепр)
    Корзенков Дмитрий(Киев)
    Демьянчук Богдам(Ровно)
    Щевич Иван(Ровно)
    Машенцев Сергей(Черновцы)
    Левченко Виталий(тренер,Киев)
    Байталоха Сергей(запас,Киев)
    стала чемпионом мира по мормышке,а Леха Зайко - бронза б личке! Ура-а-а-а-а!!!!!:applodesments::applodesments:

• Нравится Нравится x 4
  7.  
    zvod

zvod Рыболов

Рейтинг:
    824
    Вчора, 20.02.09 на радіо ТРК ”Ера” у програмі Овертайм обговорювалась тема – „Як захоплення стає спортом” або збірна України – золотий призер ЧС з лову риби на мормишку. У студії капітан команди Корзенков та тренер Левченко.

На головне питання, як все ж таки наші спортсмени досягли такого високого резельтату тренер чітко відповів: „Головне те, що команда працювала як одне ціле, як один відлагоджений механізм плюс прозора система без жодних секретів та чіткий її аналіз. Так наприклад після тренувань всі збирались в один гурт та детально і педантично обговорювали всі секрети. Такого близько не було, щоб хтось щось приховує”. Ще додатково було зауважено, що надто великим плюсом було те, що команда мала 3 додаткові дні на тренування. Так перший день видався надто вдалим – можна сказати що рибна здобич була легкою, а деякі екземпляри лящової зграї були серйозних літніх розмірів. Але другий день дещо розвіяв ці хибні уяви. Тут чіко не можна було визначитись с концентрацією риби. Третій день – підсумковий. Остаточне визначення по тактиці та техніці лову.

Щодо проблемних моментів та деяких спортивних таємниць було відзначено, що головне було найти ключик до вилову підлящика, який робив на змаганнях всю погоду. „Так наприклад, якщо з дрібною плотвою в мене зовсім не виникало проблем то з підлящиком необхідна була певна затримка після згинання кивка” - зауважує капітан команди. Щодо засобів лову – то це насамперед спеціалізовані вудки ручної роботи. А ось оснастка на даній водоймі була дещо „грубовата” в порівнянні з її справжнім лайтовим спортивним варіантом. Так використовувались вольфрамові мормишки „капля” та “дробинка» діаметром 3 мм. на волосіні 0,069, коли самий найтонший варіант складає мормишки 1,5 ... 2,2 з волосінню 0,047... 0,058. Одним зголовним факторм було зимове прикормлювання. Основою сухою суміші була звичайна паніровка а ось решта інградієнтів, що входили с вклад – залишились в таємниці. Головне те щоб, прикормка працювала вірно, а саме в ніякому разі не відлякувала рибу. Велике значення мало прикормлювання мотилем. По словам тренера саме з прикормлюванням невпорався один член збірної, що могло привести до негативних наслідків.

Вцілому все склалося надто добре – незважаючи на будь-які труднощі. Головне те, наші спортсмени – і що, зовсім немаловажливо, рівняни в тому числі підкреслили свій суперклас на міжнародній арені та заставили рахуватися та поважати „нашого брата”.

• Нравится Нравится x 3

Статус темы:
Закрыта.

Поделиться этой страницей